توضیح درباره آماده‌سازی و افتتاح خانه «نیما»

01/08/1398 06:17 ب.ظ

توضیح درباره آماده‌سازی و افتتاح خانه «نیما» مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران: به دلیل تداخلی که در انجام برخی کارها داشتیم، نتوانستیم در نیمه نخست امسال اقدامات مورد نیاز برای ساماندهی و تجهیز خانه نیما یوشیج را به نتیجه برسانیم

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران می‌گوید: به دلیل تداخلی که در انجام برخی کارها داشتیم، نتوانستیم در نیمه نخست امسال اقدامات مورد نیاز برای ساماندهی و تجهیز خانه نیما یوشیج را به نتیجه برسانیم. او توضیح می‌دهد: از سال‌ها قبل صحبت بر سر خرید خانه نیما بود، اما هیچ اراده‌ای برای وارد شدن به این‌کار و تمام کردن آن وجود نداشت، تا نهایتا با حضور شهردار تهران شرایط برای خرید خانه مهیا شد و نهایتا دستورها برای این خریداری صادر شدند و موفق به...

او توضیح می‌دهد: از سال‌ها قبل صحبت بر سر خرید خانه نیما بود، اما هیچ اراده‌ای برای وارد شدن به این‌کار و تمام کردن آن وجود نداشت، تا نهایتا با حضور شهردار تهران شرایط برای خرید خانه مهیا شد و نهایتا دستورها برای این خریداری صادر شدند و موفق به خرید خانه و تحویل گرفتن آن شدیم و خوشحالیم که این کار انجام شد.

ضرغامی با تاکید بر این‌که حتما در آینده‌ای نزدیک این خانه به فضای فرهنگی تبدیل می‌شود، می‌گوید: تا کنون سعی کرده‌ایم فضای ناامن را از خانه دور کنیم و برخی اقدامات اولیه و اضطراری دیگر انجام شده‌اند. از سوی دیگر هرچند ساماندهی و مرمت خانه تا کنون انجام نشده است، اما در صحبت با مشاورانِ طرح، اقداماتی در دست انجام است و کاربری آن نیز حتما مرتبط با همان حوزه شعر و ادب و تخصص نیما خواهد بود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران همچنین با اشاره به این‌که طرحِ خانه تهیه شده، اما هنوز نهایی نشده است، بیان می‌کند: محتوای اولیه‌ طرح تهیه شده و تیم‌های مشاور روی آن کار می‌کنند، تا بحث‌های محتوایی نیز آماده باشد. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

واکنش روابط عمومی مجلس به حاشیه‌ها در مورد سفر لاریجانی به صربستانروابط عمومی مجلس درباره گزارش منتشر شده در یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر بازگشت رئیس مجلس و هیأت همراه از صربستان به ایران با پرواز اختصاصی توضیحاتی ارائه داد.

خشونت در بولیوی به دنبال اعلام پیروزی ایوو مورالس در انتخاباتبه دنبال اعلام پیروزی ایوو مورالس در انتخابات ریاست‌جمهوری بولیوی، خشونت‌هایی در چندین شهر این کشور گزارش شده است. رقیب آقای مورالس گفته است پیروزی او را به رسمیت نخواهد شناخت.

ترامپ: به نظر می‌رسد خبرهای خوب در باره ترکیه اتفاق می‌افتدترامپ: به نظر می‌رسد خبرهای خوب در باره ترکیه، سوریه و خاورمیانه اتفاق می‌افتد

آسانژ سرگشته و معترض به «بی‌عدالتی» در اولین جلسه دادگاه حاضر شدبنیانگذار وبسایت ویکی لیکس در اولین جلسه دادگاه خود در لندن گفت قدرت تفکر بدلیل شرایط بد زندان را ندارد و محاکمه خود را ناعادلانه خواند.

ترامپ: آمریکا به کردها تعهدی نداده است که تاابد در سوریه بماندرییس‌جمهوری آمریکا: آمریکا هرگز به کردها تعهد نداده تا ابد از آنها حمایت کند نیروهای آمریکایی در مرحله نخست به مناطق دیگر منتقل می‌شوند اما در نهایت به آمریکا باز خواهند گشت در صورتی که ترکیه رفتار درستی در سوریه نداشته باشد با تحریم رو به رو می‌شود ترامپ تاجرپیشه در اصل یک پوکرباز سیاسی است! شاید آب زیر کاه ترین رییس جمهور آمریکا!! بگفته خودش خاورمیانه را به حال خودش وا میگذاریم زیرا جنگهای قبیله ای اینها صدها سال است جریان دارد.. این بشر فکرهای شیطنت بار در سر دارد که آغازش با کردهای سوریه و ترکیه بود.. یادداشت متعاقبا...

پیروزی حزب لیبرال به رهبری جاستین ترودو در انتخابات کانادا؛ ترودو باید دولت ائتلافی تشکیل دهد♦️پیروزی حزب لیبرال به رهبری جاستین ترودو در انتخابات کانادا؛ ترودو باید دولت ائتلافی تشکیل دهد ⚡️نتایج انتخابات کانادا نشان از پیروزی حزب لیبرال به رهبری جاستین ترودو است که توانسته ۱۵۶ کرسی از ۳۳۸ کرسی پارلمان را از آن‌خود کند.