توفان توئیتری در حمایت از فرهاد میثمی و اعتراض به حکم اعدام احمدرضا جلالی | DW | 12.05.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاکید قوه قضائیه ایران بر اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی موجی از اعتراضات داخلی و بین‌المللی را برانگیخته است. گروهی از فعالان و زندانیان سیاسی و کاربران شبکه‌های اجتماعی هم با هشتگ جان_سپر_جان به این اعتراض پیوسته‌اند.

تاکید قوه قضائیه ایران بر اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی موجی از اعتراضات داخلی و بین‌المللی را برانگیخته است. گروهی از فعالان و زندانیان سیاسی و کاربران شبکه‌های اجتماعی هم با هشتگ #جان_سپر_جان به این اعتراض پیوسته‌اند.

میثمی در زندان و در اعتراض به اعدام قریب‌الوقوع احمدرضا جلالی از ۱۷ اردیبهشت دست به اعتصاب غذای خشک زده است. جلالی، پزشک و پژوهشگر دوتابعیتی ایرانی-سوئدی، در سال ۱۳۹۵ در سفری به ایران بازداشت و به اتهام"جاسوسی و همکاری با دول متخاصم" به اعدام محکوم شد.تاکید اخیر قوه قضاییه جمهوری اسلامی بر قطعی بودن حکم اعدام احمدرضا جلالی موجی از نگرانی و اعتراضات داخلی و بین‌المللی را برانگیخت. از جمله، مجمع رؤسای مراکز آموزش عالی آلمان در نشست عمومی خود در لایپزیگ اعلام کرد که از هیچ تلاشی برای جلوگیری از این حکم فروگذار نمی‌کند و به هر اقدام حمایتی در این زمینه می‌پیوندد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا باید زندانی شدن گناه کاری بتلافی بی گناهی اعدام بشه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتصاب غذای دومین زندانی سیاسی در اعتراض به حکم اعدام احمدرضا جلالیهوشنگ رضایی، زندانی سیاسی، با انتشار نامه‌ای از زندان رجایی شهر کرج اعلام کرد که در اعتراض به تایید حکم اعدام احمدرضا جلالی، پژوهشگر دو تابعیتی، دست به اعتصاب غذا خواهد زد. درود به شرفش 🙏 کوری عصاکش کوری دگر میشود 💩💩💩💩
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دومین زندانی سیاسی در اعتراض به حکم اعدام احمدرضا جلالی اعتصاب غذا کرددر پی اعلام اعتصاب غذای فرهاد میثمی زندانی_سیاسی محبوس در زندان رجایی‌شهر در اعتراض به اجرای قریب‌الوقوع حکم احمدرضا_جلالی زندانی دوتابعیتی ایرانی- سوئدی دومین زندانی سیاسی نیز درست به اعتصاب_غذا زد. اخبار_ایران aidaghajar دومین زندانی سیاسی اسم نداره ؟ نمیتونید بنویسد هوشنگ رضایی ؟؟؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

#جان_سپر_جان؛ اعتراض به حکم اعدام احمدرضا جلالی در شبکه‌های اجتماعیبسیاری از کاربران فارسی زبان شبکه‌های اجتماعی روز چهارشنبه با هشتگ جان_سپر_جان از زندانیان سیاسی که در اعتراض به حکم اعدام احمدرضا جلالی دست به اعتصاب غذا زده‌اند، حمایت کردند. احمد رضا جلالی آزاد باید گردد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض شدید باستان‌شناسان به طرح مجلس برای فروش آثار باستانی۶۱ استاد باستان‌شناسی ایران با اعتراض شدید به طرح نمایندگان مجلس برای خرید و فروش آثار_باستانی و گنج در ایران، در نامه‌ای به رئیس مجلس به طرح این نمایندگان برای «رسمیت و وجاهت قانونی بخشیدن به حفاری و قاچاق غیرمجاز» به‌شدت انتقاد کردند. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تجمع دوباره معلمان در اعتراض به موج بازداشت‌ها، رتبه‌بندی و آموزش رایگانمعلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته، در مقابل ساختمان اداره آموزش و پرورش در شهرهای سنندج،‌ مریوان، کرمانشاه، شیراز، آمل، دهگلان، نورآباد ممسنی، سقز، اردبیل، بیجار، رشت، ارومیه، اهواز، سردشت تجمع_اعتراضی برگزار کردند. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض تند باستان‌شناسان به طرح نمایندگان برای «خرید و فروش آثار باستانی و گنج‌ها»در این نامه که به امضای ۶۱ نفر از استادان باستان‌شناسی کشور رسیده به ارائه طرحی با عنوان «استفاده بهینه از اشیاء باستانی و گنج‌ها» از سوی ۴۶ نماینده مجلس به‌تندی اعتراض شده است. در دوران «نورانی» خمینی، آثار باستانی را با چراغ سبز حکومت و بصورت زیرجلکی سگخور می‌کردند، اینک تاراج آثار باستانی رسمیت قانونی خواهد یافت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »