توصیه‌های نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به فعالان فرهنگی و قرآنی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: فعالان فرهنگی دانشگاه‌ها، خود باید برای اجرای برنامه‌های فرهنگی پیشگام و مطالبه‌گر باشند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حجت‌الاسلام رضا نوری در دیدار با فعالان قرآنی دانشگاه‌های استان به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها، اظهار کرد: در برخی کارها، ارباب رجوع، فرد را فعال می‌کند مثلا در بخش آموزش دانشگاه اینگونه است؛ اما برخی بخش‌ها را فعالان آن بخش باید فعال کنند، حوزه قرآن و مباحث فرهنگی اینگونه‌اند.

امام جمعه بجنورد خطاب به فعالان قرآنی و فرهنگی دانشگاه‌ها، تاکید کرد: شما باید به سراغ دانشجویان بروید. شما باید از مسئولان مطالبه‌گر باشید و جذابیت برنامه‌های فرهنگی و قرآنی را بالا ببرید. او ادامه داد: فعالان حوزه فرهنگ و قرآن باید بتوانند برنامه‌های جذاب و گیرا تدارک ببینند. نباید تنها کار کنید، گروهی کار کنید که موثر باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به تفسیر «المیزان» و خدمات علامه طباطبایی در این زمینه، ضمن دعوت برای الگوگیری فعالان فرهنگی از این مفسر تاثیرگذار اسلام، تاکید کرد: فعالان قرآنی در این حوزه هرقدر تلاش کنند، در سعادت خودشان و جامعه تاثیرگذار خواهند بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کتابخوانی در جامعه به یک فرهنگ عمومی تبدیل شودنماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین خانواده‌ها تقویت شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آینده از آن ملت مظلوم فلسطین استنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: به رغم تبلیغات گسترده و دروغین غرب، به فضل الهی آینده متعلق به ملت مظلوم فلسطین است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشتار زنان و کودکان فلسطین بی‌آبرویی صهیونیست‌ها را بیشتر کرده استنماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به کشتار ۱۱ هزار نفر در نوار غزه توسط جنایتکاران صهیونیست گفت: کشتار زنان و کودکان بی‌پناه بی‌آبرویی صهیونیست‌ها افزون‌تر کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باید جذب سرمایه‌گذاران را در اولویت قرار دهیمنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: جذب سرمایه‌گذاران به کرمانشاه باید در اولویت قرار گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نقاط جرم‌خیز بندرعباس پاک‌سازی شود/ معتادین متجاهر بندرعباس ساماندهی شوندنماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: پاک‌سازی نقاط حادثه و جرم‌خیز بندرعباس در دستور کار نیروی انتظامی هرمزگان باشد و نباید متخلفین در این مکان‌ها احساس امنیت کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میزبانی خراسان شمالی از بزرگترین رویداد قرآنی کشورمسئول ستاد اجرایی خواهران در چهل و ششمین مسابقات قرآن کریم کشور از میزبانی خراسان شمالی از بزرگترین رویداد قرآنی کشور در آذر ماه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »