توصیه به عشاق تایلندی: در شب ولنتاین با ماسک عشق‌بازی کنید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر اداره بهداشت باروری تایلند به زوج‌های عاشق توصیه کرد پیش از عشق‌بازی در شب ولنتاین حتما تست آنتی‌‌ژنیک تشخیص کووید انجام دهند و از برقراری رابطه جنسی رو در رو و در حالت‌های چهره به چهره خودداری کنند.

مقام‌های بهداشتی تایلند از عشاق این کشور خواست تا به هنگام عشق‌بازی در شب ولنتاین حتما ماسک بر چهره داشته باشند.

بونیاریت سوکرات، مدیر اداره بهداشت باروری تایلند به خبرگزاری فرانسه گفت: «کووید یک بیماری مقاربتی نیست، اما می‌تواند از طریق تنفس یا تبادل بزاق منتقل شود.» بنابراین او به زوج‌های عاشق توصیه کرد پیش از عشق‌بازی در شب ولنتاین حتما تست آنتی‌‌ژنیک تشخیص کووید انجام دهند و از برقراری رابطه جنسی رو در رو و در حالت‌های چهره به چهره خودداری کنند. مدیر اداره بهداشت باروری تایلند همچنین از عشاق تایلندی خواست تا از بوسیدن طولانی یکدیگر اجتناب کنند و اگر می‌خواهند از بارداری ناخواسته جلوگیری کنند، از روش‌های پیشگیری از بارداری استفاده کنند.

او تاکید کرد که پوشیدن ماسک در حین برقراری رابطه جنسی می‌تواند به کاهش خطر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ کمک کند.تعداد مبتلایان روزانه به ویروس کرونا در تایلند که در ابتدای ماه جاری حدود هشت هزار نفر بوده، در دو هفته گذشته تقریبا دو برابر شده است. پادشاه تایلند روز ولنتاین را فرصت خوبی برای ثبت ازدواج زوج‌های عاشق این کشور اعلام کرده و به همین دلیل هر سال در این روز صف‌های طولانی مقابل دفاتر ثبت ازدواج تشکیل می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو تایلند عاشق هم هست مگه؟! روزا عاشقن شبا محل کار؟!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک زندانی سیاسی در ایلام «به دلیل توهین» به رهبران جمهوری اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت🔺یک زندانی سیاسی در ایلام به «دلیل توهین» به رهبران جمهوری_اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت ▪️سازمان زندان‌های ایلام در واکنش به خبر ضرب و شتم یک زندانی زن ضمن تایید وقوع درگیری اعلام کرد آسیبی به وی نرسیده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کشته‌شدن 7 عضو «داعش» در حمله جنگنده‌های روسی به صحرای سوریهدیدبان حقوق بشر سوریه در گزارشی اعلام کرد که در جریان حملات هوایی جنگنده‌های روسی به «صحرای سوریه» در شب گذشته، هفت عضو گروه «داعش» کشته شدند.بر اساس این
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض یک ملی‌پوش در پی مثبت شدن تست دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک چیندر پی اعلام خبر دوپینگ پرچمدار ایران در المپیک زمستانی پکن، یکی از ملی‌پوشان این رشته می‌گوید فدراسیون پیش از اعزام از ورزشکاران تست دوپینگ گرفته، اما جواب را اعلام نکرده است. 😅😂🤣 دیگه همه چیز مان بابد به همه چیزمان بیاید .با این حسابچند درصد ورزشکاران این دوره ما دوپینگی اند؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جان باختن 6 غیرنظامی از جمله 3 کودک در حملات رژیم اسد به ادلبدر حملات نیروهای رژيم اسد به چند منطقه مسکونی در ادلب سوریه، 6 غیرنظامی از جمله 3 کودک جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار زنان در مشاغل علمی و مهندسی در اتحادیه اروپا افزایش یافتدر میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، نسبت دانشمندان و مهندسان زن در سال ۲۰۲۰ بسیار متفاوت بوده و از ۵۲ درصد در لیتوانی، پرتغال و دانمارک تا ۳۰ درصد در فنلاند و ۳۱ درصد در مجارستان متغیر بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: اگر روسیه (در اوکراین) اقدام به حمله کند، اقدام درستی نخواهد بودچاووش‌اوغلو: اگر روسیه (در اوکراین) اقدام به حمله کند، اقدام درستی نخواهد بود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »