توضیحات پلیس تهران در مورد شنیده شدن صدای تیراندازی در میدان هفت تیر

03/03/1401 07:41:00 ق.ظ

توضیحات پلیس تهران در مورد شنیده شدن صدای تیراندازی در میدان هفت تیر: صدای شنیده شده مربوط به مراسم نورافشانی در ورزشگاه شیرودی بوده و تیراندازی در این منطقه رخ نداده است

به دنبال انتشار برخی خبرها در مورد شنیده شدن صدای 'تیراندازی در میدان هفت تیر' تهران، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد. مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد: «صدای شنیده شده مربوط به مراسم نورافشانی در ورزشگاه شیرودی بوده و تیراندازی در این منطقه رخ نداده است.

» بنابر اعلام این مرکز مراسم مذکور به مناسبت سوم خردادماه، سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شده و آنچه که در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی با عنوان شنیده شدن صدای تیراندازی در میدان هفتم تیر منتشر شده، صحت نداشته و کذب است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

برگزاری مراسم عشای ربانی آمیخته با صدای گلوله و انفجار در اوکرایندر میان سر و صدای گلوله‌باران نیروهای روسی، مومنان ارتدکس مراسم عشای ربانی را در زیرزمین کلیسایی آسیب‌دیده در شهر لیسیچانسک در شرق اوکراین به جا می‌آورند. جزئیات بیشتر:

پلیس تهران وقوع تیراندازی در میدان هفت تیر را تکذیب کردپلیس تهران بامداد سه‌شنبه گزارش‌ها درباره صدای تیراندازی در خیابان‌های مرکزی پایتخت را تکذیب کرد و آن را مربوط مراسمی در ورزشگاه شیرودی دانست. پس ۱۰۰% تیراندازی شده همش تکذیب! یک روده راست تو شکم اینا نیست! هواپیمای اکراینی و شلیک بان را سه روز همه مسلمونای پینه بسته تکذیب میکردن! تورقوزاباد رو تکذیب و نتان یاهو را مسخره میکردن! چقدر وقیحند این جماعت!! 🤔

استقرار پلیس ضد شورش در اطراف برج فروریخته آبادان؛ «در مرکز شهر منع رفت‌وآمد اعلام شد»یک روزنامه‌نگار خوزستانی که اخبار این استان را دنبال می‌کند، ساعاتی پس از فروریختن برج متروپل در آبادان خبر داد که یگان ویژه و پلیس ضدشورش در اطراف این ساختمان مستقر شده است.... بی شرفای رادیو فردا خفه خون بگیرید یه برج بزرگ در حال ساخت قسمتی از آن فرو ریخته برای حفظ جان هموطنان عزیزمان پلیس انتظامی، شهرداری،اتش نشانی و... مستقر هستند پلیس ضد شورش اونجا چه کار دارد!؟

دیپلمات ارشد روس در ژنو در مخالفت با حمله روسیه به اوکراین استعفا کردیک دیپلمات روس در مخالفت با «جنگ تهاجمی که [ولادیمیر پوتین] علیه اوکراین به راه انداخته است» از سمت خود استعفا داد.

هشدار چین در پی اظهارات بایدن در مورد تایوان | DW | 23.05.2022جو بایدن می‌گوید در صورت حمله چین به تایوان، ایالات متحده به کمک نظامی این کشور خواهد شتافت. پکن 'نارضایتی شدید' خود را از این اظهارات اعلام داشت. آمریکا و ژاپن با تشکیل یک نهاد جدید در پی محدود ساختن قدرت چین هستند. تایوانی ها باید هشیار باشن و به فکر خودشون باشن آمریکایی ها کاملا غیرقابل اعتمادن تایوان تنها چیزی هست که چین لازم داره برای تبدیل شدن به ابرقدرت مطلق جهان

یک دیپلمات روسیه در سازمان ملل در اعتراض به جنگ اوکراین استعفاء دادیک دیپلمات روسیه در اقدامی کم‌سابقه و در اعتراض به تهاجم کشورش به اوکراین از نمایندگی این کشور در دفتر سازمان ملل در ژنو سوئیس استعفاء داد. بوریس باندارف که در صفحه شخصی... افرین به شرافت این شخص!