توجه مطبوعات به پایتخت جدید نفتی

07/04/1399 06:30 ب.ظ

🎥 توجه مطبوعات به پایتخت جدید نفتی | سالگرد حادثه هفتم تیر، فیلترینگ فضای مجازی و آغاز لوله‌گذاری طرح انتقال نفت گوره به جاسک از جمله سوژه‌های امروز در مطبوعات است

سالگرد حادثه هفتم تیر، فیلترینگ فضای مجازی و آغاز لوله‌گذاری طرح انتقال نفت گوره به جاسک از جمله سوژه‌های امروز در مطبوعات است.

دریافت 63 MB همزمان با سالگرد حادثه هفتم تیرماه، مطبوعات به بازخوانی آن پرداخته‌اند، سوژه دیگری که در این میان به چشم می‌خورد آغاز لوله‌گذاری طرح انتقال نفت است که برخی روزنامه‌ها از آن به‌عنوان دور زدن تنگه هرمز نام برده‌اند. انتقاد به فیلترینگ و همچنین اخراجی‌های تیم استقلال از دیگر مطالب مطبوعات در روز هفتم تیرماه است.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

مجلس نمایندگان ایالات متحده، ایالت شدن پایتخت آمریکا را به رأی می‌گذارد🔺مجلس نمایندگان ایالات متحده، ایالت شدن پایتخت آمریکا را به رأی می‌گذارد ⚡️مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را به رأی می‌گذارد که در صورت تصویب نهایی و تبدیل شدن آن به قانون، منطقه کلمبیا و شهر واشنگتن می‌تواند به پنجاه و یکمین ایالت کشور تبدیل شود.

میشل عون نسبت به بازگشت فضای جنگ داخلی به لبنان هشدار دادمیشل عون نسبت به بازگشت فضای جنگ داخلی به لبنان هشدار داد به گزارش رویترز، او با توجه به اعتراضات اخیر بر سر بحران مالی کشور، از تلاش‌ها برای تحریک تنش‌های فرقه‌ای سخن گفت.

زنگنه: بنزین را به قیمت روز به ونزوئلا فروختیم- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥زنگنه: به ونزوئلا بنزین خیراتی ندادیم وزیر نفت : تحریم کردن ناخداهای موضوع غیرمنتظره نبود بنزین ایران با قیمت روز به ونزوئلا فروخته شده است و ضمانت کافی برای پرداخت هزینه آن هم داشته‌ایم که بخشی از پول آن هم‌اکنون در کشور است

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 30 هزار و 451 نفر رسید

رهبر ایران کمک ویژه مالیاتی به شرکت‌های ورودی به بورس را تایید کردآیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران تایید کرده که حسابرسی مالیاتی سال‌های قبل شرکت‌هایی که امسال وارد بورس می‌شوند، ممنوع شود. بنا به گزارش‌ها، این پیشنهاد را فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد به دولت داده بود که پس از طرح در شورای عالی هماهنگی اقتصادی به تصویب و بعد به تایید رهبر ایران رسیده است.

ارتش عراق: 14 نفر به اتهام انجام حملات راکتی به بغداد بازداشت شدند