توضیح سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد تیم اعزامی به آمریکا- اخبار کشتی و وزنه برداری - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

18/08/1400 07:54 ق.ظ

سرمربی تیم ملی کشتی_آزاد: با بهترین نفرات به آمریکا خواهیم رفت هنوز در مورد نفرات اعزامی به مسابقه دوستانه با تیم ملی کشتی آزاد آمریکا تصمیم گیری نشده است در حال بررسى وضعیت جسمانى، روحى و آسیب دیدگى‌هاى احتمالى کشتى‌گیران هستیم

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید در ادامه نیز زمان برگزاری این مسابقه روز 23 بهمن ماه سال جاری در آرلینگتون دالاس در ایالت تگزاس عنوان شد.

در حالی که در این مدت گمانه زنی درخصوص تیم اعزامی به این مسابقه دوستانه زیاد بوده، پژمان درستکار می‌گوید که هنوز هیچ تصمیمى در این خصوص گرفته نشده است.

درستکار در این باره به تسنیم گفت: در حال بررسى وضعیت جسمانى، روحى و آسیب دیدگى‌هاى احتمالى کشتى‌گیران هستیم، اما به احتمال زیاد با بهترین نفرات به آمریکا خواهیم رفت.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

بایدن: تیم امنیت ملی دولت من در شناسایی مهاجمان به الکاظمی همکاری می‌کندجو بایدن، رئیس جمهور آمریکا حمله به اقامتگاه مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق را تروریستی خواند و تاکید کرد، تیم امنیت ملی دولت او در شناسایی هویت مهاجمان با فعلا جلو گوزت بگیر تا بعد بشین بابا گوزو 😂😂😂😂😂😂 انصافا دوروز جلوی چشم نباش لااقل

تیم ملی ایران در بیروت وارد قرنطینه شدتیم ملی فوتبال ایران بعد از سفری حدودا سه ساعته به بیروت، پایتخت لبنان رسید.

واکنش فدراسیون فوتبال ایران به حذف طارمی از فهرست تیم ملی؛ «منتظر توضیح اسکوچیچ می‌مانیم»سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران با رد شایعه بازگشت مهدی طارمی به فهرست بازیکنان تیم ملی این کشور تاکید کرد که فهرست تیم ملی همچنان همانی است که شنبه شب به صورت رسمی اعلام شده و هیچ تصمیم جدیدی در مورد نفرات آن گرفته نشده است. نه به بازیکن پررو دمش گردم فک کنم از قلم افتاده یادش رفته

آغاز کارزار سراسری 'هفته واکسیناسیون ملی' در سوئیس | DW | 08.11.2021اتوبوس‌های واکسیناسیون در خیابان‌های زوریخ و دیگر نقاط سوئیس به حرکت در می‌آیند. هدف از این اقدام، تشویق مردم به دریافت واکسن‌ کروناست. تا کنون ۶۴ درصد از مردم سوئیس واکسینه شده‌اند. بچه های محترم دویچه وله فارسی توجه کنید توجه کنید!! شما نیاز به دوز سوم و چهارم واکسن ندارید چون ارباب😁 الکلی آلمانی واکسن زده و از طریق آلت ختنه نشده ش به دهان مبارک شما، پروتئین واکسن به معده شما ریخته شده است..مگه ریخته گری ه دویچه وله😆😆😆 اینجا هم: معاون وزیر بهداشت: ‌قصد داشتیم واکسیناسیون کرونا را از آذر ماه، پولی کنیم ولی ستاد ملی مقابله با کرونا مخالفت کرد، باید قدر این نعمت واکسن رایگان را بدانیم. عکس اتوبوس برای وین است.

اقامه نماز شکر در شوشا در اولین سالگرد پیروزی نبرد قره‌باغ

حضور وزیر دفاع ترکیه در مراسم روز پیروزی در پایتخت آذربایجانوزیر دفاع ملی ترکیه با حضور در مراسم «روز پیروزی» در باکو اعلام کرد که برای برقراری صلح و ثبات در منطقه تلاش خواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی Təbrik edirik zəfər günün

، بعد از برگزاری مسابقات جهانی 2021 نروژ و رقابت تنگاتنگ کشتی‌گیران کشورمان با آمریکایی‌ها، فدراسیون کشتی این کشور از تیم ایران دعوت به عمل آورد تا مسابقه دوستانه‌ای در آمریکا با هم داشته باشند.

در ادامه نیز زمان برگزاری این مسابقه روز 23 بهمن ماه سال جاری در آرلینگتون دالاس در ایالت تگزاس عنوان شد.

در حالی که در این مدت گمانه زنی درخصوص تیم اعزامی به این مسابقه دوستانه زیاد بوده، پژمان درستکار می‌گوید که هنوز هیچ تصمیمى در این خصوص گرفته نشده است.

درستکار در این باره به تسنیم گفت: در حال بررسى وضعیت جسمانى، روحى و آسیب دیدگى‌هاى احتمالى کشتى‌گیران هستیم، اما به احتمال زیاد با بهترین نفرات به آمریکا خواهیم رفت.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد: در این رابطه هنوز جلسه‌اى برگزار نشده و قرار است در روزهای آینده با رئیس فدراسیون و مدیر تیم هاى ملى جلسه داشته باشیم.