توجه گسترده رسانه‌های آمریکایی به پزشک مسلمان پروژه تولید واکسن کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انتصاب منصف اسلاوی پزشک مسلمان به سمت مدیریت پروژه تولید واکسن کرونا از سوی دونالد ترامپ مورد توجه گسترده‌ رسانه‌های آمریکایی قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

انتصاب منصف اسلاوی پزشک مسلمان به سمت مدیریت پروژه تولید واکسن کرونا از سوی دونالد ترامپ مورد توجه گسترده‌ رسانه‌های آمریکایی قرار گرفت.خبر انتصاب منصف اسلاوی، پزشک مسلمان مراکشی الاصل به سمت مدیر پروژه تولید واکسن کووید-19 از سوی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های اجتماعی و مطبوعات ایالات متحده داشت.

دکتر منصف که سابقه 30 سال کار در شرکت داروسازی گلاکسواسمیت‌کلاین -جی اس کی را دارد سال 2017 بازنشسته شده یکی از برجسته‌ترین چهره‌های پزشکی کشورهای آفریقایی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست کلانتری از مجلس برای توجه جدی‌تر به وضعیت محیط‌بانانتهران - ایرنا - رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست در عیادت از سید امین هادی‌پور محیط‌بان مجروح در حادثه تیراندازی به پاسگاه محیط‌بانی گتوند خوزستان، خواستار توجه جدی‌تر مجلس شورای اسلامی به وضعیت معیشتی محیط‌بان شد. احتراما با توجه به برگزاری “جشنواره بین المللی سلامت و هنر “خواهشمند است با ارسال آثار ارزشمند خودتان ما را در ارتقا سطح سواد سلامت و هنر در سطح ملل مختلف و برگزاری هر چه بهتر این جشنواره یاری نمایید. با سپاس فراوان دبیرخانه نخستین جشنواره بین المللی سلامت و هنر. مارا دنبال کنید.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رقابت بر سر واکسن کروناکمی بعد از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، اخبار متعدد از کشف واکسن این ویروس در کشورهای مختلف منتشر شد، اما چه زمانی واکسن کرونا تولید می‌شود؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کانادا آزمایش‌ واکسن تولید شده برای ویروس کرونا را آغاز می‌کندجاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز شنبه ۱۶ مه (۲۷ اردیبهشت) اعلام کرد که این کشور نخستین آزمایش‌های بالینی واکسن تولید شده برای مقابله با ویروس جدید کرونا را شروع می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: بسیار امیدواریم تا پایان امسال به واکسن کرونا دست یابیمترامپ: *بسیار امیدواریم تا پایان امسال به واکسن کرونا دست یابیم *آزمایش‌ها نتایج مثبتی در پی داشته‌اند *به محض اینکه به چیزی دست یابیم، آماده تولید انبوه و سریع آن هستیم *با همکاری پنتاگون، میلیون‌ها دوز از واکسن را تولید خواهیم کرد مواظب باش وایتکس نزنی ترامپ قبلا دست یافته بودید.تا کشت و کشتار مردم بیگناه تمام شد اونوقت واکسن را رو می کنی.چرا خودت بدون ترس از کرونا وارد جامعه می شوی.تو که مثل سگ از یک الله اکبر ترسیدی از کرونا نمی ترسی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۸۰۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور / لرستان در وضعیت هشدار قرار داردسخنگوی وزارت بهداشت: شناسایی ۱۸۰۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور / لرستان در وضعیت هشدار قرار دارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت آمریکا: دولت و بخش خصوصی باید در ساخت واکسن کرونا مشارکت داشته باشند🔺وزیر بهداشت آمریکا : دولت و بخش خصوصی باید در ساخت واکسن کرونا مشارکت داشته باشند ⚡️الکس اِیزار، وزیر بهداشت آمریکا، صبح جمعه گفت که ایالات متحده باید برای تسریع ساخت واکسن ویروس_کرونا توان دولت فدرال را با بخش خصوصی ترکیب کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »