توضیحات مدیر میراث یزد در مورد ورود یک توریست با خودرو به محدوده تاریخی یزد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

مدیر کل میراث فرهنگی یزد سفر با کمپر را از ظرفیت‌های توسعه گردشگری خارجی در کشور خواند که با هماهنگی وزارت میراث و کانون جهانگردی انجام می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«سید محمد رستگاری» در گفت‌وگو با ایسنا، راجع به فیلمی که از حضور یک دستگاه خودرو کمپر گردشگر خارجی در خیابان مسجد جامع یزد در فضای مجازی انتشار یافته، گفت: اجازه ورود به خودروهای گردشگران خارجی و سفر با کمپر یکی‌ از ظرفیت‌های توسعه گردشگری خارجی در سطح کشور است که با هماهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و از طریق کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان‌های مرزی کشور صورت می‌گیرد.

به گفته مدیر کل میراث فرهنگی استان، با توجه به این که خیابان ورود ممنوع است ولی خودرو در ساعات پایانی شب برای رفتن به محل اقامت وارد خیابان شده و بعد ازحادثه نیز گردشگر خارجی برای تعویض لاستیک مجدداً در محدوده خیابان توقف کرده و بر اساس گزارش واصله حتی آمادگی جبران و پرداخت خسارت برای نیمکت شهری را نیز اعلام داشته است ولی به دلیل مداخله برخی همشهریان و عدم حضور مرجع قانونی در آن زمان برای اعلام جریمه، به سفر خود ادامه می‌دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیحات پلیس در پی ورود یک توریست با خودرو به محدوده باستانی یزدانتشار فیلمی از حضور یک خودروی کمپر در خیابان مسجد جامع این سؤال را ایجاد کرده است که چگونه این خودرو با وجود ممنوعیت تردد خودرو در خیابان مسجد جامع یزد توانسته است به این محل وارد شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روز مازندران بیانگر ارزش‌های فرهنگی، سنت‌های آئینی مردم و میراث تاریخییک کارشناس فرهنگی در مازندران گفت: نامگذاری روزی به نام مازندران بیانگر ارزش‌های فرهنگی، سنت‌های آئینی مردم و میراث تاریخی این استان است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نیان در اندیشه دومین پیروزی خانگیتیم والیبال نیان الکترونیک مشهد روز یکشنبه در خانه پذیرای شهداب یزد است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یادگار عصر قاجار در معرض تخریب/ خانه‌های تاریخی گمیشان را دریابیدبا توجه به قدمت بالای خانه های تاریخی گمیشان، احیا و مرمت این بناها از نیازهای اساسی شهر بوده که سبب حفاظت از این میراث کهن و توسعه گردشگری خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا نبرد زمینی اسرائیل را به اهدافش می‌رساند؟با گذشت یک ماه از جنگ غزه، این نگرانی وجود دارد که با گسترش نبرد زمینی، سرنوشت جنگ به کجا خواهد رسید و آیا صهیونیست‌ها به اهدافشان در این جنگ می‌رسند؟
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

پربازدیدترین مقالات مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با موضوع توسعه و ترویج علمجدیدترین و پربازدیدترین مقالات نمایه شده در مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی SID با موضوع توسعه و ترویج علم به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه مورد بررسی قرار گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »