توزیع ۳۱۸۰ تخته چادر بین زلزله زدگان هرمزگان/۲۲۹ هزار نفر در معرض پس لرزه‌ها

26/08/1400 09:36 ق.ظ

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور: *۳۱۸۰ تخته چادر بین زلزله‌زدگان هرمزگان توزیع شده است *۲۲۹ هزار نفر در معرض پس لرزه‌ها قرار دارند که تامین چادر برای همه این افراد امکان پذیر نیست *برای همه افرادی که منازل آن‌ها آسیب دیده چادر تامین شده است

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: ۳ هزار و ۱۸۰ تخته چادر بین خانوارهایی که خانه‌های آنها در زمین لرزه تخریب شد، توزیع شده است. وی با اشاره به توزیع اقلام مورد نیاز بین زلزله زدگان، اظهار کرد: پس لرزه‌ها امکان دارد تا دو ماه ادامه داشته باشد ولی نگران کننده نیست، زیرا انرژی زمین تخلیه شده است.

وی با اشاره به توزیع اقلام مورد نیاز بین زلزله زدگان، اظهار کرد: پس لرزه‌ها امکان دارد تا دو ماه ادامه داشته باشد ولی نگران کننده نیست، زیرا انرژی زمین تخلیه شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تعداد مصدومین زلزله در هرمزگان به ۱۰۴ نفر رسیدتعداد مصدومین زلزله در هرمزگان به ۱۰۴ نفر رسید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: تاکنون ۱۰۴ نفر بر اثر زمین لرزه‌های بندرعباس مصدوم شده اند که ۹۴ نفر از آنها از بیمارستان مرخص شده اند

برق مناطق زلزله زده به طور کامل وصل شدمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان: برق مناطق زلزله زده بخش فین با اصلاح شبکه های آسیب دیده به طور کامل وصل شده است

وقوع زلزله 5 ریشتری در استان هرمزگانوقوع زلزله 5 ریشتری در استان هرمزگان موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران از وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5 ریشتر در استان هرمزگان ایران خبر داد.

ائتلاف «افغان‌اواک» خواستار افزایش کمک‌های آمریکا برای خارج کردن شهروندان در خطر شدبر اساس برآورد «افغان‌اواک» حدود ۳۰۰ هزار نفر از آوارگان جدید افغانستان هم‌اکنون در ایران به سر می‌برند و بخش قابل توجهی از آن‌ها را اقلیت در خطر هزاره‌های شیعه تشکیل می‌دهند. هیچ افغان واقعی افغانستان را ترک نمی کند همه کسانی که با افغانستان صحبت می کنند جاسوسان سابق آمریکا هستند چه کسیست که هنوزم نفهمیده باشه، کشورهای هسته ای و همسایگان افغانستان طالبان را آورده اند تا بتوانند افغانستان را غارت کنند؟ با خارج کردن افراد فهمیده و متمایز میان شهروندان افغانستان که درک و استعداد سیاسی دارند، دیگر چه کسیست که بگوید منابع کشور ما را غارت نکنید؟

استاندار هرمزگان گزارشی جامع از برآورد خسارات وارده به دولت ارائه دهد/ آثار زلزله بر زندگی مردم با فوریت ساماندهی شوددکتر مخبر در جلسه ستاد بحران استان هرمزگان:استاندار هرمزگان گزارشی جامع از برآورد خسارات وارده به دولت ارائه دهد/ آثار زلزله بر زندگی مردم با فوریت ساماندهی شود

۹۹ مصدوم و تخریب ۸۰ درصدی منازل روستایی بر اثر زلزله هرمزگان

محمدحسن قوسیان مقدم صبح امروز (۲۶ آبان ماه) در تشریح بازدیدش از مناطق زلزله زده هرمزگان، افزود: ۲۲۹ هزار نفر در معرض پس لرزه‌ها قرار دارند که تامین چادر برای همه این افراد امکان پذیر نیست، ولی برای همه افرادی که منازل آنها آسیب دیده است چادر تامین شده است.

وی با اشاره به توزیع اقلام مورد نیاز بین زلزله زدگان، اظهار کرد: پس لرزه‌ها امکان دارد تا دو ماه ادامه داشته باشد ولی نگران کننده نیست، زیرا انرژی زمین تخلیه شده است.

قوسیان مقدم خاطرنشان کرد: بزرگترین پس لرزه بعد از زمین لرزه های یکشنبه، با شدت ۵ ریشتر رخ داد.