توصیه کدخدایی به هیئت‌های اجرایی انتخابات برای بررسی صلاحیت‌ها- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

📸توصیه کدخدایی به هیئت‌های اجرایی انتخابات برای بررسی صلاحیت‌ها

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، عباسعلی کدخدایی قائم‌مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی درباره فرآیند بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نوشته است که" ‏فرآیند بررسی صلاحیت‌ها در هیئت‌های اجرایی آغاز شده است. اعضای هیئت‌های اجرایی باید در بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان، دقت کافی داشته باشند، مبادا ‎حق مردم و ‎داوطلبان تضییع شود. شورای نگهبان نیز براساس قانون و در فرصت مقرر به شکایات داوطلبان رسیدگی خواهد کرد.

، عباسعلی کدخدایی قائم‌مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی درباره فرآیند بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نوشته است که" ‏فرآیند بررسی صلاحیت‌ها در هیئت‌های اجرایی آغاز شده است. اعضای هیئت‌های اجرایی باید در بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان، دقت کافی داشته باشند، مبادا ‎حق مردم و ‎داوطلبان تضییع شود. شورای نگهبان نیز براساس قانون و در فرصت مقرر به شکایات داوطلبان رسیدگی خواهد کرد."

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«دزد دریایی»؛ اجرایی بی‌مانند از اُپرایی کمتر شنیده ‌شده در مادریداین اثر به‌خاطر چالش‌های آوازی‌اش تا کنون بسیار کم اجرا شده،‌ چالش‌هایی که به‌نظر می‌رسد گاه از مرز صدای انسانی فراترند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح دوفوریتی نمایندگان مجلس برای شفافیت مالی کاندیداهای انتخابات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimطرح دوفوریتی نمایندگان مجلس برای شفافیت مالی کاندیداهای انتخابات جمعی از نمایندگان با تدوین طرحی دوفوریتی به دنبال شفافیت مالی کاندیداهای انتخابات هستند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شمخانی:‌ 85 درصد از جانباختگان شهرستان‌های تهران در اعتراضات حضور نداشتند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimدبیر شورای عالی امنیت ملی در جریان دیدار با خانواده جان باختگان حوادث اخیر گفت:‌ بیش از 85 درصد از جانباختگان حوادث اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ‌یک از تجمع‌ها حضور نداشتند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیرسازمانی کشته شده‌‌اند. مرزهای بی شرفی جابجا شد باز شما مادر جنده ها مردم رو تو خیابون کشتید الان دارید میندازید گردن استکبار جهانی...بی شرف با سلاح سازمانی بسیج با شلیک تو سر کشته سدند مگه مردم عادی میتونن کلاشینکف بزارن تو جیب شلوارشون بلند شن از خونه بیان تو جمعیت و بعد به هم شلیک کنند؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رئیس پلیس کشور: اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و پراکنده بود- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس پلیس کشور: اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و پراکنده بود فرمانده نیروی انتظامی با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی؛ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه در ستاد ناجا دیدار و گفت‌وگو کرد بگو چند نفر را کشتید....
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

‌بازداشت 135 دختر و پسر با شمایل شیطان‌پرستی در دماوند + جزئیات- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimبازداشت ۱۳۵ دختر و پسر با شمایل شیطان‌پرستی در دماوند بسابی دادستان شهرستان دماوند: در حال حاضر از این تعداد ۷ نفر در زندان و بقیه افراد با تعهدات لازم آزاد شدند این افراد مواد روان‌گردان، سلاح سرد، مواد مخدر، چاقو، قمه و غیره به همراه داشتند لباس روحانیت تنشون بود؟ نشه قضیه حشاشین قلعه الموت sm_1361 هاااااااان😶 خاک بر سرشون
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شانزدهمین نمایشگاه ملی فرش دستباف همداناخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »