توبیخ مجری تلویزیون به دلیل انتقاد از قطعی مداوم برق

18/04/1400 05:48:00 ب.ظ

«قدسیه_صالحی»، مجری زن برنامه «سلام تهران» در شبکه پنج تلویزیون ایران که روز ۱۷ تیر ۱۴۰۰ از دولت «حسن روحانی» بابت قطعی_برق در ایران انتقاد کرده و خواستار استعفای پیش از موعد هیات دولت شده بود، از سوی مدیران این شبکه توبیخ شد. اطلاع_رسانی

«سعید آشناب»، مدیر شبکه استانی تهران به خبرگزاری «تسنیم» گفته است: «خانم قدسیه صالحی که از مجریان جوان و دغدغه‌مند سیما است، نتوانست بر اندوه و احساسات شخصی غلبه کند و بدون هماهنگی با سردبیر برنامه و خارج از چارچوب حرفه‌ای، به بیان مطالبی پرداخت که...

«سعید آشناب»، مدیر شبکه استانی تهران به خبرگزاری «تسنیم» گفته است: «خانم قدسیه صالحی که از مجریان جوان و دغدغه‌مند سیما است، نتوانست بر اندوه و احساسات شخصی غلبه کند و بدون هماهنگی با سردبیر برنامه و خارج از چارچوب حرفه‌ای، به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نام‌برده منجر شد.»

او افزود: «شبکه پنج سیما به عنوان عضوی کوچک از خانواده دغدغه‌مند رسانه ملی، همدلی با مردم شریف و رشید کشور را افتخار دانسته و انعکاس مشکلات‌شان را وظیفه خود می‌داند. در روزهای اخیر که قطع بی‌برنامه برق مشکلات فراوانی را بر مشکلات جاری مردم افزوده و فرصت را برای دشمنان قسم خورده ایران عزیز مهیا کرده تا کلیت نظام را به ناکارآمدی متهم کنند، وظیفه رسانه‌ای حکم می‌کند زبان گویای مردم و پل ارتباطی آن‌ها با مسوولان باشد.»

ویدیوی انتقادهای قدسیه صالحی در برنامه روز پنج‌شنبه سلام تهران بارها در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. او در بخشی از این مونولوگ، خطاب به مسوولان دولتی گفته بود: «چه کاریه که تا آخرش وایسید؟ همین الان دولت رو تحویل بدید و خلاص شید. خسته‌اید و نمی‌تونید دولت رو اداره بکنید دیگه.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

تصاویری از درگیری پلیس با معترضان ضد قرنطینه در کنیاپلیس همچنین برای متفرق ساختن معترضان گازاشک‌آور و تیر هوایی شلیک کرد.

تصویر خودروها و خانه‌های ویران شده ۴ روز پس از سیل و رانش زمین در ژاپنآنها این کار را به کمک سگ‌های زنده‌یاب و با استفاده از بیل مکانیکی و وسایل دیگر انجام می‌دهند.

بازار اخبار جعلی: چه‌گونه شرکت‌های خصوصی از شیوع اپیدمی خبری سود می‌برند

تیراندازی به یک کولبر از فاصله ۵ متری در بانه

محمد نوری‌زاد از زندان اوین به مرخصی پزشکی رفت

آن‌چه باید از واکسن کرونای ایرانی - کوبایی بدانید- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimواکسن کرونای ایرانی - کوبایی در چه مرحله است؟ مدیر پروژه فاز سوم واکسن کرونای تولید کوبا و ایران: تزریق دُز اول و دوم اين واکسن به ۲۴ هزار داوطلب انجام شده است عوارض جدی گزارش نشده است نتایج میزان اثربخشی واکسن در شهریور اعلام می‌شود واكسن_کرونا پس تا شهریور همه چیز پر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه قرار نبود که هفته قبل مجوز بگیره که وارد چرخه واکسیناسیون بشه حقیقت چیه ؟؟؟؟ وظایف، نقش و تعهدات طرف ایرانی در قرارداد تولید مشترک واکسن بین انستیتوپاستور و فینلا چیست؟ بیایید این قرارداد را با قرارداد تولید اسپوتنیک در ایران مقایسه کنیم تنها تفاوت، انجام یک دوره از فاز سوم مطالعه انسانی در ایران است که البته در گرفتن مجوز اضطراری بهداشت جهانی نقشی نداشته