توافق ترکیه و روسیه برای ایجاد شرایط برقراری آتش‌بس پایدار در لیبی

01/05/1399 02:36:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی ترکیه و روسیه در خصوص تداوم تلاش‌های مشترک جهت ایجاد شرایط لازم برای برقراری آتش‌بس پایدار و قابل اجرا در لیبی به توافق رسیدند.

خبرگزاری آناتولی ترکیه و روسیه در خصوص تداوم تلاش‌های مشترک جهت ایجاد شرایط لازم برای برقراری آتش‌بس پایدار و قابل اجرا در لیبی به توافق رسیدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

توافق ایران و روسیه برای تنظیم یک توافق نامه درازمدتوزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد : در دیدار با آقای سرگئی لاوروف، پیام جناب آقای روحانی به آقای پوتین را به صورت مفصل خدمت ایشان ارائه و از نظرات ایشان در این ارتباط استفاده کردم و در همین چارچوب قرار شد که اجرای پیشنهادات مطرح شده را مشترکاً دنبال کنیم.

روحانی: به دنبال گسترش روابط با همسایگان به ویژه روسیه، ترکیه و عراق هستیم'به دنبال گسترش روابط با همسایگان به ویژه روسیه، ترکیه و عراق هستیم.' حسن روحانی، رئیس جمهور ایران: - توافقات مختلفی با عراق در حوزه‌های گمرکی و تجاری صورت گرفته است. - برای بازگشت ارزهای خارجی به داخل تاکنون با سه کشور اقداماتی - صورت گرفته است.

پس از توافق ۲۵ ساله با چین همکاری ۲۰ ساله با روسیه هم تمدید می‌شود؟توافقنامه جامع همکاری بیست ساله ایران و روسیه مارس سال ۲۰۰۱ در جریان سفر محمد خاتمی، رئیس جمهوری وقت ایران به مسکو با امضا رسید.

هدف‌گذاری ترکیه برای صادرات 2 میلیارد دلاری منسوجات با کاربری ویژه

ظریف: گفت‌وگو با روسیه و چین ضروری است/ تمدید توافق ۲۰ ساله با روسیه در دستور کار استوزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به سفرش به مسکو، اظهار کرد: در این سفر درباره موضوعات چند جانبه، منطقه‌ای و برجام گفت‌وگو می‌شود.

خودروهای زرهی ترکیه در مدار توجه کشورهای آفریقاییخودروهای زرهی جنگی «خضر» که نخستین بار در سال 2016 مراسم معارفه آن توسط رئیس جمهور ترکیه به انجام رسید، اکنون تولید انبوه آن با صادرات به کشورهای آفریقایی کلید خورده است. - خبرگزاری آناتولی