توافق بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی را کم دارد/ شرط جدایی پابرجاست- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim

15/06/1398 09:49 ق.ظ

توافق بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی راکم دارد/شرط جدایی پابرجاست علیرضا بیرانوند در هفته‌ای که گذشت نشستی را با محمدحسن انصاری‌فرد برگزار کرد تا هم در مورد مطالباتش و همچنین تمدید قراردادخود صحبت‌هایی را با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشته باشد

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس هنوز رسماً قراردادش با این باشگاه را تمدید نکرده است. ، علیرضا بیرانوند در هفته‌ای که گذشت نشستی را با محمدحسن انصاری‌فرد برگزار کرد تا هم در مورد مطالباتش و همچنین تمدید قرارداد خود صحبت‌هایی را با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشته باشد.

بعد از این نشست بیرانوند مدعی شد قراردادی چهار ساله را با پرسپولیس امضا کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. واقعیت امر این است که انصاری‌فرد در این جلسه پیشنهاد تمدید قرارداد را به بیرانوند می‌دهد و او هم می‌پذیرد. با توجه به همین مسئله قرار می‌شود قرارداد جدید بیرانوند تنظیم و بعد از آن به امضای این دروازه‌بان برسد.

رقم قرارداد جدید بیرانوند تقریباً همان رقمی است که حمیدرضا گرشاسبی به طرز چشمگیری آن را افزایش داد و هر فصل با افزایشی 20 درصدی مواجه خواهد شد. انصاری‌فرد همچنین قصد دارد شرط جدایی بیرانوند با پرداخت 700 هزار دلار در قراردادش لحاظ شود.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

. بعد از این نشست بیرانوند مدعی شد قراردادی چهار ساله را با پرسپولیس امضا کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. واقعیت امر این است که انصاری‌فرد در این جلسه پیشنهاد تمدید قرارداد را به بیرانوند می‌دهد و او هم می‌پذیرد

روحانی: بعید می‌دانم امروز یا فردا با اروپا به نتیجه برسیم گام سوم را برمی‌داریمحسن روحانی رئیس جمهوری ایران چهارشنبه 4 سپتامبر در جلسه هیات دولت اعلام کرد که جمهوری اسلامی گام سوم

روحانی: بعید می‌دانم با اروپاییان به توافق برسیم؛ گام سوم را اعلام می‌کنیمحسن روحانی رئیس جمهوری ایران گفته است که بعید می‌داند مذاکرات ایران با اروپاییان در مورد برجام تا فردا به نتیجه برسد و ایران گام سوم در کاهش تعهدات خود را اعلام خواهد کرد. دولت ایران ضرب‌الاجلی را برای دریافت امتیازاتی در برابر ادامه تعهدات فعلی در برجام تعیین کرده است.

مذاکره فشرده با فرانسه ادامه دارد/گام سوم را برمی‌داریم/ آزادی خدمه کشتی انگلیسیسخنگوی وزارت خارجه گفت: به نظر می‌رسد تلاش‌های فرانسه به زمان تعیین شده جمهوری اسلامی ایران نرسد و به احتمال خیلی زیاد کاهش تعهدات خود را در روزهای آینده انجام می‌دهیم.

روحانی: توافق با اروپا نهایی نشده، گام سوم را برمی‌داریم | DW | 04.09.2019حسن روحانی می‌گوید 'بخش عمده' اختلاف‌ها با اروپا حل شده اما چون توافق نهایی نشده گام سوم کاهش تعهدات برجامی آغاز می‌شود. او مذاکرات را رو به جلو توصیف کرد اما بعید دانست که در یکی دو روز باقی‌مانده، توافق نهایی شود.

سپاه پاسداران ۷ کشتی صیادی با خدمه خارجی را در دریای عمان توقیف کردنیروی دریایی سپاه پاسداران ایران از توقیف ۷ فروند کشتی صیادی با ۲۴ خدمه خارجی در منطقه جاسک خبر داد.

ترامپ: احتمال دیدار با روحانی وجود دارد، می‌توانیم مشکل تورم ایران را ۲۴ ساعته حل کنیم