توضیحات فرماندار مرکز لرستان در خصوص خودسوزی یک دستفروش

14/11/1400 05:03:00 ب.ظ

توضیحات فرماندار خرم‌آباد درخصوص خودسوزی یک دستفروش: مامورین سدمعبر برخورد خشنی با این فرد نداشتند این فرد پس از تذکر مامورین مقاومت کرده و شروع به جر و بحث می‌کند فرد مذکور عصبی شده و اقدام به خودسوزی می‌کند این فرد و یک مامور شهرداری درحال درمان هستند

فرماندار خرم‌آباد توضیحاتی در خصوص حادثه خودسوزی دستفروش خرم‌آبادی ارائه داد. وی ادامه داد: مامورین برخورد خشنی با این فرد نداشتند و چون جر و بحث می‌کنند فرد مذکور عصبی شده و...

وی ادامه داد: مامورین برخورد خشنی با این فرد نداشتند و چون جر و بحث می‌کنند فرد مذکور عصبی شده و اقدام به خودسوزی می‌کند. فرماندار خرم‌آباد بیان کرد: یکی از مامورین شهرداری که در خاموش کردن آتش این فرد کمک می‌کنند نیز از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی می‌شود.

طولابی گفت: فرد مذکور و مامور شهرداری برای درمان به بیمارستان منتقل می‌شوند و الان در حال درمان هستند. وی بیان کرد: مبارزه با سدمعبر کاری قانونی است و سبب نارضایتی شهروندان می‌شود و مردم از ایجاد سد معبر گلایه‌مند هستند.

فرماندار اضافه کرد: تذکرات لازم به شهرداری مرکز استان داده شده تا مامورین را توجیه کنند. طولابی ادامه داد: افراد در خیابان‌های مرکزی پرازدحام شهر خرم‌آباد برای فروش اجناس خود حضور پیدا می‌کنند که قبلا در کارگروه‌های مختلف مصوب شده که شهرداری در مناطق مختلف شهر، مکان‌های مناسبی را برای هدایت دستفروشان و استقرار آنان فراهم کند منتها توجیه شهرداری این است که این افراد استقبال نمی‌کنند و عمدتا اصرار دارند در خیابان‌های مرکزی شهر مستقر شوند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

شهودها بدون مفاهیم کور هستند| محمدرضا تاجیک

یک به اقتضای شرایط، و در هنگامۀ رخداد 1401، تکاپو و فعالیت مفهومی، یا رخدادآگاهی از رهگذر تأمل در مفاهیم بنیادین و سویۀ دلالتی و کنشی آنان، برایم موضوعیتی دوباره (و البته متفاوت) یافت. سخت دل‌مشغول یافتن «مفاهیم بنیادینی» (کوزلک، مفاهیم بنیادین را بخش‌های گریزناپذیر و غیرقابل جایگزین از واژگان سیاسی و اجتماعی تعریف می‌کند که تعیین‌کننده هستند و باید از منظر تاریخی مورد مطالعه قرار گیرند) شدم که در فهم شرایط این رخداد نقشی اساسی داشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یک دستفروش در خرم‌آباد پس از جمع‌آوری بساطش توسط شهرداری خودسوزی کردچاره ای باقی نزاشتن

دادگاه نروژ با آزادی مشروط قاتل راست‌گرای افراطی ده‌ها نفر مخالفت کرد🔺دادگاه نروژ با آزادی مشروط قاتل راست‌گرای افراطی ده‌ها نفر مخالفت کرد ▪️دادگاهی در نروژ روز سه‌شنبه حکم داد که آندرس برویک، افراط‌گرای محکوم راست-افراطی، که ۷۷ نفر را در سال ۲۰۱۱ در یک تیراندازی کشت، باید در زندان بماند. ⬇️ بیشتر بخوانید: این تروریست باید ۷۷ سال در زندان بماند. چَپ رادیکال و اَسلام گراها در آینده بَلای جان بلوک غرب خواهند شُد راستگرایان افراطی هیچگاه دست از حماقت برنداشته و نخواهند برداشت. تقاضای آزادی مشروط برای این فرد یکی از مضحکترین چیزهای بود که تا به حال شنیدم!

حضور رژیم صهیونیستی در منطقه تهدیدی برای کل کشورها و منطقه استوزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی با همتای اماراتی: حضور رژیم صهیونیستی در منطقه تهدیدی برای کل کشورها و منطقه است باید تلاش کرد تا عوامل بحران آفرین نتوانند در منطقه جای پا پیدا کنند منطقه به وسیله ی مسولین زخم بستر وخائن ناامن است والا اسراییل بدون زمینه ی اینها هیچ غلطی نمی تواند بکند انشالله این نگرانی نیز رفع می شود. طرف با همتاي اسرائيلي اش ملاقات داشته اخيراً! نگفت به شما چه ربطي داره و قطع كنه؟!

آخرین رنگ‌بندی کرونایی شهرهای کشور/۷۷ شهر در وضعیت قرمز کروناآخرین رنگ‌بندی کرونایی شهرهای کشور ۷۷ شهر در وضعیت قرمز کرونا بنابراعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، در حال حاضر ۷۷ شهر در وضعیت قرمز، ۱۷۹ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۸۱ شهر در وضعیت زرد و ۱۱ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

حضور همسر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در مقابل دوربین‌ها برای نخستین‌بار پس از ۵ ماه غیبترسانه‌های دولتی کره شمالی تصاویر شرکت کیم جونگ اون، رهبر این کشور، و همسرش ری سول جو را در یک مراسم تئاتر هنری در جریان جشن سال نو در پیونگ‌یانگ منتشر کرد‌ه‌اند. دستاورد دیگری از جمهوری اسلامی/ خرید و فروش موی سر به دلیل فقر

پستانداران آبزی هوشمند در خدمت نیروهای دریاییبهره‌گیری از پستانداران آبزی هوشمند در برخی از نیروهای دریایی یک توانایی جدی محسوب می‌شود و در حال حاضر آمریکا، روسیه، کره شمالی و اسرائیل برنامه‌هایی را در این مورد دنبال می‌کنند.