توقف دو کشتی باری ایرانی در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا

28/04/1398 01:44 ب.ظ

رویترز خبر داد؛ توقف دو کشتی باری ایرانی در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا

دو کشتی ایرانی به دلیل تحریم‌های آمریکا در برزیل متوقف شدند و قادر به سوخت‌گیری نیستند. شرکت نفت پتروبراس در این باره گفته است: نام این دو کشتی در فهرست تحریمی آمریکا قرار دارد و فروش سوخت به این دو کشتی می‌تواند عواقبی برای این شرکت برزیلی داشته باشد.

شرکت نفت پتروبراس در این باره گفته است: نام این دو کشتی در فهرست تحریمی آمریکا قرار دارد و فروش سوخت به این دو کشتی می‌تواند عواقبی برای این شرکت برزیلی داشته باشد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

دو کشتی ایرانی به دلیل تحریم‌های آمریکا در برزیل گیر افتاده‌انددو کشتی باری جمهوری اسلامی به دلیل تحریم‌های ایالات متحده، چند هفته است که در برزیل گیر افتاده‌اند و نمی‌توانند به ایران باز گردند. به گزارش رویترز، دو کشتی باوند و ترمه در حال حاضر در برزیل هستند،

تحریم های آمریکا؛ 'دو کشتی ایران به خاطر سوخت در برزیل گیر افتاده اند'خبرگزاری رویترز گزارش داده که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند.

دو کشتی ایران به دلیل عدم قدرت سوخت‌گیری ناشی از تحریم‌ها در برزیل گیر افتاده‌اندمنابع خبری روز پنجشنبه 19 ژوئیه 2019 از گیر افتادن دو کشتی باربری ایرانی به خاطر تحریم‌های آمریکا در

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد؛ «سفر به کربلا» اولین اقدام دبیر در کشتیعلیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد؛ «سفر به کربلا» اولین اقدام دبیر در کشتی علیرضا دبیر با ۳۱ رای در دور دوم انتخابات این مجمع از عبدالمهدی نصیرزاده پیشی گرفت و به عنوان رئیس جدید فدراسیون کشتی برگزیده شد.

اعتراف پلیس کرواسی به خشونت علیه پناه‌جویان؛ پناه‌جوی ایرانی به بوسنی برگردانده شد

واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق در خلیج فارسوزارت خارجه بریتانیا به توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق در خلیج فارس از سوی سپاه پاسداران واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «پتروبراس»، شرکت نفتی برزیلی، به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت‌رسانی به دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. بنابراین این دو کشتی قادر به سوخت‌گیری و بازگشت به ایران نیستند.

شرکت نفت پتروبراس در این باره گفته است: نام این دو کشتی در فهرست تحریمی آمریکا قرار دارد و فروش سوخت به این دو کشتی می‌تواند عواقبی برای این شرکت برزیلی داشته باشد.

در صورتی که این دو کشتی باری نتوانند سوخت مورد نیاز خود را در برزیل و منطقه تامین کنند، آخرین راه برای آنها ارسال سوخت از ایران است.