توافق آمریکا و ژاپن برای مبارزۀ مشترک با همه‌گیری ویروس کرونا

19/02/1399 08:02 ق.ظ

اقدام دو کشور برای همکاری مشترک برای مبارزه با شیوع کرونا در حالی انجام می‌شود که شمار رسمی مبتلایان به کووید۱۹ در ایالات متحده آمریکا به حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر و شمار قربانیان این بیماری به حدود ۷۷ هزار نفر رسیده است.

اقدام دو کشور برای همکاری مشترک برای مبارزه با شیوع کرونا در حالی انجام می‌شود که شمار رسمی مبتلایان به کووید۱۹ در ایالات متحده آمریکا به حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر و شمار قربانیان این بیماری به حدود ۷۷ هزار نفر رسیده است.

در ژاپن نیز که یکی از اولین کشورهای درگیر با این ویروس کشنده محسوب می‌شود، تا کنون ۱۵ هزار و ۴۷۷ نفر مبتلا شده و ۵۷۷ نفر جان باخته‌اند.

یک روز پیش از این دونالد ترامپ اقرار کرده بود ضربه‌ای که در پی شیوع ویروس کرونا به کشورش وارد شده، بسیار سنگین‌تر از ضربات حملۀ پرل هاربر در دوران جنگ جهانی دوم و حملات تروریستی یازده سپتامبر بوده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

درود بر شما و لعنت ب چین کثیف

دانشمندان به دنبال روشی انتحاری برای رسیدن به واکسن کرونا هستنددانشمندان به دنبال روشی انتحاری برای رسیدن به واکسن کرونا هستند 🔹هرچند دانشمندان در سرتاسر جهان روی 77 واکسن کووید-19 کار می‌کنند و 6 مورد از این تحقیقات به آزمایش‌های بالینی رسیده، اما زمان‌بر بودن این روند آنها را به فکر اقدامات خطرپذیرتری انداخته است

شکست تلاش سنای آمریکا برای بی‌اثر کردن وتوی ترامپ | DW | 08.05.2020تلاش سنای ایالات متحده برای بی‌اثر کردن وتوی قطعنامه 'محدود کردن اختیارات کاخ سفید برای جنگ برای ایران' با ناکامی روبرو شد. ترامپ قطعنامه مزبور را رد کرده بود. برای لغو وتوی ترامپ به دو سوم آرای سناتورها نیاز بود.

شمار قربانیان کووید-19 در آمریکا به 74 هزار 817 تن رسیدشمار قربانیان کووید-19 در آمریکا به 74 هزار 817 تن رسید

وزیر دفاع اسرائیل: سوریه را به «ویتنامی» برای ایران تبدیل می‌کنیماین سخنان پس از آن ایراد شد که به گزارش دیده بان حقوق بشر سوریه، چهارده نیروی نظامی و نیز شبه نظامی ایرانی و عراقی در جریان حملات دوشنبه شب به سوریه کشته شدند. گوش ما پر از این حرف ها من خود آدم ب شدت زد جنگی هستم ولی بعید میدونم همچین اتفاقی بیوفته خود فلسطین اشغالی برای این احمقها ویتنام هست خبر ندارند . جالبتر اینکه روی چندصد کلاهک هسته ای نشسته اند که با یک کبریت میروند هوا بعد تهدید هم میکنند اولا جنگ سوریه عملا رو‌ به اتمامه و‌ بشار اسد تقریبا بر تمام سوریه به جز ادلب کاملا مسلطه، دیگه اینا کجای سوریه و از کدوم گروه میخان حمایت کنن؟ اصلا مگه شخص یا گروهی توی سوریه پیدا میشه که جمعیت زیادی از مردم رو علیه بشار اسد و ایران متحد کنه؟

استفاده از آب های آلوده برای کشاورزی درجنوب تهران به صفر رسیده استمعاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: بر اساس ارزیابی ها و پایش های صورت گرفته توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، استفاده از آب های آلوده برای کشت محصولات کشاورزی بخصوص سبزیجات وصیفی جات درجنوب شهر تهران به صفر رسیده است. یه سر به قلعه حسن خان بزن

استفاده از آب‌های آلوده برای کشت در جنوب شهر تهران به صفر رسیده استتهران - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: بر اساس ارزیابی‌ها و پایش‌های صورت گرفته توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، استفاده از آب‌های آلوده برای کشت محصولات کشاورزی بخصوص سبزیجات و صیفی جات در جنوب شهر تهران به صفر رسیده است.