توضیحات وزیر نفت درباره خرابکاری و انفجار در چند منطقه کشور/ از قبل آمادگی داشتیم

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 68%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش شبکه شرق، وزیر نفت گفت: در ساعات اولیه که انفجار خطوط اصلی گاز اتفاق افتاد، با آمادگی‌ای که از قبل داشتیم، سریعا آرایش شبکه را تغییر دادیم.

به گزارش شبکه شرق، وزیر نفت گفت: در ساعات اولیه که انفجار خطوط اصلی گاز اتفاق افتاد، با آمادگی‌ای که از قبل داشتیم، سریعا آرایش شبکه را تغییر دادیم.

«جواد اوجی» وزیر نفت در حاشیه جلسه هیات دولت، در خصوص این انفجارها گفت: حدود ساعت یک بامداد، عملیات خرابکارانه‌ای روی یکی از خطوط شبکه سراسری انتقال گاز کشورمان صورت گرفته است و در دو سه، منطقه انفجار داشتیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گسترش همکاری نفتی تهران-آنکارا از مسیر FATF و برجام می‌گذردمحمود خاقانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره همکاری ایران-ترکیه در حوزه انرژی اظهار داشت: ایران و ترکیه از جهاتی در منطقه هم رقیب و از جهاتی هم رفیق هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی عربستان از افزایش تنش‌ها در دریای سرخوزیر خارجه عربستان٬ گفت که ریاض «بسیار نگران» است که تنش‌ها در دریای سرخ در بحبوحه حملات متقابل حوثی‌ها و آمریکا، از کنترل خارج شود و درگیری‌ها در منطقه را تشدید کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری تعدادی از سرکردگان داعشی مرتبط با حادثه کرمانوزارت اطلاعات در اطلاعیه سوم خود درباره فاجعه تروریستی کرمان از دستگیری تعدادی از سرکردگان داعشی و انتقال آنها به بازداشتگاه‌های کشور خبر داد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

انفجار در خط لوله سراسری گاز و قطعی گاز در چند استان کشور + اسامیانفجار در خط لوله گاز سراسری در بروجن چهارمحال و بختیاری که به گفته مسئولان، بر اثر یک خرابکاری رخ داده است، موجب افت فشار، قطعی گاز شهری و قطعی گاز صنایع و ادارات چند استان شده است.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

نتانیاهو: اسرائیل از غزه عقب‌نشینی نمی‌کند؛ حماس از دریافت پیشنهاد «آتش‌بس» خبر دادنخست‌وزیر اسرائیل در پاسخ به برخی گزارش‌های منتشر شده درباره توافق در مذاکرات اخیر پاریس تأکید کرد که این کشور از نوار غزه عقب‌ نمی‌نشینند و هزاران زندانی فلسطینی آزاد نخواهند شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خبرهایی از اجرای تئاتر بهاره رهنما و نقد و بررسی مستندی درباره خون های الودهخبرهای از اجرای چند تئاتر و نقد و بررسی مستند «قوی دل » در چند روز اخیر مخابره شده است که در این میان مرور آنها قابل توجه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »