توصیه‌هایی برای روزهای خانه‌نشینی از جیسون رضائیان، روزنامه‌نگاری که ۵۴۴ روز در ایران زندانی بود

26/03/2020 08:00:00 ب.ظ

جیسون رضائیان روزنامه نگار آمریکایی ایرانی تبار، در مطلبی که برای روزنامه واشنگتن پست نوشته است، به کسانی که این روزها در پی شیوع ویروس کرونا، در خانه قرنطینه شده‌اند توصیه‌هایی دارد.

جیسون_رضائیان, ایران

توصیه‌هایی برای روزهای خانه‌نشینی از جیسون_رضائیان ، روزنامه‌نگاری که ۵۴۴ روز در ایران زندان ی بود جیسون رضائیان می‌گوید عدم دسترسی به اطلاعات محرومیت بزرگی بود. اما در ۵۴۴ روزی که در زندان بود برای نخستین بار توانست برای مدت طولانی روی یک کار تمرکز کند.

جیسون رضائیان روزنامه نگار آمریکایی ایران ی تبار، در مطلبی که برای روزنامه واشنگتن پست نوشته است، به کسانی که این روزها در پی شیوع ویروس کرونا، در خانه قرنطینه شده‌اند توصیه‌هایی دارد.

جیسون رضائیان، روزنامه نگار آمریکایی ایرانی تبار، در مطلبی که برای روزنامه واشنگتن پست نوشته است، به کسانی که این روزها در پی شیوع ویروس کرونا، در خانه قرنطینه شده‌اند توصیه‌هایی دارد. آقای رضائیان می‌گوید ۵۴۴ روزی که در زندان گذراند، نکاتی به او آموخت که می‌تواند برای خانه‌نشین‌های امروز نیز مفید باشد.

. تمام وقت خود را آنلاین نگذرانید۲جیسون رضائیان می‌گوید پس از ۴۹ روز انفرادی، توانست کتاب بخواند. آقای رضاییان می‌نویسد خواندن کتاب‌هایی در مورد دشواری‌های زندگی به او نشان داد که می‌تواند نجات پیدا کند.. ورزش کنید۴.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

یه سوال دیجیتالی و به زبان 0 یا 1،این اثبات شد که جاسوس بودی : بله، یا خیر؛حالت سومی هم که ندارد،اگر جاسوس بود نبودی و این اثبات شد که آزادیت مبارک،اما اگر طبق مدارک جاسوسی شما اثبات شد، طبق قانون ایران یا هر کشوری،امریکا، روسیه، چین....مجازات جاسوسی یک شهروند علیه کشور خود چیست؟ دقیقا رو چه کاری تمرکز کرده جق🤔

با تشکر از آقای جیسون رضاییان مطالب خوبی یادآوری کردند که براحتی می توان بکار بست، زندگی در حبس آخوندها بسیار شکنجه آمیز و دردناک است

با افزایش آمار مبتلایان کرونا در نیویورک: کسانی که از این شهر بازگشته‌اند۱۴ روز قرنطینه شوند🔺با افزایش آمار مبتلایان کرونا در نیویورک: کسانی که از این شهر بازگشته‌اند۱۴ روز قرنطینه شوند ⚡️ با شیوع گسترده جهانی کرونا، فرماندار نیویورک پیش بینی کرده است که در زمان اوج شیوع این ویروس، شمار مبتلایان به ۱۴۰ هزار نفر برسد.

آشنایی با ۹ جاذبه فرهنگی که در سفر به کرواسی باید از آن‌ها بازدید کردمیراث فرهنگی غنی کرواسی این کشور را به یکی از مقاصد مهم گردشگری تبدیل کرده است. قلعه‌ها، کلیساها، تئاترها، غذاهای خاص، شراب و موسیقی از جمله جذابیت‌های فرهنگی کرواسی محسوب می‌شود. الان از خونه بیرون میشه رفت تا چند ماه که بشه رفت کرواسی عزیز دل ؟ 🤔😐 یورو نیوز الان وقت این گزارش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!😂😂😂 نوکرتم ما قبل از کرونا پول نداشتیم تا شابدولعظیم بریم الان که کلا هیچ!

پرزیدنت ترامپ می‌گوید او نمی‌پذیرد که «باب لوینسون»، آمریکایی ناپدیدشده در ایران مرده باشد🔴 خبر فوری |‌ ساعتی بعد از بیانیه خانواده باب_لوینسون؛ پرزیدنت ترامپ: من نمی‌پذیرم که او مرده است ▪️ وی در پاسخ به این پرسش که آیا می پذیرد که آقای لوینسون درگذشته است گفت، نه من نمی‌پذیرم که او مرده است. آنها به ما نگفته‌اند که او مرده است. cicikhanoom سی سی جان ممنون از سرعت اخبار من هر زمان از اخبار عقب میمونم چتر میشم اینجا، ضمن اینکه الارم توییتت روشنه از ریز و درست هر توییت باخبر میشم😅 نمرده کشته شده ... IslamicRepublicVirus COVID2019 COVIDSanctionsLie مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا

چهار نقطه‌ در دنیا که کرونا به آنجا نمی‌رسد🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔹چهار نقطه‌ دنیا که کرونا به آنجا نمی‌رسد:ایستگاه فضایی بین‌المللی، زیردریایی‌های هسته‌ای، قطب جنوب، ملل منزوی این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت پس با این حساب ما منزوی نیستیم

کمک 15 میلیون دلاری آمریکا برای مقابله با کرونا در افغانستانسفارت ایالات متحده آمریکا در کابل از کمک 15 میلیون دلاری این کشور برای مقابله ویروس کرونا در افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

روحانی: طرح‌های سخت گیرانه برای کنترل بحران کنونی در راه استرئیس جمهوری ایران در بخش دیگری از سخنان خود گفت که شورای امنیت سازمان ملل متحد طرحی را در دست بررسی دارد که در صورت تصویب امکان برداشته شدن تحریم‌ها در شرایط بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا را فراهم می‌کند. ما نفهميدم رو به كاهشه و همه چي داره عادي ميشه يا نه بايد سختگيري كنيم؟:/ اينطوري اصن نميتونم زوده الان بابا چه کاریه، بزا سال دیگه ...😤😤😤 اخه بیناموس این 4-5 روز تا 16 را تعطیل میکردی که حداقل یه قرنطینه نصف و نمیه دو هفته ای داشته باشی

اشتراک مشاهده نظرات چاپ جیسون رضائیان، روزنامه نگار آمریکایی ایرانی تبار، در مطلبی که برای روزنامه واشنگتن پست نوشته است، به کسانی که این روزها در پی شیوع ویروس کرونا، در خانه قرنطینه شده‌اند توصیه‌هایی دارد.فروردین ۰۴, ۱۳۹۹ واکنش به اظهارات عجیب رهبر جمهوری اسلامی؛ کاربران توئیتر هشتگ «ویروس خامنه‌ای» را داغ کردند همزمان با اوج گرفتن بحث در شبکه‌های اجتماعی بر سر همه‌گیری ویروس کرونا، کاربران توئیتر پیام‌های بسیاری را با اشاره به اقدامات رهبر جمهوری اسلامی با هشتگ «ویروس خامنه‌ای» منتشر کردند.Aa کشور کرواسی که قرن ها در مسیر بین شرق و غرب قرار داشته در طول تاریخ خود تحت تاثیر امپراتوری های بیزانس، عثمانی، ناپلئون و اتریش-مجارستان قرار گرفته است.اشتراک مشاهده نظرات چاپ تنها ساعتی بعد از این که خانواده باب لوینسون، شهروند آمریکایی ناپدید شده در ایران،‌ از مرگ او خبر ​داد،‌ دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده گفت که او نمی‌پذیرد که باب لوینسون مرده باشد.

آقای رضائیان می‌گوید ۵۴۴ روزی که در زندان گذراند، نکاتی به او آموخت که می‌تواند برای خانه‌نشین‌های امروز نیز مفید باشد. جیسون رضائیان در تیر ماه ۱۳۹۳ به اتهام «جاسوسی» در ایران دستگیر شد. داغ شدن این هشتگ واکنش یکی از کاربران بانفوذ و پرطرفدار توئیتر با حساب کاربری خدا (God) را در پی داشت. او پس از آزادی گفت از ۱۸ ماهی که در زندان بود، ۴۹ روز آن را در انفرادی گذراند. در این گزارش با فهرستی از ۹ جاذبه فرهنگی کرواسی که برای آشنایی با تاریخ آن در جریان سفر به این کشور باید از آنها بازدید کنید آشنا می شویم. ۱ . برخی دیگر از کاربران به کشته شدگان اعتراضات اخیر و همچنین قربانیان دیگر جمهوری اسلامی از جمله ستار بهشتی اشاره کرده و این افراد را قربانیان «ویروس خامنه ای» خواندند. تمام وقت خود را آنلاین نگذرانید «خودمان را گول نزنیم. ما افراد زیادی را [به خانه] بازگردانده‌ایم، دو نفر را این هفته بازگرداندیم.

نمی توان کاملا از دنیای مجازی دل کند. یک کاربر نیز به جمعیت شرکت کننده در تشییع جنازه یک فرمانده سابق سپاه در روز دوشنبه اشاره کرد و نوشت که این افراد «بمب های بیولوژیک خامنه ای» هستند. شهر رییکا؛ پایتخت فرهنگی اروپا در سال ۲۰۲۰ این شهر با معماری نئوکلاسیک، مرکز پرجنب و جوش و بازار سرزنده خود یکی از جاذبه های گردشگری کرواسی است. ولی پیشنهاد می‌کنم تا حد امکان، به خصوص زمانی که مشغول کار نیستید، از اینترنت و تلویزیون فاصله بگیرید.» جیسون رضائیان می‌گوید عدم دسترسی به اطلاعات محرومیت بزرگی بود. شیوع گسترده کرونا در ایران حالا به یک بحران تبدیل شده که یک سو نگرانی از پنهان‌کاری در اعلام آمار واقعی و از سوی دیگر سوءمدیریت شرایط را برای مردم سخت کرده است. اما در ۵۴۴ روزی که در زندان بود برای نخستین بار توانست برای مدت طولانی روی یک کار تمرکز کند. قرار است در سال جاری بیش از ۶۰۰ برنامه فرهنگی از جمله نمایشگاه، نمایش، اپرا، کنفرانس، کنسرت و جشنواره در رییکا برگزار شود. ۲ . مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، ​ پیشتر گفته بود به طور رسمی به ایران پیشنهاد کمک داده و امیدوار است ایران آن را بپذیرد. آنها به ما نگفته‌اند که او درگذشته است.

کتاب بخوانید «خواندن ، ذهنم را از دنیای اندوهناک اطرافم دور می کرد و پلی به دنیای بیرون بود.» جیسون رضائیان می‌گوید پس از ۴۹ روز انفرادی، توانست کتاب بخواند. در بیانیه آقای پمپئو آمده است: «دروغ‌های خامنه‌ای، رهبر [جمهوری اسلامی]، درباره ویروس ووهان خطرناک است و ایرانیان و مردم سراسر جهان را در معرض خطر بزرگتری قرار می‌دهد. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید زاگرب؛ شهر موزه‌ها شهر زاگرب بازتابی از شکوه امپراتوری اتریش-مجارستان است. آقای رضاییان می‌نویسد خواندن کتاب‌هایی در مورد دشواری‌های زندگی به او نشان داد که می‌تواند نجات پیدا کند. او کتابی مانند «مجمع الجزایر گولاگ» نوشته آلکساندر سولژنیتسین را پیشنهاد می‌کند.» وزیر خارجه آمریکا: دروغ‌های خامنه‌ای درباره ویروس ووهان جان مردم را به خطر می‌اندازد ایالات متحده بارها سوءمدیریت، فساد مالی نهادینه، و غارت دارایی‌های ایران توسط وابستگان رژیم حاکم بر این کشور را محکوم کرده و آنها را از جمله عوامل اصلی مشکلات ایران و وضعیت نابسامان رفاهی مردم آن کشور دانسته است. ۳ . یکی از قدیمی ترین بناهای شهر هم کلیسای سنت مارک است. ما از زمان و چگونگی درگذشت او اطلاعی نداریم و تنها این را می‌دانیم که این حادثه پیش از همه‌گیری کووید۱۹ روی داده است.

ورزش کنید «مهم نیست محل زندگی‌تان چقدر کوچک است.. برای قدم زدن فضای کافی هست. اگر پله دارید مانند من تمام طبقه‌ها را روزی چند بار بالا پایین بروید. موزه شهر هم می تواند به شما برای آشنایی با تاریخ زاگرب کمک کند.» آقای رضائیان توضیح می‌دهد که حتی در سلول انفرادی ساعت‌ها راه می‌رفت. ۴.

برای آینده برنامه‌ریزی کنید «روزهای زیادی در زندان تصور می‌کردم این وضعیت هرگز به پایان نخواهد رسید. خیابان تکالتچوا قرن ها یکی از سرزنده ترین خیابان های شهر بود. اما این نیز می‌گذرد.» جیسون رضائیان پیشنهاد می‌کند برای روزهای پس از قرنطینه - مثلا این که چه کسانی را ببینیم و یا کجا برویم - برنامه‌ریزی کنیم. ۵. اواخر بهار جشنواره ای در بسیاری از خیابان های زاگرب برگزار می شود که بر جذابیت شهر می افزاید. بخندید جیسون رضائیان می‌نویسد: «چیزهای زیادی هست که می‌توانید هر روز به آنها بخندید.

اگر من توانستم در انفرادی چیزهایی پیدا کنم که به آنها بخندم شما هم می‌توانید در سالن پذیرایی خود آنها را پیدا کنید.» جدیدترین . زادار؛ شهر بناهای تاریخی شهر زادار تاریخی سه هزار ساله دارد.