توسعه کمی مناسبی در آموزش و پرورش داریم/ باید به ارتقاء کیفیت بپردازیم

27/06/1398 12:29:00 ب.ظ

وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران: توسعه کمی مناسبی در آموزش و پرورش داریم/ باید به ارتقاء کیفیت بپردازیم

وزیر آموزش و پرورش گفت: الان باید برای کیفیت تلاش شود و در سند تحول بنیادین برنامه‌هایی خوبی برای دروس داریم و برای تولید محتوا و برنامه آموزشی متناسب برای دانش‌آموزان تدابیری اندیشیده شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محسن حاجی‌میرزایی امروز در پایان جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌هایی برای ارتقاء آموزش در مدارس دولتی مدنظر است؟، گفت: در اثر تلاش‌هایی که در طول چهار دهه گذشته انجام شده توسعه کمی خوبی ایجاد شده است و با چتر آموزشی در همه مناطق این فرصت‌ها توزیع شده است..به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح دومین مرحله اجرای طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین محلات که صبح امروز در پلیس امنیت تهران بزرگ برگزار می شد با اشاره به برگزاری رژه 31 شهریور گفت: با توجه به برگزاری رژه نیروهای مسلح در روز 31 شهریورماه که با حضور انبوه نیروهای مسلح انجام می‌شود پلیس تهران بزرگ در یگان‌های مختلف خود از جمله یگان امداد، یگان ویژه، پلیس امنیت، پلیس راهنمایی و رانندگی اقدامات ویژه‌ای را تدارک دیده است..لینک در حافظه ذخیره شد.به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دفتر «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهوری فرانسه، امروز -‌سه‌شنبه- اعلام کرد که این کشور هنور تلاش‌های دیپلماتیک برای حل بحران‌ها در خلیج فارس را کنار نگذاشته است..

وزیر آموزش و پرورش گفت: الان باید برای کیفیت تلاش شود و در سند تحول بنیادین برنامه‌هایی خوبی برای دروس داریم و برای تولید محتوا و برنامه آموزشی متناسب برای دانش‌آموزان تدابیری اندیشیده شده است. برای کیفیت در بخش معلمان و ارتقا سطح دسترسی و سرانه آموزشی هم اقدام شده و ما هنوز در برخی مناطق با متوسط عمومی فاصله داریم و در مجموع با همه تحولاتی که صورت گرفته امیدواریم کیفیت آموزش مخصوصا در مدارس دولتی ادامه پیدا کند...رئیس پلیس تهران بزرگ در ادامه درباره برگزاری بازی دربی بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در عصر روز یکشنبه 31 شهریورماه گفت: علاقمندان به تماشای فوتبال و تماشاگرانی که قصد دارند در ورزشگاه این بازی را تماشا کنند باید حتما به صورت الکترونیک بلیت خودرا خریداری کنند و با توجه به اینکه ما پیش بینی می‌کنیم کل سکوهای ورزشگاه پر شود قطعا بلیت فروشی جلوی درب آزادی انجام نخواهد شد همچنین از تماشاگران تقاضا داریم از وسایل حمل و نقل عمومی و مترو برای تردد به ورزشگاه آزادی استفاده کنند..

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

پیش‌بینی برای ورود خانم‌ها به ورزشگاه برای تماشای دربی نشده‌استرئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به تمهیدات ویژه این پلیس برای برگزاری رژه نیروهای مسلح در 31 شهریورماه و همچنین برگزاری دربی بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در همان روز گفت: پیش بینی برای ورود خانم به استادیوم برای تماشای بازی دربی نشده است. سردار موضوعات از این مهم تر هم خیلی هست

رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری♦️رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری ⚡️رای‌دهندگان در اسرائیل برای دومین بار در سال جاری روز سه شنبه ۲۶ شهریور پای صندوق‌های رای رفتند، تا در انتخابات پارلمانی این کشور شرکت کنند. وقتشه که بی‌بی یکم استراحت کنه، در زندان.

همچنان برای حل بحران‌ها در خلیج فارس تلاش می‌کنیمدفتر رئیس‌جمهوری فرانسه اعلام کرد که این کشور هنور تلاش‌های دیپلماتیک برای حل بحران‌ها در خلیج فارس را کنار نگذاشته است.

حداقل سن ازدواج برای دختران در اندونزی به ۱۹ سال افزایش یافتپارلمان اندونزی حداقل سن ازدواج برای دختران در این کشور را به ۱۹ سال افزایش داده است. انتظار می‌رود این قانون جدید بتواند ازدواج کودکان در این کشور را مهار کند. طبق بیانیه پارلمان اندونزی، نمایندگان به اتفاق آرا با اصلاح قانون فعلی ازدواج موافقت کردند. نمایندگان محترم به اتفاق آرا اصلاح قانون

مذاکرات برای تشکیل دولت به بن بست رسید؛ اسپانیا در مسیر انتخابات جدیدبا توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت تشکیل دولت جدید در اسپانیا به‌نظر می‌رسد این کشور در مسیر برگزاری چهارمین انتخابات خود در چهارسال گذشته قرار دارد.

پنس: برای دفاع از هم‌پیمانان‌ خود در خلیج فارس اقدام می‌کنیممعاون رییس‌جمهور آمریکا: آمریکا در حال بررسی مدارکی است که نشان می‌دهد ایران پشت حملات اخیر علیه تأسیسات نفتی عربستان بوده است وزیر امور خارجه آمریکا به عربستان می‌رود تا درباره نحو واکنش به حملات علیه تأسیسات نفتی آرامکو با مقام‌های ریاض گفت‌وگو کند هیچ غلطی نمی تونند بکنند😂🙃 اینا همه‌اش فیلمه. رهبر ایران که از حاج آقا پوتین دستور می‌گیره و به امر ایشون آب نمیخوره و در حال حاضر آیت‌الله پوتین مرجع مسلمین ایران هم از توبره میخوره و هم از آخور! ترامپ هم که دلاله و تنها فیگور جنگ را گرفته که سلاح‌های بیشتری به عربستان میفروشه. تا ایران و عربستان را به جون هم نندازید ول نکنیدااااا آخه یکی تو قاره آمریکا نشسته داره راجع به حمله به یه کشور تو آسیا سناریو میده.... یکی نیست بگه آخه به تو چه! میخوای جنگ‌راه بندازی چرا دنبال بهونه‌ای آخه؟!