توضیح سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره قتل ۴ سرباز

02/01/1401 02:41 ب.ظ

سازمان قضایی نیروهای مسلح: شایعه انگیزه قتل چهار سرباز به دلیل نرفتن به مرخصی کذب است قبل از اخذ اظهارات متهم، هیچ ادعایی صحت ندارد هنوز علت دقیق حادثه و انگیزه قاتل مشخص نیست

روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره قتل ۴ نفر توسط یکی از سربازان یکی ازپادگان‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بوشهر، تاکید کرد: شایعه انگیزه قتل بدلیل نرفتن به مرخصی کذب است و قبل از اخذ اظهارات متهم، هیچ ادعایی صحت ندارد. طبق اعلام روابط عمومی این سازمان، در این حادثه یکی از سربازان، با اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت چهار همخدمتی خود کرده و متواری می شود.

متهم پس از تیراندازی در خارج از پادگان، یکی از مردم محلی را به گروگان می گیرد که با اقدامات انجام شده فرد گروگان آزاد می شود، اما متهم متواری می شود.

روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به جزئیات دستگیری متهم گفت: در ادامه با دستور بازپرس، اقدامات فنی و استفاده از نیروهای متخصص و بالگرد کل منطقه تحت نظر قرار گرفت که در نهایت، متهم دستگیر شد.

روابط عمومی سازمان با اشاره به اینکه هنوز علت دقیق حادثه و انگیزه قاتل مشخص نیست، اعلام کرد: شایعه انگیزه قتل بدلیل نرفتن به مرخصی کذب است و قبل از اخذ اظهارات متهم هیچ ادعایی صحت ندارد. تحقیقات در خصوص این حادثه بصورت ویژه در حال انجام است و با تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. headtopics.com

آره مرخصی نمی خواسته. تازه اصرارم میکرده بذارین من روز اول فروردین تو پادگان باشم کسایی که به هواپیما موشک می زنن و راجع به قتل ۱۷۶ نفر دروغ میگن دیگه راجع به یه سرباز بدبخت چه دروغ هایی که نخواهند گفت

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سازمان انرژی اتمی اوکراین درباره آلودگی رادیواکتیو در چرنوبیل هشدار دادمقام‌های اوکراینی می‌گویند در پی تصرف چرنوبیل توسط ارتش روسیه، تجهیزات کنترل پرتوهای رادیواکتیو این نیروگاه از کار افتاده است.

گزارش هشدارآمیز سازمان ملل درباره استفاده از آب‌های زیرزمینی | DW | 21.03.2022سازمان ملل در گزارش سالانه خود درباره وضعیت آب در جهان خواستار استفاده بهینه‌تر و پایدارتر از آب‌های زیرزمینی شد. این گزارش می‌گوید در اغلب نقاط جهان اهمیت آب‌های زیرزمینی در تامین نیاز انسان‌ها به درستی درک نشده است.

سازمان ملل: ۱۰ میلیون اوکراینی آواره و بیش از ۹۰۰ غیرنظامی کشته شده‌اندکمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان می‌گوید بیش از ۱۰ میلیون اوکراینی، معادل یک چهارم جمعیت کشور، از خانه‌های خود فرار کرده و آواره مناطق دیگر، از جمله کشورهای خارجی شده‌اند. به 🥚چپم

فرستاده سازمان ملل در یمن برقراری آتش بس درماه رمضان را بررسی کردفرستاده سازمان ملل در یمن رهبران حوثی و مسئولین عمانی برقراری آتش بس در طول ماه مبارک رمضان را مورد بحث و گفت‌وگو قرار داده است. - خبرگزاری آناتولی

نفتالی بنت: سپاه پاسداران بزرگترین و قاتل‌ترین سازمان تروریستی کل دنیا استنخست‌وزیر اسرائيل از احتمال خروج سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی ایالات متحده آمریکا ابراز نگرانی و تاکید کرد که این گروه در سراسر دنیا به دنبال کشتن آمریکایی‌ها و اسرائيلی‌ها است پیام تبریک سال نوی شقایق دهقان با ترانه ای از مهستی غرب از این به بعد در خدمت شرق خواهد بود ‌. آیا این اتفاق تصادفی است که روزی کفش برده هایی رو واکس بزنی و جلوی اونها تعظیم کنی که روزی برای خدمت به خودت آوردی؟اتفاقا همه چیز عادی تر از عادی در حرکته..شاهد سرویس دهی های بیشتری خواهیم بود . غرب خدمتکار شرق..بدتر از اینها در انتظار سپاه تروریستی پاسداران نوکر خودشونە ، هیچ وقت جرات کشتن اسرائیلی ها و آمریکایی هارو نداشتە ، زورش فقط بە مردم بی دفاع میرسه

تشدید بارش در سه استان شمالی/ از سفرهای غیرضروری خودداری کنیدسازمان هواشناسی ضمن هشدار درباره تشدید بارش در سه استان شمال کشور نسبت به خودداری از سفرهای غیرضروری و لغزندگی جاده‌ها توصیه کرد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح در رابطه با جزئیات این حادثه گفت: در پی اطلاع از این حادثه، بازپرس دادسرای نظامی به همراه دادستان نظامی استان در محل حضور پیدا کرده و دستورات اولیه به تیم پزشکی قانونی و تشخیص هویت صادر شد و سریعا اکیپ‌های دستگیری متهم اقدامات خود را اغاز کردند.

طبق اعلام روابط عمومی این سازمان، در این حادثه یکی از سربازان، با اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت چهار همخدمتی خود کرده و متواری می شود. متهم پس از تیراندازی در خارج از پادگان، یکی از مردم محلی را به گروگان می گیرد که با اقدامات انجام شده فرد گروگان آزاد می شود، اما متهم متواری می شود.

روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به جزئیات دستگیری متهم گفت: در ادامه با دستور بازپرس، اقدامات فنی و استفاده از نیروهای متخصص و بالگرد کل منطقه تحت نظر قرار گرفت که در نهایت، متهم دستگیر شد.

روابط عمومی سازمان با اشاره به اینکه هنوز علت دقیق حادثه و انگیزه قاتل مشخص نیست، اعلام کرد: شایعه انگیزه قتل بدلیل نرفتن به مرخصی کذب است و قبل از اخذ اظهارات متهم هیچ ادعایی صحت ندارد.

تحقیقات در خصوص این حادثه بصورت ویژه در حال انجام است و با تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام