توضیحات موسی‌پور درباره ساختار جدید جامعه روحانیت در تهران و شهرستان‌ها- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

18/05/1398 03:22 ب.ظ

توضیحات موسی‌پور درباره ساختار جدید جامعه_روحانیت در تهران و شهرستان‌ها عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور: رویکرد جدید جامعه روحانیت توجه به مسائل اجتماعی، فرهنگی و صنفی است و در مسائل سیاسی نقش راهبردی و هدایت داشته و عملکرد حزبی نخواهد داشت.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور گفت: پیاده‌سازی ساختار جدید جامعه روحانیت مبارز کشور در تهران و اکثر استان‌ها آغاز شده است.

، حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور در نخستین گردهمایی جامعه روحانیت استان فارس که در سالن آیت‌الله دستغیب حرم مطهر حضرت شاهچراغ با حضور آیت‌الله دستغیب تولیت محترم آستان مطهر شاهچراغ و آیت‌الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و روحانیت فارس برگزار شد، با اشاره به جریانات فکری مؤثر و نقش‌آفرین در تاریخ سیاسی کشور اظهار داشت: جریان اسلامی به رهبری حضرت امام(ره) و روحانیت و مجاهدت‌ها و مبارزات علما و پشتیبانی دینداران و اسلامگرایان توانست رژیم 2500 ساله شاهنشاهی را که از همه موئلفه‌های قدرت برخوردار بود، نابود سازد.

وی افزود: ارکان قدرت این کشور اسلام و تشیع و ابزار ترویج آن محراب و منبر و روحانیت است که دشمن قبل از انقلاب با روش‌های گوناگون در پی تخریب و از بین بردن آن بود و پس از انقلاب نیز با تغییر روش و شیوه‌ها همان اهداف را دنبال می‌کند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

دادستان کل کشور: دشمن تار و پود جامعه را هدف گرفته استدادستان کل کشور: اینکه در کشوری ۵۰ تا ۱۰۰ و یا هزار تا تماشاگر برای فوتبال می‌روند باید تعدادی از این افراد را بانوان تشکیل دهند فیفا چکار دارد؟ اینکه گیر داده‌اند باید در ورزشگاه‌های ایران زنان حضور داشته باشند آیا دلشان برای زنان ما سوخته؟ اگرفیفا هم به ان اعتراض نداشته باشددلیل ان نمی شودکه برنامه ریزان کشورراه خلاف بروند.هرچیزصحیح که معایرباعلم ودین نباشدچه دلیلی داردکه باان مخالفت شود.؟؟!،،اگرمسایلی مغایرقران کریم باشدان خلاف اسلام است که ورزش وتماشاکردن ان جزوزندگی است لداموانع ان بایدبررسی کردتاخلافها به دین تاخلافهابه دین نسبت داده نشود.

متهم کودک‌آزاری در شیراز دستگیر شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimمعاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری متهم کودک‌آزار در کمتر از 48 ساعت خبر داد و گفت: در یک  اقدام هماهنگ با حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز متهم شناسایی و در محل اخفا خود دستگیر شد.

دوربینهای لباس پلیس در حوادث اخیر اسناد خوبی ثبت کرده است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس پلیس پیشگیری با بیان اینکه با استفاده مأموران از البسه دوربین‌دار می‌توان قضاوتی عادلانه از یک رویداد انجام داد، گفت: در حوادث اخیر دوربینهای پلیس اسناد خوبی را ثبت کردند.

سوخو در راه ایران/ آمریکا مجوز فروش به روس‌ها می‌دهد؟- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimسوخو در راه ایران/ آمریکا مجوز فروش به روس‌ها می‌دهد؟ کیانپور عضو کمیسیون عمران مجلس: سوخو برای فروش هواپیما به ایران باید از وزارت خزانه‌داری آمریکا مجوز بگیرد چون 10 درصد قطعات مورد استفاده در این هواپیما آمریکایی است. 1/شرکت سوخو قبلا برای دریافت مجوز اوفک جهت فروش هواپیما به ایران اقدام کرده بود که نتیجه نگرفته بودند این شرکت برنامه تغییرات قطعات را در دستور کار دارد تا میزان قطعات آمریکایی مورد نیاز در تولید هواپیما را به زیر 10 درصد کاهش دهد.

آمار فروش فیلم‌های در حال اکران اعلام شد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimآمار فروش فیلم‌های در حال اکران اعلام شد ایده اصلی : 130 میلیون جانان : 14 میلیون قسم : 490 میلیون قصر شیرین‌ : 1 میلیارد و 850 میلیون سرکوب : 550 میلیون تپلی و من : 630 میلیون نیوکاسل : 1 میلیارد و 400 میلیون کار کثیف : 230 میلیون 1/ایکس لارج‌ : 4 میلیارد و 700 میلیون زهرمار : 5 میلیارد و 500 میلیون سرخپوست : 13 میلیارد و 600 میلیون شبی که ماه کامل شد : 17 میلیارد و 800 میلیون ما همه با هم هستیم : 11 میلیارد و 100 میلیون دختر شیطان : 930 میلیون

«مردم نگران دریافت بنزین نباشند»/ اطلاعات جدید برای کسانی که هنوز کارت سوخت نگرفتند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی: مردم نگران دریافت بنزین نباشند، تا زمانی که همه دارای کارت_سوخت نشده‌اند،کارت جایگاه‌ها فعال می‌ماند رمز همه کارت‌های سوخت به مدت يک ماه به چهار رقم آخر کد ملی فردی که اسمش روی کارت سوخت ثبت شده؛باز می‌گردد