توقیف خودروهای حمل آب در رودهن

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنج دستگاه خودروی حمل آب «غیرمجاز» در منطقه رودهن و مهرآباد توقیف شد. سرپرست امور منابع آب دماوند گفت «جهت جلوگیری از آب فروشی و حفظ حقوق حق‌آبه برای رودخانه‌ها، تمامی خودروهای حمل آب در سطح شهرستان توقیف خواهند شد.» اخبار_ایران

، سرپرست امور منابع آب دماوند گفته که این خودرو‌ها که مشغول حمل آب بودند به دستور مقام قضایی توقیف شده‌اند.

عباس افزوده «جهت جلوگیری از آب فروشی و حفظ حقوق حق‌آبه برای رودخانه‌ها، تمامی خودروهای حمل آب در سطح شهرستان توقیف خواهند شد.» به گفته وی «امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هر گونه تخلف در زمینه آب‌های سطحی و زیر زمینی با جدیت برخورد خواهد کرد.» بساری از شهر‌ها و مناطقق ایران در حال حاضر دچار تنش آبی شده‌اند و همین مساله نیز تخلف‌ها در این حوزه را افزایش داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه پرزیدنت ترامپ به کنگره؛ جزئیات فرمان اجرایی برای توقیف اموال اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با فعالیت تسلیحاتی ایران♦️ نامه پرزیدنت ترامپ به کنگره؛ جزئیات فرمان اجرایی برای توقیف اموال اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با فعالیت تسلیحاتی ایران با افتضاحی که به وجود اورد برای اعتبار امریکا خیلی رو داره ...ماشه هم که هواشد حماقت دولتمردان رژیم تروریستی آمریکا و در راس اونها ترامپ احمق به اوج خود رسیده.. اینقدر شکست خوردند که نمیدونند دیگر چه کار باید بکنند... رسانه تحریف
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دلایل تفاوت طعم غذاها در هواپیما؛ چرا آب گوجه‌فرنگی در آسمان بیشتر طالب دارد؟اگر به نوشیدنی‌های موجود در مِنوی هواپیماها نگاه کنید، در اکثر آنها آب گوجه فرنگی وجود دارد. در حالی که نوشیدن آب گوجه فرنگی در حد آب سیب و پرتقال رواج ندارد. پس چرا برخی مسافران ترجیح می‌دهند به هنگام سفر هوایی آب گوجه فرنگی بنوشند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سیل در گیلان؛ نماینده تالش: استاندار جواب تلفنش را نمی‌دهدموج سیلاب‌ها در مناطقی از استان گیلان همچنان جریان دارد و به گفته مقام‌های محلی، آب و برق و گاز بسیاری از خانه‌ها در تالش و روستاها قطع شده و مسیر دسترسی به بسیاری از روستاها مسدود است؛ همزمان نماینده تالش می‌گوید استاندار جواب تلفنش را نمی‌دهد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آب معدنی داماش در آستانه تعطیلی؛ سه ماه بیمه و حقوق پرداخت نشدهخبرهای خوش رییس جمهور یکی پس از دیگری😢😕
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روزکرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بارندگی کم‌سابقه در گیلان؛ روستاهای اطراف تالش در محاصره سیل - BBC News فارسیبارندگی‌های کم سابقه شب گذشته در استان گیلان، مناطق غربی این استان را یا در محاصره سیل قرار داد یا خیلی از مناطق را دچار آبگرفتگی کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »