توقف عجیب شاگردان مورینیو در لیگ برتر انگلستان

28/07/1399 07:53 ق.ظ

توقف عجیب شاگردان مورینیو در لیگ برتر انگلستان بیشتر بخوانید🔽

هفته پنجم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس با بازگشت خیره‌کننده وستهام در مقابل شاگردان ژوزه مورینیو همراه بود.تیم فوتبال تاتنهام در چارچوب رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلستان در مقابل وستهام شروعی رویایی داشت. شاگردان مورینیو در دقایق ۲، ۸ و ۱۶ توسط سون هیونگ مین و هری کین به سه گل رسیدند تا هواداران این تیم انتظاری دیداری راحت و پیروزی پر گل داشته باشند.

تیم فوتبال تاتنهام در چارچوب رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلستان در مقابل وستهام شروعی رویایی داشت. شاگردان مورینیو در دقایق ۲، ۸ و ۱۶ توسط سون هیونگ مین و هری کین به سه گل رسیدند تا هواداران این تیم انتظاری دیداری راحت و پیروزی پر گل داشته باشند.

در حالیکه همه چیز برای سفیدپوشان شهر لندن خوب پیش می‌رفت، بازیکنان وستهام در بازگشتی رویایی توانستند در دقایق ۸۲، ۸۵ و ۹۴ با سه گل از شکست یک تساوی ارزشمند بسازند. با این نتیجه تاتنهام با ۸ و وستهام با ۷ امتیاز در رده‌های ششم و هشتم جدول قرار گرفتند.

در دیگر اتفاق مهم هفته پنجم لیگ برتر انگلستان، بعد از تساوی تیم‌های لیورپول و اورتون، خبر بد دیگر برای هواداران لیورپول جدی بودن مصدومیت مدافع این تیم بود. ویرجیل فن دایک، ستاره خط دفاعی لیورپول که به دلیل مصدومیت نتوانست مسابقه را به پایان برساند پس از مشخص شدن نتایج آزمایش‌های پزشکی متوجه شد دچار مصدومیت رباط صلیبی شده و تا ماه‌ها نمی‌تواند برای تیم محبوب خود به میدان برود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

نگاهی به مستند تاتنهام؛ پرسه زدن در حریم خصوصی مورینیو - BBC News فارسیپس از مستند ده قسمتی شرکت آمازون 'همه چیز یا هیچ: منچسترسیتی'، دومین مجموعه از این مستند را درباره باشگاه تاتنهام منتشر کرد؛ مجموعه‌ای ۹ اپیزودی که عملکرد تاتنهام در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ را از زوایای مختلف به تصویر کشیده است.

۱۳ کشته در حمله به گنجه در جنگ میان آذربایجان و ارمنستان | DW | 17.10.2020به گفته مقام‌های جمهوری آذربایجان ۱۳ نفر در حمله موشکی به شهر گنجه کشته شده‌اند. در منطقه مورد مناقشه قره‌باغ آش‌بس شکننده‌ای به مدت یک هفته در حال اجرا است، اما هیچ یک از طرف‌های درگیر به آن پایبند نیستند.

کرونا در ایران؛ محدودیت‌ها در تهران تا دوم آبان تمدید شد | DW | 17.10.2020آمار رسمی مرگ و میر کرونا در ایران از ۳۰هزار نفر گذشت. محدودیت‌ها در تهران تمدید شدند و مراکز فرهنگی و هنری و ورزشی تعطیل می‌مانند. معاون وزیر بهداشت می‌گوید موارد بستری در بیمارستان‌های تهران دو برابر میزان ترخیص است.

مردانگی در عکاسی؛ گذار از قیود در گذر زمان | DW | 17.10.2020آیا جنبش 'Me too' ضربه مهلکی به مردسالاری وارد کرده است؟ سوژه عکس‌های یک نمایشگاه هنری در برلین، واکاوی تحولاتی است که تصویر و تصور رایج از مفهوم مردانگی را در طول زمان دگرگون کرده‌اند.

بی‌تاثیر بودن داروهای معروف در درمان کرونا / ۳ جزء موثر در بهبود این بیمارانمعاون کل وزارت بهداشت با تاکید اینکه بسیاری از داروهای معروف در درمان کرونا در عین بی‌تاثیر و کم تاثیری، عوارض جانبی خطرناکی نیز دارند، گفت: همراهان بیماران کرونایی از درخواست داروهای متعدد خودداری کنند؛ چراکه مراقبتهای پزشکی و پرستاری و استفاده از اکسیژن و بعضی داروهای ضد التهاب معمولی تاثیر اصلی را در بهبود بیماران دارند. قریب به اتفاق غلط_املایی قریب به اتفاق درسته بیسواد قریب

۲۵۲ فوتی جدید کرونا در کشور/۴۷۴۴ تن در وضعیت شدید بیماریفوت ۲۵۲ بیمار و شناسایی ۳۸۹۰ بیمار جدید در شبانه‌روز گذشته در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۸۹۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۵۲ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۳۰۳۸۰ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۲۷۴۰۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۰۳۷۵ نفر

هفته پنجم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس با بازگشت خیره‌کننده وستهام در مقابل شاگردان ژوزه مورینیو همراه بود.

