توضیحات پاک‌نیا درباره فشار به خانواده امیرحسین مرادی از ترکیه، ‌انگلیس و آمریکا- اخبار حوادث - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فشار به خانواده مرادی از ترکیه، ‌انگلیس و آمریکا وکیل امیرحسین_مرادی: با فشار بر این خانواده قصد داشتند، آنها را مجاب به مصاحبه کنند هم از داخل و هم رسانه‌های اپوزسیون خارج از کشور باعث شدند که پدر امیرحسین خودکشی کند

درباره خودکشی پدر امیرحسین مرادی؛ یکی از متهمان حوادث آبان ماه 98، اظهار کرد: در این مدت از خارج از کشور با ما تماسهایی گرفته می‌شد البته ما با رسانه‌هایی که تصور می‌کردیم گفته‌هایمان را تحریف نمی‌کنند، مصاحبه می‌کنیم اما از ابتدا روشمان این بود که خانواده‌های این متهمان را درگیر مسائل حاشیه‌ای و رسانه‌ای نکنیم.

وی خاطرنشان کرد: حواشی پیرامون پرونده نوید افکاری، باعث ترسیدن موکلان ما شد که من به آنها توضیح و اطمینان خاطر دادم که روند پرونده شما اساسا با پرونده نوید افکاری فرق می‌کند، اکنون نیز توقف اجرای حکم را گرفتیم، پرونده رسیدگی می‌شود، مراجعات مکرر به دیوان عالی کشور داریم و همه مسائل به طور عادی پیش می‌رود.

وکیل امیرحسین مرادی بیان کرد: به همین دلیل نمی‌خواستیم با این رسانه‌ها صحبت کنیم، شماره تلفنهای آنها نیز از کشورهای مختلف مانند ترکیه، امریکا، انگلستان و با کدهای مختلف بود.

وکیل امیرحسین مرادی تصریح کرد: به طور مثال من با رادیو آزادی کانادا به صورت زنده مصاحبه کردم و چون این مصاحبه زنده بود، مجبور به پخش شدند، گفتم به آنها رسانه‌هایی در آنور آب قصد زدن جمهوری اسلامی ایران را دارند و در این اثنی می‌بینند چند متهم نیز قرار است اعدام شوند و از این موضوع نیز استفاده می‌کنند، کاری ندارند که خبر آنها به پرونده کمک می‌کند یا خیر، بارها در مصاحبه به شخص مصاحبه‌گیرنده گفتم این خبر را کار نکنید زیرا به ضرر روند پرونده است اما آنها خبر را کار کردند، زیرا موضوعات دیگری برای...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خودکشی آخرین مرحله افسردگی حاد است و در آن عوامل مختلف محیطی و درونی فرد موثرند اما امری خلق الساعه نیست فشارهای وارده از دستگاههای امنیتی بعد از دستگیری پسرش و فشار ناشی از حکم اعدام و بی اخلاقی موجود در کلام خبرنگار خارج نشین و ...، همه و همه او را به سمت خودکشی سوق داده است

جالب اینجاست که ج.ا که سابقه طولانی در ساخت مستندهای جعلی از روابط نامشروع و... خبرنگاران خارج از کشور دارد، اینبار با داشتن سند، حاضر نیست نام این خبرنگار و محتوای مکالمه را رسانه ای کند دو حالت متصور است 1. خانواده این اطلاعات را به آنها نداده اند 2. ....

من جایی به نقل از همین وکیل خواندم که روز خودکشی آقای مرادی، خبرنگار صدا و سیما به آنها مراجعه کرده بود هدف این خبرنگار چه بوده؟ ظاهرا فقط خبرنگاران رسانه های اپوزسیون نبوده اند که به دنبال مصاحبه با این افراد بوده اند بلکه رسانه های داخلی هم بخشی از این پروسه بوده اند.

نميدونم جي فهشي يا جي بگم راجب اين توييت

باید یک‌ فحش جدید اختراع کنن برای شماها فحش های مهمولی جواب نمیده معلوم‌نیست چت کثافتی پدرت بوده که اشغالی مادرت

کلمه وقاحت از شما شرم میکنه. جنایتکارا

‌نرمالیزاسیون شرّ

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سوئیسی‌ها به قرارداد رفت‌وآمد آزادانه با اتحادیه اروپا پایبند ماندند | DW | 27.09.2020بیش از ۶۳ درصد سوئیسی‌ها پیشنهاد راست‌گرایان این کشور برای پایان دادن به 'قرارداد رفت‌وآمد شهروندان اتحادیه اروپا به سوئیس' را در یک همه‌پرسی رد کردند. رهبران اتحادیه اروپا از رای مثبت سویسی‌ها استقبال کردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جزییات طرح مقابله به مثل با اقدامات خصمانه آمریکایک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که طرحی برای مقابله به مثل با اقدامات خصمانه آمریکا تهیه شده که دو فوریت آن چهارشنبه هفته جاری در مجلس مطرح می‌شود. مجلس شورای اسلامی نمی‌تواند در مقابل کارهای یک جانبه‌گرانه آمریکا ساکت بنشیند ما می‌خواهیم واکنش درخوری نشان دهیم. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند همه غلطها را مسئولین مملکت ما انجام داده اند جایی برای غلط آمریکا نگذاشتند شما طرحی بگذارید مسئولان پر غلط برخورد شود و محاکمه اگر چهل سال هم تحریم نبودیم مسئولین و آقازاده ها مملکت را بیشتر چپاول کرده بودند چون نفت وغیره بیشتر می فروختند چرا آدرس غلط می دهید الان هم می گفتند مقصر مردم هستند مسئولین کار آمد هستند مشکل داخلی است فقط جوری مقابله نکنید که ملت امریکا آسیب ببینه و خدای ناکرده داغون بشه! در حد تقابل های متعارف انجام بدید و دسترسی بیماران و نیازهای اولیه پزشکی و دارویی آنها را از منابع عظیم خودمون و اقتصاد جهانی قطع نکنید!!! مردم امریکا که گناهی نکرده اند! آنها فقط اسیر هیات مستکبر حاکمه اند!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عربستان: ۱۰ نفر را به اتهام ارتباط با سپاه پاسداران ایران بازداشت کردیمعربستان سعودی روز دوشنبه ۲۸ سپتامبر اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور «یک گروه تروریستی» را کشف و ۱۰ نفر را بازداشت کرده‌اند. آن‌ها مدعی شدند که این گروه در ارتباط با سپاه پاسداران ایران بوده است. بیشتر بخوانید🔽 پیش میاد......چیزی نیست... یورونیوز (بخوانید اروپا) رسما حامی ج.ا. است شاهزاده (چه خوشمان بیاید یا نه) یکی از لیدرهای اصلی اپوزوسیونه. یورو نیوز سخنرانی امروز ایشان رو نادیده گرفته البته اروپا سالهاست که حامی رژیم جنایتکار ج.ا است و ایرانیان برایش اهمیتی ندارن. لااقل قبلا ژستش را میومد ولی حالا ...!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بریتانیا: علاقمندیم تا اواسط سال آینده با ایالات متحده به توافق تجاری برسیملیز تراس، وزیر تجارت بریتانیا روز دوشنبه ۲۸ سپتامبر (۷ مهر) گفت که این کشور علاقمند است تا اواسط سال آینده با ایالات متحده آمریکا به یک توافق تجاری برسد. وی همچنین تاکید کرد که به مرور زمان نیز رابطه تجاری بریتانیا با اتحادیه اروپا دستخوش تغییر خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا امکان دارد بدون بازگشت به ایران مهریه‌ام را به اجرا بگذارم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی صحن شورای شهر به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونارئیس شورای شهر تهران به ایلنا خبر داد: تعطیلی صحن شورای شهر به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »