توطئه ربودن مسیح‌ علی‌نژاد؛ طرح دو سناتور آمریکایی برای تحریم ایران | DW | 03.12.2021

12/09/1400 10:22:00 ق.ظ

دو سناتوردمکرات و جمهوری‌خواه طرحی آماده کرده‌اند تا جمهوری اسلامی را به دلیل 'توطئه ربودن مسیح علی‌نژاد' هدف تحریم‌های تازه قرار دهد آنها می‌گویند این طرح فراحزبی می‌تواند جلوی هر آدم‌ربایی دیگر در خاک آمریکا را بگیرد.

دو سناتوردمکرات و جمهوری‌خواه طرحی آماده کرده‌اند تا جمهوری اسلامی را به دلیل 'توطئه ربودن مسیح علی‌نژاد' هدف تحریم‌های تازه قرار دهد آنها می‌گویند این طرح فراحزبی می‌تواند جلوی هر آدم‌ربایی دیگر در خاک آمریکا را بگیرد. توطئه ربودن مسیح‌ علی‌نژاد؛ طرح دو سناتور آمریکایی برای تحریم ایران دو سناتوردمکرات و جمهوری‌خواه...

توطئه ربودن مسیح‌ علی‌نژاد؛ طرح دو سناتور آمریکایی برای تحریم ایران دو سناتوردمکرات و جمهوری‌خواه طرحی آماده کرده‌اند تا جمهوری اسلامی را به دلیل"توطئه ربودن مسیح علی‌نژاد" هدف تحریم‌های تازه قرار دهد آنها می‌گویند این طرح فراحزبی می‌تواند جلوی هر آدم‌ربایی دیگر در خاک آمریکا را بگیرد.

سناتور پت تومی از حزب جمهوری‌خواه و سناتور بن کاردین از حزب دموکرات بانی طرحی برای مقابله با آدم‌ربایی در خاک ایالات متحده شده‌اند. این دو پنجشنبه ۱۱ آذر (دوم دسامبر) در کنفرانسی مطبوعاتی با حضور مسیح علی‌نژاد، روزنامه‌نگار و کنشگر، طرح خود را معرفی کردند. بر اساس پیش‌نویس طرح، تحریم‌های تازه‌ای علیه ایران به دلیل"توطئه ربایش" خانم علی‌نژاد اعمال خواهد شد.

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید سناتور تومی و کاردین در کنفرانس یاد شده تاکید کردند که طرح آنها به دنبال پاسخگویی ایران به توظئه ربودن علی‌نژاد است و این امر به جلوگیری از هرگونه اقدام دیگری برای آدم‌ربایی در خاک ایالات متحده توسط عوامل خارجی کمک می‌کند. headtopics.com

اول اینکه این در حد ج.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آفرین به مسیح. اگر ج ا قرار بود از وجود فيزيكى اين وطنفروش براى محاكمه ش استفاده كنه تا بحال چندين بار اين كار رو ميكرد. ديگه بيشتر از روح الله زَم كه مراقب نداره. ديدين چى شد. اين مادر فولادزره فقط هارت و پورت براى اونور آبى ها داره. همونجا بمونه بهتره، براى همه دروغ از بزرگ‌ترین دروغ گو و متجاوز در دنیا. خودش میگه و خودشم تحریم تنظیم میکنه. جنگله دیگه.

اگه ایران بودی لااقل به تقلید از بقیه دماغتو عمل میکردی رنگ و روی ادم میگرفتی لعنتی بدردم نمیخوره دل نمیگیره همون نگاش کنی واقعا خاک تو سر سناتورها و کنگره آمریکا که اگر بخواند بخاطر این هرزه 2زاری حتی قلم دستشون بگیرند!! 😅 آمريكاي بيچاره ي رو به زوال در چه اوضاع بسيار اسفناكي داره بسر ميبره‌ تا روزي‌ رسيده كه دختر شهرستاني بنام معصومه گوسفندنژاد بياد و به ٢ عضو مجلس سنا شرح بده و قانع كنه كه در ایران بزرگ و قدرتمند چه داره میگذره ؟ ! !

پست فطرت جاسوس آخه تو به چه دردی میخوری؟ نوکر جیره خور

روز پرنوسان لیر؛ اقتصاددانان تورم ۳۰درصدی را برای ترکیه پیش‌بینی می‌کنند🔺روز پرنوسان لیر؛ اقتصاددانان تورم ۳۰درصدی را برای ترکیه پیش‌بینی می‌کنند واحد پول ترکیه روز چهارشنبه در آستانه ثبت رکورد جدیدی در رسیدن به پایین ترین سطح خود قرار گرفت و در نزدیکی آن مرز به شدت نوسان داشت. ⬇️ بیشتر بخوانید:

حقوق بگیر دولت آمریکا، دوست ملت ایران نیست، حتما گه تو گه شارلاتان رو‌ ببین آخه خاله سوسکه ارزش ربودن داره آخه این خنده دار نیست سوسکه را جز آدمیزاد حساب میکنه

سفیر آمریکا: شرارت منطقه‌ای و جاه‌طلبی‌ هسته‌ای ایران را نمی‌توان نادیده گرفتلیندا توماس گرینفیلد، سفیر آمریکا در سازمان ملل در اظهاراتی با اشاره به «شرارت ایران در منطقه» خواستار جلسات بیشتر شورای امنیت سازمان ملل درباره ایران ولی مال شما رو همه نادیده میگیرن

«امیکرون» زنگ‌های خطر را به صدا درآورد؛ فایزر، مدرنا، و آسترازنکا به تکاپو افتادنددر حالی که بسیاری از کشورها، در پی نگرانی از شیوع گونه جدید ویروس کرونا، محدودیت‌های مسافرتی از کشورهای آفریقایی و مناطقی که ویروس در آنها مشاهده شده است اعمال کرده‌اند، دانشمندان نیز در تلاش برای شناختن هر چه بیشتر گونه موسوم به «امیکرون» هستند.

سردار نقدی: باید صنعت فناوری اطلاعات را فتح کنیمسردار نقدی: *استفاده از پیام‌رسان خارجی برای رساندن پیام به دشمن اشکال ندارد *باید صنعت فناوری اطلاعات را فتح کنیم *باید اپلیکیشن و پیام‌رسان شبکه اجتماعی و سیستم عامل خود را داشته باشیم ای گوز هنوز از برق نکشیدنش؟ استفاده از سردار خارجی اشکال نداره ؟

رئیس جمهور رحلت آیت‌الله سیدرضی شیرازی را تسلیت گفترئیس جمهور رحلت عالم مجاهد حضرت آیت‌الله سیدرضی شیرازی، فیلسوف، فقیه اندیشمند و استاد مبرز حوزه علمیه تهران را تسلیت گفت. هیچ پوخی نبود. فیلسوف!

سازمان ملل تصمیم برای پذیرش سفیر طالبان را به تعویق انداخت | DW | 02.12.2021بیش از سه ماه از سیطره طالبان بر افغانستان می‌گذرد و آنها هنوز سفیری در سازمان ملل ندارند. کمیته تشخیص اعتبار سازمان ملل تصمیم‌گیری در این زمینه را به بعد موکول کرد. پذیرش سفیر به معنای رسمیت حاکمیت طالبان خواهد بود. چوکی را به طالب تسلیم کردن یعنی مفکوره طالبانی را قبول کردن جهل تاریکی سیاهی کشتار زن ستیزی گسترش افراطگرایی نبود امنیت فردی و حریم خصوصی. سرکوب آزادی بیان.