توضیح 'شستا' درباره پرداخت پول به فدراسیون فوتبال برای حقوق ویلموتس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی درباره مبلغ پرداختی این شرکت به فدراسیون فوتبال در موضوع حقوق ویلموتس توضیح داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در واکنش به گزارش تحقیقی ایسنا با عنوان «پشت پرده اعلام اسپانسری شستا در فوتبال/ کلاه بر سر استقراض!» و پرداخت پول به فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

در بخش دیگری از این توضیح آمده است: «اگرچه حمایت از تیم‌های ملی وظیفه تک تک آحاد جامعه است و طبیعتا اگر یک بنگاه اجتماعی و اقتصادی در راستای تقویت تیم ملی فوتبال کشورش گامی موثر بردارد قاعدتا نباید با استفاده از عناوینی همچون؛ «کلاه بر سر استقراض!» این اقدام شایسته را تقبیح نماییم و حتما اگر حُب و بُغض در تحلیل رسانه‌ای نباشد حمایت از تیم‌ملی به عنوان یک اقدام پسندیده مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، ضمن آنکه یک بنگاه اقتصادی سودآور، تاثیرگذاری تبلیغاتی‌اش را بر پایه سود و زیان اقتصادی...

اول اینکه؛ عرضه شستا که به نوعی ابرعرضه در میان عرضه‌های دیگر است با سرعت پیش می‌رود و این مهم نمی‌تواند بدون احتساب سوددهی این شرکت در نظر گرفته شود. جهت استحضار و اطلاع، باید بدانید تیم مدیریتی در شستا درپی این است تا این امکان را فراهم کند که براساس یک ساز و کار کاملا شفاف و رقابتی و با حضور تعداد کثیری از سهام‌داران، عرضه‌ها صورت ‌گیرد.

چهارم اینکه؛ به ارزش روز دارایی‌های شستا که یک دارایی بین‌نسلی است از خرداد ۱۳۹۸ تاکنون قریب ۱۷هزار میلیارد تومان افزوده شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش بعیدی نژاد به خبر رویترز درباره تعداد کشته شدگان حوادث آبان ۹۸واکنش بعیدی نژاد نسبت به ادعای غیرواقعی رویترز: خبرگزاری رویترز که کشته شدگان حوادث اخیر را ۱۵۰۰ نفر اعلام و دستور صدور خشونت‌ها را به رهبری نظام مستند کرد، در سال‌های اخیر سیاستی بر‌اساس پیش‌داوری و دروغ را علیه ایران در منطقه به اجرا در آورده است اقا ول کنید اون دروغ گفته شما راستشو بگین مردم کف خیابان کشته شدند و دیدیم رهبر در مورد کشته شدگان صحبت نکرد و رسما نگفت ...بعد اعتراضات گفت برید ملاقات! شما بگین چند نفر کشته شدند؟ امارو شما بدین! چند نفر بودند و چند نفر و بخاطرقتل دستگیر کردین؟ تا امار ندین خفه شین زر نزنید اتفاقاً تا حالا هر خبری را پیش از اعلام شما گفته درست بوده ! جریان کشتی‌ها رو که یادته !!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل به زودی 'اطلاعات جالبی درباره فرزندان نظام' فاش می‌کند | DW | 25.12.2019ارتش اسرائیل در توئیتر و کانال تلگرامی خود خبر داد که 'به زودی اطلاعات جالبی' در مورد فرزندان سران جمهوری اسلامی منتشر خواهد کرد. در این گزارش آمده است که بنیادهای تحت کنترل رهبر ۳۰ میلیارد دلار دارند و مالیات نمی‌دهند. از ارتش اسراعیل بسیار سپاس گذاریم به خاطر لطفی که می کنند تا مردم ایران بدانند و اطلاع داشته باشند بخصوص بسیجی ها سایبری ها مزدوران که مغزشویی شدند بدانند که شدند یاران شیطان چون رژیم داعش ایران شیطانهای بزرگ تاریخ و دنیا هستند هر دم از این باغ بری می‌رسد، هیچ چی از این بی شرفها بعید نیست من انتظار شنیدن همه چی رو دارم، لشکر جرار گدایان نمادی از شیاطین لبخندزن! مسلمونهای نجس و آدم‌کش!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش عفو بین‌الملل به تصمیم ریاض درباره عاملان قتل خاشقجی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رضایی: شتابزدگی درباره پیوستن به CFT را مصلحت نمی‌دانیمتهران- ایرنا- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنچه ما می‌توانیم الان اعلام کنیم این است که پیوستن ما به CFT در حال بررسی است و شتابزدگی را در این موضوع به مصلحت نمی‌دانیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

توضیحات پزشکی قانونی درباره ۳ جسد کشف شده در بانک ملی نسیم‌شهرمدیرکل پزشکی قانونی استان تهران آخرین جزییات بررسی ۳ جسد کشف شده در یکی از شعب بانک ملی در نسیم‌شهر را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واشنگتن‌پست: حکم دادگاه عربستان درباره پرونده خاشقجی تمسخر عدالت استموسسه انتشاراتی واشنگتن پست در واکنش به صدور حکم درباره قتل جمال خاشقجی اعلام کرد که حکم دادگاه درباره این پرونده تمسخر عدالت است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »