توضیحات حناچی درباره فساد و رانت در شهرداری تهران/به مردم تهران دروغ نگفتم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

شهردار تهران: نتوانستم به طور کامل با فساد و رانت در شهرداری برخورد کنم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پیروز حناچی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح روند برخورد با رانت و فساد در شهرداری تهران گفت: در عالم رقابت سیاسی قطعا رقابت کردن ایرادی ندارد ولی ناجوانمردانه عمل کردن و شکل دیگر مسئله را جلوه دادن پذیرفته نیست. ما در شهرداری تهران با رانت و فساد برخورد کردیم ولی اگر از من پرسیده شود توانسته ای کامل آن را متوقف کنی؟ پاسخ منفی است، چرا که پروانه هایی که صادر شده حداقل تا ۹ سال بیخ ریش ما خواهد بود و نمی توانیم به راحتی آنها را لغو کنیم..

شهردار تهران تاکید کرد: امسال اولین سالی بود که پیمانکاران جلوی شهرداری نیامدند و شب عید هم پشت در باقی نماندند. تعهدات بسیاری بر دوش داریم که تا آنها را پاس نکنیم مسرها برای ما باز نمی شود. امسال برای اوراق مشارکت با سازمان تامین اجتماعی به مشکل خوردیم، چرا که در دوره قبل مدیریت شهری حق و حقوق سازمان تامین اجتماعی داده نشده بود. ادعای سازمان تامین اجتماعی بیش از ۴ هزار میلیارد تومان است که هنوز حسابرسی نشده ولی واقعیت این است که پرداخت نشده.

شهردار تهران ادامه داد: در مورد این پرونده با توجه به اینکه رسا تجارت یک کارگذار طرف قرارداد شهرداری بوده خیلی بدنه شهرداری را درگیر نکرده است و سراغ اموالی رفته اند که در تصرف شهرداری بوده؛ اما شهرداری سند نداشته و برای گرفتن سند انها اقدام کرده اند و در این مسیر مدیریت ارشد شهرداری، آنها را همراهی کرده است. ملک های زیادی در تصرف شهرداری است ولی ما سند نداریم که اگر بخواهیم اینطور برخورد کنیم چه سرمایه ای از سرمایه های شهر از دست شهرداری خارج می شود.

حناچی درباره استعلام این افراد نیز گفت: بر روی این پرونده ۸ ماه بود که اطلاعات کار می کرد و در این فاصله وقتی ما استعلام کرده بودیم استعلام مثبت داشتیم.شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه گزارش به مردم توسط مجموعه شهرداری تهران آغاز شده است، افزود: در پرونده های حقوقی جزییات را نباید به مطبوعات بدهیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوب ، بکن!

قبل از هر کاری پرونده قالیباف باید شفاف بشه تا فساد بقیه برملا شود وبس

اگر خود شهردار دزد است بقیه هم بچه دزدند

خب معلومه نميشه چون سردسته اون بالاست اخوي شما براي ريشه كن كردن فساد اومدين سراغ شاخه هاي درخت بايد برين سراغ ريشه درخت ريشه كه خشك بشه شاخه ها عملا كاري ازشون ديگه برنمياد بالا بالأهارو بگردين

مگه حرف هم زدی که دروغ گفته باشی؟ فعلا موشهای شهر تهران را کنترل کن ... نمیخواد با فساد مقابله کنی.

خانه از پای بست ویران است

اینجایگاه رو فقط آقا سعید محمد میتونه مدیرییت کنه انشالله

چون نتونستی جلوی خودت رو بگیری، نتونستی جلوی بقیه رو هم بگیری خاک تو سرت باید خودتو فدا میکردی بی عرضه مگه چقد پول باید داشته باشی برای یه زندگی راحت؟ شما به حروم خوری عادت کردید😉

تو هم امدی و مالیدی حالا که داری میری نتونستی!!!

پس چرا اگه ناتوانی استعفا نمیدی!!! نمیصرفه؟؟؟

بودجه شهرداری تهران اندازه لندن هستش میخوام بپرسم توی این چند سال چیکار کردی،؟؟؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهرداری تهران: درباره خسارت اموال نسبت به معترضان آبان رضایت می‌دهیمبه دنبال واکنش‌های گسترده در رسانه‌های اجتماعی، رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران خبر داد که این نهاد شکایت قبلی خود از معترضان آبان ۹۸ را درباره «خسارت به اموال و تاسیسات شهری» پس خواهد گرفت
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نامه 'زالی' به 'نمکی' درباره استفاده از ظرفیت سایر بخش‌ها در اجرای طرح واکسیناسیون کرونافرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران در نامه ای از وزیر بهداشت خواستار استفاده از ظرفیت سایر بخش‌ها نظیر آموزش و پرورش و شهرداری برای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سوله‌های ورزشی تهران در اختیار واکسیناسیون کرونا قرار گرفتمدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از در اختیار گرفتن ۲۲ سوله ورزشی پایتخت جهت انجام واکسیناسیون کرونا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

​​​​​​​شهردار تهران استفاده از 'پرستو' برای اغوا را تایید کرد | DW | 09.05.2021پیروز_حناچی، شهردار تهران ضمن تائید استفاده از 'پرستو' برای به دام انداختن او گفته است 'رد و اثری پیدا نکردم که بفهمم وابسته به کجا هستند'. اگه حواسشو از اونجای پرستوها به این که کار کی بوده معطوف میکرد حتما متوجه میشد که پرستوها وابسته به کجا بودن . سربازان امام زمان به عمل “بکشی” هم مشغو لند؟ روایتی در مورد ثواب “بکشی” در راه اسلام وجود دارد؟ متاسفانه به دلیل نداشتن کارنامه موفق در شهرداری روی به فرافکنی آورده! ایشان هنوز نفهمیده هر کسی با گرفتن مسئولیت آن هم در سطح شهرداری کلان شهر محتمل است در دام پرستو بیفتد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »