توضیح پزشک رسمی پرزیدنت ترامپ درباره بازدید غیرمنتظره او از یک بیمارستان نظامی

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توضیح پزشک رسمی پرزیدنت ترامپ درباره بازدید غیرمنتظره او از یک بیمارستان نظامی بر خلاف معاینه سالانه پرزیدنت ترامپ در ماه فوریه، بازدید اخیر او از بیمارستان در برنامه فعالیت های روزانه رئیس جمهور که کاخ سفید منتشر می کند، ذکر نشده بود.

صدای آمریکا - کاخ سفید عصر دوشنبه اطلاعات اطمینان بخش بیشتری درباره آن چه ماهیت عادی بازدید غیرمنتظره پرزیدنت ترامپ از یک بیمارستان نظامی در روز شنبه ارائه داد. این بازدید گمانه‌زنی‌هایی را درباره سلامت رئیس جمهوری آمریکا به همراه داشت.

شان کانلی، افسر نیروی دریایی ایالات متحده و پزشک رسمی پرزیدنت ترامپ، با انتشار یادداشتی گفت رئیس جمهور «کمی بیش از نیم ساعت معاینه پزشکی، آزمایش ها، و مباحثات» را بدون «ارزیابی های ویژه قلبی یا عصبی» پشت سر گذاشت. کانلی بازدید از «مرکز درمانی نظامی ملی والتر رید» را «معاینه پزشکی برنامه ریزی شده میان سال و بخشی از مراقبت های پیشگیرانه معمول» توصیف کرد که پرزیدنت ترامپ طی سال از آن برخوردار بوده است.بر خلاف معاینه سالانه پرزیدنت ترامپ در ماه فوریه، بازدید اخیر او از بیمارستان در برنامه فعالیت های روزانه رئیس جمهور که کاخ سفید منتشر می کند، ذکر نشده بود.سخنگوی کاخ سفید در پاسخی مکتوب به صدای آمریکا گفت: «پرزیدنت از سلامت برخوردار است و این معاینه پزشکی معمول سالانه بود.

پرزیدنت ترامپ به گوشت قرمز و غذاهای آماده علاقه دارد، ولی نوشابه های الکلی نمی نوشد و سیگار نمی کشد. او از آغاز ریاست جمهوری‌اش مشکل پزشکی خاصی نداشته است، ولی کلسترول او بالا است و روزانه مقداری آسپرین مصرف می کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از جلسات بررسی موارد استیضاح احتمالی رئیس جمهوری آمریکا | ساندلند جزئیات گروکشی با اوکراین را توضیح داد؛ واکنش پرزیدنت ترامپبخش انگلیسی صدای آمریکا - گوردون ساندلند، دیپلمات آمریکایی، به کمیته تحقیق برای استیضاح پرزیدنت ترامپ گفت، با وجود ادعای رئیس جمهوری آمریکا در ماه های اخیر، توافقی مشروط با اوکراین مبنی بر این وجود دا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

«ایران درباره منبع آثار اورانیوم در یک سایت اعلام نشده توضیح دهد»آژانس بین المللی انرژی اتمی از ایران خواست تا درباره آثار اورانیوم کشف شده در یک سایت اعلام نشده خود توضیحاتی ارائه دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صحت نداشتن نقل قول منتسب به رهبری خطاب به یک طلبه‌ درباره اصلاح قیمت بنزیننقل قول منتسب به رهبری خطاب به یکی از طلبه‌ها درباره افزایش قیمت بنزین صحت ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ می‌گوید از مدیر اپل خواسته است کمک به راه‌اندازی اینترنت ۵ جی در آمریکا را بررسی کندبخش انگلیسی صدای آمریکا - پرزیدنت دونالد ترامپ بامداد پنج شنبه در توییتی گفت از تیم کوک، مدیراجرایی اپل، خواسته است کمک به توسعه زیرساخت لازم برای شبکه بی سیم پر سرعت ۵ جی را در نظر بگیرد. پرزیدنت ت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ کسب و کارهای ایران با ادامه قطعی اینترنت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پلوسی می‌گوید شواهد روشن است و پرزیدنت ترامپ از اختیارات خود برای نفع شخصی استفاده کرده استبخش انگلیسی صدای آمریکا - نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده، روز پنج شنبه گفت شواهد روشن است که دونالد ترامپ از دفتر ریاست جمهوری برای نفع شخصی و تضعیف منافع ملی استفاده کرده است. پلوسی ای
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »