توافق آمریکا و اسرائیل درباره ضرورت مقابله با اقدامات ایران در منطقه

10/11/1399 09:21 ق.ظ

توافق آمریکا و اسرائیل درباره ضرورت مقابله با اقدامات ایران در منطقه العربية

به گزارش خبرگزاری‌ها بنی گانتس وزیر دفاع اسرائیل در این گفتگوی تلفنی بر ضرورت اتخاذ سیاست فعالی علیه ایران تاکید کرد.از سویی لوید اوستن وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد کشورش همچنان متعهد به حفظ برتری نظامی اسرائیل است.همزمان با این ژنرال کنت مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه «سنتکام» پنج‌شنبه در سفر رسمی دو روزه‌ای به منظور بررسی تهدیدهای ایران وارد اسرائیل شد.

از سویی لوید اوستن وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد کشورش همچنان متعهد به حفظ برتری نظامی اسرائیل است. همزمان با این ژنرال کنت مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه «سنتکام» پنج‌شنبه در سفر رسمی دو روزه‌ای به منظور بررسی تهدیدهای ایران وارد اسرائیل شد.

ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که ژنرال مکنزی طی این سفر در دیدار با آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل ضمن انجام ارزیابی‌های استراتژیک راهکارهای تحکیم همکاری منطقه‌ای در مقابله با تهدیدهای جدید را بررسی می‌کند.

آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل درباره روابط اسرائیل و آمریکا، گفت:« روابط نظامی و استراتژیک میان ایالات متحده و اسرائیل طی سالیان متمادی، بخش اصلی در تقویت امنیت قومی اسرائیل و برتری آن در برابر دشمنانش بوده است». headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

اسرائیل درباره بازگشت بی‌قید و شرط آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران هشدار دادیک مقام اسرائیلی جمعه 19 فوریه 2021 ضمن اشاره به برنامه موشک‌های بالستیک ایران و حمایت رژیم تهران از

وزیر دفاع آمریکا در اسرائیل؛ گانتز: در توافق با ایران حفاظت از اسرائیل باید لحاظ شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ایران و اسرائيل همواره یار و یاور یکدیگرند! غمت مباد، آقا نبات 😋 برای توافق با جمهوری اسلامی، باید تاسیسات اتمی‌اش دفن شود تا دست از ساختن سلاح هسته‌ای بردارد. نه_به_جمهورى_اسلامى رای_بی_رای

وزیران دفاع آمریکا و اسرائیل درباره ایران صحبت کردندوزیران دفاع آمریکا و اسرائیل درباره ایران صحبت کردند آقای آستن همچنین بر تعهد ایالات متحده نسبت به حفظ برتری کیفی نظامی تاکید کرد و دو طرف موافقت کردند که هماهنگی نزدیک خود در زمینه اولویت‌های دفاعی مشترک را حفظ کنند چقدر به خود می بالم که ایرانیم. مدعیان قدرت نظامی دنیا از ترس ایران شب و روز ندارند و دائماً در حال کری خوانی و زور بازو نشان دادن هستند ، اما با کوچکترین واکنش ایران مای بی بی در آمریکا و اسرائیل گران می شود چون سربازان چند جین چند جین لازم دارند تا معلوم نشه که از ترس خیس کردند

هشدار 2 هزار کارشناس نظامی و اطلاعاتی اسرائیل به بایدن درباره بازگشت به توافق هسته‌ایدو هزار کارشناس نظامی و اطلاعاتی به همراه تعدادی از مقامات کنونی اسرائیل، روز دوشنبه 1 مارس 2021 با چقدر این صهیونیستها به فکر آمریکا و سایر نوکرهاشون هستند گوش نمی ده اصلا اسرائیل دوهزار نفر جمعیت دارد ؟

مقام های امنیتی آمریکا و اسرائیل درباره ایران گفت‌وگو کردند | DW | 12.03.2021نشست کارگروه رایزنی آمریکا و اسرائيل برگزار شد. محور این نشست مسائل خاورمیانه با تأکید بر تحولات ایران بوده است. آمریکا خود را به مشورت با متحدان خود در منطقه متعهد دانسته است. نشست شیطان بزرگ با شیطونک چه شانس خوبی داریم که کشوری مث اسرائیل وجود داره اگه اسرائیل نبودالان ...

به گزارش خبرگزاری‌ها بنی گانتس وزیر دفاع اسرائیل در این گفتگوی تلفنی بر ضرورت اتخاذ سیاست فعالی علیه ایران تاکید کرد.

از سویی لوید اوستن وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد کشورش همچنان متعهد به حفظ برتری نظامی اسرائیل است.

همزمان با این ژنرال کنت مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه «سنتکام» پنج‌شنبه در سفر رسمی دو روزه‌ای به منظور بررسی تهدیدهای ایران وارد اسرائیل شد.

ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که ژنرال مکنزی طی این سفر در دیدار با آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل ضمن انجام ارزیابی‌های استراتژیک راهکارهای تحکیم همکاری منطقه‌ای در مقابله با تهدیدهای جدید را بررسی می‌کند.

آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل درباره روابط اسرائیل و آمریکا، گفت:« روابط نظامی و استراتژیک میان ایالات متحده و اسرائیل طی سالیان متمادی، بخش اصلی در تقویت امنیت قومی اسرائیل و برتری آن در برابر دشمنانش بوده است».

کوخاوی افزود:«بدون شک این شراکت با ایالات متحده نقش اصلی را در تعامل با تهدیدهای مشترک و در مقدمه آن تهدید ایران ایفا می‌کند».

شایان ذکر است وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، نیمه ماه جاری تصمیم گرفت اسرائیل را از چارچوب عملیات فرماندهی نظامی آمریکا در اروپا خارج و در کنار برخی از کشورهای عربی به فرماندهی ستاد مرکزی آمریکا «سنتکام» در خاورمیانه ملحق کند.