توزیع کمک‌های بشردوستانه ترکیه میان نیازمندان پاکستان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

جمعیت هلال‌ احمر ترکیه با فرارسیدن ماه مبارک رمضان بسته‌های مواد غذایی میان 500 خانواده نیازمند در ایالت خیبر پختونخوا پاکستان توزیع کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جمعیت هلال‌ احمر ترکیه در ادامه فعالیت‌های بشردوستانه خود در پاکستان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان بسته‌های مواد غذایی میان 500 خانواده نیازمند در ایالت خیبر پختونخوا این کشور توزیع کرد.

ابراهیم کارلون کامیلو، رئیس هیئت نمایندگی هلال احمر ترکیه در پاکستان در این باره به خبرنگار آناتولی گفت: این بسته‌های مواد غذایی در بین خانواده‌های ترکمن توزیع شد.کارلون از تداوم کمک‌های بشردوستانه ترکیه طی ماه رمضان در سراسر پاکستان خبر داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توزیع کمک‌های بشردوستانه ترکیه میان نیازمندان نپال
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توزیع کمک‌های انسانی ترکیه میان نیازمندان در جمهوری ترک قبرس شمالیسازمان هلال احمر ترکیه میان 2 هزار خانواده نیازمند در جمهوری ترک قبرس شمالی بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شفافیت توزیع واکسن؛ یک مطالبه‌ی ملیواکسیناسیون سراسری علیه کرونا، در حال سرعت گرفتن است اما تا کنون حاشیه‌ها و سوءاستفاده‌های بسیاری اتفاق افتاده‌ و برخی از مسئولان، واکسن را به جای گروه‌های هدف، برای خود و خانواده‌شان استفاده کرده‌اند.گزارش طاهره رضایت را ببینید. واکسن_خواری
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تیکا میان نیازمندان سومالی بسته‌های مواد غذایی توزیع کردآژانس همکاری و هماهنگی ترکیه میان 500 خانواده‌ نیازمند در موگادیشو٬ پایتخت سومالی بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن🔺کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از نهم تا دهم اردیبهشت، ۲۰ هزار و ۷۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۳۹۱ بیمار جان خود از دست دادند. بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »