توزیع شبنامه علیه روحانی در صحن یک سناریوی از پیش تعیین شده بود/ رئیس‌جمهور دست روی نقطه حساسی گذاشته است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

میرزایی نیکو در گفت‌وگو با ایلنا: توزیع شبنامه علیه روحانی در صحن یک سناریوی از پیش تعیین شده بود/ رئیس‌جمهور دست روی نقطه حساسی گذاشته است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

قاسم میرزایی نیکو،در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره پخش شبنامه در مجلس شورای اسلامی توسط یکی از نمایندگان در صحن گفت: حرف رئیس‌جمهور کاملا مشخص است او خواهان نظارت بر مرکز اصلی است که پول و ثروت زیادی در آن وجود دارد، اما عده‌ای خواسته‌های او را تحریف کرده و می‌خواهند به مردم تلقین کنند که دو راهی در راه است.

وی ادامه داد: حرف رئیس‌جمهور این بود در کنار مبارزه با فساد‌های میلیونی نباید از آن‌هایی که فسادهای میلیارد دلاری انجام دادند و بابت انجام پروژه‌هایی از دولت پول دریافت کردند ولی پروژه را تحویل ندادند، غافل شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عراق 2 - ایران یک/ یک شکست تلخ دیگر در مسیر قطرتیم ملی ایران در هفته چهارم مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2022 میهمان عراق بود و بازی را واگذار کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شدیک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شد کاوه موسوی، حقوقدان و شاکی خصوصی پرونده آقای نوری به رادیو فردا گفت که از دادستان در سوئد درخواست کرده است تا آقای نوری «برای تکمیل پرونده حداقل یک سال در بازداشت نگه داشته شود.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دو کشته در تیراندازی در یک دبیرستان کالیفرنیاتیراندازی در یک مدرسه در کالیفرنیا دو کشته و سه مجروح بر جا گذاشته است. تیراندازی پنجشنبه در دبیرستانی در سانتا کلاریتا در شمال لس آنجلس و دقایقی قبل از شروع به کار مدرسه رخ داد. فرد مظنون یک پسر ۱۶ ساله است که با هفت تیر دیگر دانش آموزان را هدف قرار داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک تیم، یک ملت، مقابل دو فدراسیون ایران و عراق
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حصارکشی از سوی یک مجتمع بهره‌بردار در منطقه زاگرس میانی با مجوز قانونی بوده است/در صورت قطع یک درخت قرارداد ابطال خواهد شددر حالی که فعالان محیط‌زیست مخالف احداث دیوارهای بتنی در محدوده جنگل‌های میانی زاگرس هستند، معاون معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن قانونی دانستن این اقدام می‌گوید؛ چنانچه تخطی از سوی مجتمع در این منطقه انجام شود این قرارداد ۱۵ ساله یک طرفه ابطال خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زنی که رویای فرمول یک در سر می‌پروراندچادویک از شهر بث انگلیس، هرچند رانندگی را از 13 سالگی شروع کرده، سنی که شاید برای آغاز کار رانندگان حرفه‌ای طبق استانداردهای مدرن دیر باشد، موفقیت چشمگیری داشته است. در سال 2015 جیمی چادویک اولین زنی بود که در مسابقات GT بریتانیا به قهرمانی رسید.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »