توقف عملیات نجاب کسانی که زیر آوار متروپل در آبادان مانده‌اند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنج‌شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱، ساعاتی پس از انتشار خبر تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران در رابطه با برج متروپل_آبادان در وزارت کشور در تهران، «محمدحسن نامی»، رئیس ستاد مدیریت بحران گفته است که: «که عملیات جستجو تا آخر وقت امروز پایان می‌یابد.» آبادان خوزستان

پنج‌شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱، ساعاتی پس از انتشار خبر تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران در رابطه با برج متروپل آبادان در وزارت کشور در تهران، «محمدحسن نامی»، رئیس ستاد مدیریت بحران گفته است که: «که عملیات جستجو تا آخر وقت امروز پایان می‌یابد.»

آقای نامی به خبرگزاری‌های ایران گفت: «با توجه به اینکه دستگاه ها و سگ‌های زنده یاب حساسیت نشان نمی‌دهند، احتمال می رود شمار حبس شدگان زیر آوار خیلی کم شده باشد.» نامی افزود: «هر لحظه امکان ریزش ساختمان وجود دارد، تمام ساختمان‌های محدوده شعاع ۱۵۰ متری متروپل آبادان بیمه شده‌اند و هم فروشگاه‌ها و منازل تخلیه و تعدادی از منازل مسکونی خریداری شد تا در صورت تخریب شدن خطری نداشته باشد.»

او در رابطه با بیمه ساختمان‌های اطراف گفته است: «پس از پایان روند تخریب ساختمان ۱۰ طبقه""صاحبان املاک آن محدوده می‌توانند با مراجعه به بیمه خسارت تخریب ملک خود را دریافت کنند.» امروز فرماندار آبادان از افزایش شمار جان باختگان خبر داد و مرگ ۱۹ تن را تایید کرد. او همچنین گفته بود که ۳۷ تن نیز در این حادثه زخمی شدند که ۳۴ تن از آنان از بیمارستان مرخص شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا بحران غذایی در شرایط جنگی به ناآرامی‌های مدنی در اروپا دامن می‌زندبه باور مدیر موسسه جهانی پایداری در دانشگاه آنگلیا راسکین، بدبینی و بی اعتمادی مردم در اروپا به ناکارآمدی نهاد‌ها و مسئولان دولتی، به جای واکنش‌های خشونت‌آمیز برای سرنگونی، بیشتر به شکل رای به سیاست‌ها و جریان‌های افراطی در انتخابات تجلی پیدا می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کیروز: ترکیه با میانجیگری در بحران اوکراین نقش مهمی در منطقه ایفا کردکیروز: ترکیه با میانجیگری در بحران اوکراین نقش مهمی در منطقه ایفا کرد مدیر بخش خاورمیانه، اروپا و شمال آفریقا مجمع جهانی اقتصاد تاکید کرد که ترکیه با میانجیگری در بحران اوکراین نقش مهمی در منطقه ایفا کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تهاجم روسیه به اوکراین؛ کشف ۲۰۰ جسد در زیرزمینی در ماریوپل و ادامه نبرد در شرقبندر ماریوپل در حاشیه دریای آزوف هفته‌ها زیرحملات سنگین ارتش روسیه بود
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کشته شدن ۱۵ نفر در تیراندازی در دبستانی در ایالت تگزاس - BBC News فارسییک جوان مسلح ۱۸ ساله ۱۴ دانش آموز و یک آموزگار را در دبستان راب در شهر اووالد کشت. فرماندار تگزاس گفت که مظنون مسلح به سلاح دستی بوده است. رسانه‌های محلی می‌گویند ممکن است او در آغاز تیراندازی مادربزرگ خود را کشته باشد. از جمله اتفاقاتی که فقط در امریکا اتفاق میوفته لعنت به طرفداران آزادی سلاح 😡 آمریکا نمیتونه حتی مدرسه هاشو مدیریت کنه چطور پا میشه میاد اینور کره ی زمین تو مسائل کشورهای دیگه فضولی میکنه..بابا اول برو خودتو جمع کن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رایزنی‌های فشرده امیرعبداللهیان با وزرای خارجه منطقه در خصوص مدیریت معضل مشترک گرد و غبارحسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در راستای رایزنی های فشرده خود در خصوص معضل گرد و غبار با وزرای امور خارجه برخی کشورهای منطقه، با وزیران امور خارجه کشورهای سوریه، عراق و کویت به صورت تلفنی رایزنی و تبادل نظر کرد. از عین الهی در ژنو چه خبر ؟؟؟؟ ترکیه چی پس؟ لطفا همزمان برای تثبیت کانون های داخلی هم دنبال راه حل باشید هورالعظیم یکی از کانون های بحرانی خوزستان است
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

هشدار در مورد احتمال ریزش دوباره متروپل، ناباوری در برابر فیلم «شناسایی» هویت مالکدر سومین روز از فرو ریختن ساختمان متروپل در آبادان و همزمان با ادامه تلاش‌ها برای یافتن افراد گرفتار زیر آوار، مقام‌های رسمی در مورد خطر ریزش دوباره در این ساختمان هشدار دادند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »