توضیح گودرزی درباره نقض دادنامه نجفی از سوی دیوان عالی کشور

30/06/1398 03:18 ب.ظ

وکیل نجفی با اعلام خبر نقض دادنامه موکلش از سوی دیوان عالی کشور عنوان کرد: موضوع اعتراض ما عمدی بودن یا شبه عمدی بودن این اتهام است در این مورد دیوان اعتراض ما را پذیرفته تا نقایص برطرف شود.

وکیل نجفی با اعلام خبر نقض دادنامه موکلش از سوی دیوان عالی کشور عنوان کرد: موضوع اعتراض ما عمدی بودن یا شبه عمدی بودن این اتهام است در این مورد دیوان اعتراض ما را پذیرفته تا نقایص برطرف شود. وی با بیان اینکه این موضوع ارتباظی به حبس موکلم ندارد، گفت: موضوع اعتراض ما عمدی بودن یا شبه عمدی بودن این اتهام است در این مورد دیوان اعتراض ما را پذیرفته تا نقایص برطرف شود.

وکیل نجفی در پاسخ به این سوال که آیا موصوع اتحام حمل سلاح غیرمجاز هم شامل این نقض رای می‌شود، گفت: درباره حمل سلاح هنوز رسیدگی صورت نگرفته است موضوع نقض دادنامه هم موضوعی ماهیتی است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

نقض حقوق بشر در ایران؛ موضوع نشست‌های پارلمان اروپا و سازمان ملل متحددر گزارش سازمان ملل اسناد مربوط به رفتارهای انتقام‌آمیز دولتها در ۴۸ کشور را به ثبت رسانده است. به گفتۀ آقای گیلمور، در این کشورها امنیت ملی بهانه‌ای برای سرکوب فعالان حقوق بشر است و علاوه بر آن، منتقدان دولت به ارتکاب جرایم دیگری از جمله تروریسم نیز متهم می‌شوند. جمیع دلقک ها ! باز رفتن سراغ صفحه شطرنج_خوبه بزنید این ابزارتونم تابلو کنین مثل بقیه دروغا که تابلو شد.👍 دقیقا کارشون مثل این میمونه که دزدهای بزرگ یک شهر برای جلوگیری از دزدی شهروندان عادی برنامه ریزی کنند.

الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.

ظریف همزمان با تنش‌ها در منطقه به نیویورک رفتپیش از این گزارش هایی مبنی بر احتمال لغو سفر حسن روحانی و محمد جواد ظریف به نیویورک به دلیل عدم صدور ویزا برای هیات ایرانی از سوی آمریکا منتشر شده بود. پیش بسوی ماله کشی 🙄 از ذوقش نگذاشت مهر ویزا خشک بشه . برای دروغگویی عجله نمیخواهد . آروم باش حیون . 😂

فراخوان نخست‌وزیر عراق از شرکت‌های بین‌المللی برای حمایت از توسعه این کشور

اولین واکنش ایران به تحریم دوباره بانک مرکزی از سوی آمریکامحمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران که به نیویورک سفر کرده، گفت که تحریم مجدد بانک مرکزی ایران 'نشان‌دهنده استیصال آمریکا' است و عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران نیز تحریم‌ها را 'یک سیاست شکست خورده' دانست. آقای ظریف همچنین خبر از برگزاری نشست وزیران خارجه بریتانیا، فرانسه، آلمان، چین و روسیه با ایران که موسوم به ۴ + ۱ است در روز چهارشنبه داد. به این نوع خبررسان میگن پفیوز_سیاسی شما سند بیار که بانک مرکزی قبلا تحریم شده تا باورکنیم صدای جمهوری اسهالی نیستی دقیقا به همون کیفیت و با همون جهت گیری صدا و سیما اخبار رو انعکاس می دید تف به شرفتون سخنان کسی رو که اختیار ریششم نداره هیچوقت بازگو نکنید لطفا JZarif

برگزاری نشست ضدایرانی پمپئو با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و اردنبرگزاری نشست ضدایرانی پمپئو با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و اردن در ادامه سیاست‌های ایران‌هراسانه آمریکا علیه ایران، یک مقام آمریکایی گفته است که وزیر امور خارجه این کشور، با کشورهای شورای همکاری خلیح فارس و اردن نشستی درباره ایران خواهد داشت. این بیشرفا احتمالا میخوان کشورای عربی از نقشه پاک شن ایران یه سرفه کرد نصف صنعت عربستان پاک شد حالا بقیشو خدا کریمه همچین رفته بهشون نمیدونن از کدوم ور رفته , حالا اقاشون عربستان بود بقیشون جای خود دارن

حمیدرضا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به نقض حکم پرونده محمدعلی نجفی از سوی دیوان عالی کشور عنوان کرد: پس از صدور رای ما به دادنامه اعتراض کردیم و دیوان عالی با نقض دادنامه پرونده را به شعبه بدوی یعنی شعبه ۹ اعاده کرده تا نقاص آن برطرف شود.

وی با بیان اینکه این موضوع ارتباظی به حبس موکلم ندارد، گفت: موضوع اعتراض ما عمدی بودن یا شبه عمدی بودن این اتهام است در این مورد دیوان اعتراض ما را پذیرفته تا نقایص برطرف شود.

وکیل نجفی در پاسخ به این سوال که آیا موصوع اتحام حمل سلاح غیرمجاز هم شامل این نقض رای می‌شود، گفت: درباره حمل سلاح هنوز رسیدگی صورت نگرفته است موضوع نقض دادنامه هم موضوعی ماهیتی است.

وی با اشاره به برخی خبرها درباره آزادی نجفی گفت: موکلم همچنان در زندان است.