تیم فوتبال تاتنهام در چارچوب رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلستان در مقابل وستهام شروعی رویایی داشت. شاگردان مورینیو در دقایق ۲، ۸ و ۱۶ توسط سون هیونگ مین و هری کین به سه گل رسیدند تا هواداران این تیم انتظاری دیداری راحت و پیروزی پر گل داشته باشند.

در حالیکه همه چیز برای سفیدپوشان شهر لندن خوب پیش می‌رفت، بازیکنان وستهام در بازگشتی رویایی توانستند در دقایق ۸۲، ۸۵ و ۹۴ با سه گل از شکست یک تساوی ارزشمند بسازند. با این نتیجه تاتنهام با ۸ و وستهام با ۷ امتیاز در رده‌های ششم و هشتم جدول قرار گرفتند.

در دیگر اتفاق مهم هفته پنجم لیگ برتر انگلستان، بعد از تساوی تیم‌های لیورپول و اورتون، خبر بد دیگر برای هواداران لیورپول جدی بودن مصدومیت مدافع این تیم بود. ویرجیل فن دایک، ستاره خط دفاعی لیورپول که به دلیل مصدومیت نتوانست مسابقه را به پایان برساند پس از مشخص شدن نتایج آزمایش‌های پزشکی متوجه شد دچار مصدومیت رباط صلیبی شده و تا ماه‌ها نمی‌تواند برای تیم محبوب خود به میدان برود.در حال حاضر بعد از اورتون که از ۵ بازی صاحب ۱۳ امتیاز است و در صدر جدول رقابت‌ها حضور دارد، دیگر شگفتی ساز این فصل یعنی استون ویلا با ۴ بازی و ۴ برد و در نتیجه ۱۲ امتیاز در رده دوم قرار دارد. این در حالیست که تیم‌های نامداری چون لیورپول که مدافع عنوان قهرمانی است با ۱۰ امتیاز در رده سوم، چلسی با ۸ امتیاز در رده هفتم، منچستر سیتی با ۷ امتیاز در رده دهم و منچستر یونایتد با تنها ۶ امتیاز در رده دوازدهم جدول رقابت‌ها حضور دارند.در روز پایانی هفته چهارم لیگ فوتبال ایتالیا، سری آ، تیم فوتبال رم در دیدار با تیم تازه صعود کرده بنونتو قرار گرفت. در این دیدار رمی‌ها در همان دقایق ابتدایی دروازه خود را باز شده دیدند. اما پدرو رودریگز اسپانیایی در دقیقه ۳۱ گل تساوی را برای سرخ‌پوشان شهر رم به ثمر رساند. ادین ژکو در دقیقه ۳۵ نتیجه را ۲-۱ به سود رم تغییر داد. اما تیم سخنکوش بنونتو دست بردار نبود و در دقیقه ۵۵ توسط جانلوکا لاپادولا به گل دوم رسید.

اما این پایان کار نبود و رمی‌ها بار دیگر و این بار توسط جوردن ورتو به گل سوم رسید. در ادامه هم ادین ژکو و برونو پرز دو بار دیگر رقیب را باز کردند تا آس اس رم با نتیجه ۵-۲ حریف خود را شکست دهد.از دیگر مسابقات مهم این هفته می‌توان به توقف گورخرهای شهر تورین در مقابل تیم کم نان و نشان کروتونه اشاره کرد. شاگردان آندره پیرلو در این مسابقه ابتدا با یک گل از حریف عقب افتاد اما در ادامه مهاجم جدید و اسپانیایی این تیم یعنی آلوارو موراتا به داد سفید و مشکی پوشان تورین رسید تا مسابقه ۱-۱ شود. در ادامه فدریکو کیزا، دیگر خرید جدید یوونتوس با خطایی خشن با کارت قرمز مستقیم داور جریمه شد تا در نهایت یوونتوس از کسب ۱ امتیاز مسابقه با کروتونه راضی به رختکن برود.

با نتایج این هفته تیم آث میلان با ۱۲، ساسولو با ۱۰ و آتلانتا با ۹ امتیاز در رده‌های اول تا سوم جدول رقابت‌های لیگ ایتالیا قرار گرفتند. یوونتوس هم با ۸ در رده پنجم و اینتر و رم هم با ۷ امتیاز در رده‌های ششم و هفتم جدول رقابت‌ها قرار گرفتند.