توقف فعالیت دست‌کم 200 رسانه پس از تسلط طالبان در افغانستان

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توقف فعالیت دست‌کم 200 رسانه پس از تسلط طالبان در افغانستان العربيه_فارسى

انجمن ژورنالیستان آزاد افغانستان، با ابراز نگرانی از وضعیت آزادی بیان، از متوقف شدن فعالیت حدود 200 رسانه طی دو ماه گذشته در این کشور خبر داده است.

اما پس از تسلط طالبان بر این کشور، محدودیت‌های زیادی برای رسانه‌ها وضع شده‌ و از سویی دیگر با خروج نیروهای خارجی و تامین کنندگان مالی، صدای بخش اعظم از رسانه‌ها خاموش شده‌ است. وزارت اطلاعات و فرهنگ حکومت پیشین در سال 1397 اعلام کرد که 2 هزار و 343 رسانه از این وزارت جواز فعالیت دریافت کرده‌اند، اما فعالیت برخی از آن‌ها به دلایل مختلف پس از مدتی متوقف شده‌ است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امیرخان متقی:سفارت‌خانه بسیاری از کشورها در کابل فعالیت دارد /بخش دومسفارت‌خانه بسیاری از کشورها در کابل فعالیت دارد. اعلام به رسمیت شناختن نیازمند زمان است. در این خصوص کشورهای همسایه و منطقه، می‌توانند از دیگر کشورهای جهان پ...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیام خبرگزاری فارس از ۹ سال قبل؛ کنار کشیدن از جام جهانی اسراییل
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران: مذاکرات باید از نقطه‌ای که آمریکا از «برجام» خارج شد ادامه پیدا کندحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران در نشست غیرعلنی مجلس این کشور گفت، مذاکرات وین می‌باید از جایی که ترامپ از توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» خارج شد، بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد🖕 این وزیر است که کسکش؟ انها هم گفتند چشم بفرما… زر زر قبلی که ۱۰ میلیارد دلار بدین تا بیايیم سر میز چی شد؟ این تحلیل جناح دیگر رژیمه که اگر ۱۲ شرط را قبول نکنید سرنوشت اقتصادی تا آخر دوره رئیسی_جلاد۶۷ به کجا خواهد رسید اما اگر قبول کنند که ملت را به خاک سیاه کشاندند تغییر رژیمه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

صادرات ایران به روسیه از مسیر دریای خزر برای اجتناب از آذربایجانبا وجود کاهش ظاهری تنش‌ها میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان پس از تماس تلفنی اخیر وزرای خارجه دو کشور، مقامات ایران اعلام کردند از این به بعد از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کشف بیش از ۹۰ مار زنگی از زیر خانه زن آمریکایی در کالیفرنیامسئول اداره نجات خزندگان در منطقه سونوما در شمال کالیفرنیا به دنبال تماس این زن به محل سکونت او رفت و ناباورانه متوجه شد که در زیر این ساختمان دهها مار زنگی خود را برای خواب زمستانی آماده می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک میلیون دامدار ترک فعالیت کردند/ کاهش سهمیه نهاده های دولتییک میلیون دامدار ترک فعالیت کردند مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور: براساس آمارها طی ۱۰ ، ۱۲ سال گذشته یعنی از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۹ حدود یک میلیون دامدار به دلیل ضرر و زیان مجبور به ترک فعالیت خود شده‌اند که عدد بسیار بالایی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »