توافق نمایندگان با هیئت رئیسه مجلس برای تعیین تکلیف معلمان حق التدریس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

توافق نمایندگان با هیئت_رئیسه_مجلس برای تعیین تکلیف معلمان حق التدریس محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس درگفتگو با تسنیم از توافق طراحان و هیئت رئیسه برای بررسی طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس در جلسات هفته آینده پارلمان خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی افزود: پیرو توافق صورت‌گرفته بین طراحان استفساریه با اعضای هیئت‌رئیسه مجلس طرح 2 فوریتی استفساریه قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی روز (یکشنبه 24 آذر) در جلسه علنی قوه مقننه بررسی می‌شود.طرح قانونی دو فوریتی استفساریه تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین‌تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورشاحتراماً طرح ذیل که به امضای 29 نفر از نمایندگان رسیده است، جهت طی مراحل قانونی تقدیم می‌شود.

پس از تصویب قانون استخدام مشمولین ماده 17 تبصره 10 هیئت وزیران مصوب کرد کسانی که سند مالی دارند یعنی فیش حقوقی دولتی دارند شامل استخدام می‌شوند؛ با این شرط دولت بیش از 90درصد مشمولین قانون استخدام حذف شدند؛ در صورتی که قانون‌گذار تأکید بر همکاری با آموزش و پرورش را قید کرده بود این نوع همکاری شامل دریافت حق‌الزحمه از طریق سرانه مدارس یا از محل بودجه انجمن اولیا و مربیان نیز می‌باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه و اوکراین در مورد آتش‌بس و تبادل اسرا به توافق رسیدندپوتین و زلنسکی با این حال بر سر چند مسئله حیاتی از جمله زمان‌بندی برای انتخابات محلی و نیز کنترل مرزی در مناطق درگیر مناقشه در شرق اوکراین به توافق نرسیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سه گزینه مدیرعاملی استقلال مشخص شدند/ خلیل‌زاده در آستانه توافق با استراماچونیخلیل‌زاده به ترکیه می‌رود تا با استراماچونی‌ ملاقات کند فتح‌الله‌زاده گزینه مدیرعاملی استقلال است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رهبران روسیه و اوکراین بر سر آتش‌بس و تبادل زندانیان توافق کردند🔺رهبران روسیه و اوکراین بر سر آتش‌بس و تبادل زندانیان توافق کردند ⚡️مذاکرات روسای جمهور روسیه و اوکراین در نشست پاریس با توافق آتش بس «فراگیر و کامل» میان دو کشور و «تبادل زندانیان» تا پایان سال جاری میلادی به پایان رسید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه و اوکراین بر سر آتش بس و تبادل اسرا به توافق رسیدند | DW | 10.12.2019ولادیمیر پوتین و ولودیمیر زلنسکی رهبران روسیه و اوکراین با میانجیگری آنگلا مرکل و امانوئل مکرون بر سر بحران اوکراین به توافق رسیدند. نشست رهبران چهار کشور در پاریس به بن‌بست سیاسی حاکم بر بحران اوکراین خاتمه داد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حضور روحانی در دانشگاه فرهنگیان +تصاویر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimحضور روحانی در دانشگاه فرهنگیان رئیس جمهور به مناسبت روز_دانشجو در دانشگاه فرهنگیان حضور یافت صندلی ها رو چرا بنفش کردن ؟ در توان هیچکس نبود اون همه صندلی رو بنفش کنه جز خودش
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افزایش 10 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در تهران پس از گرانی بنزین- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimافزایش ۱۰ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در تهران پس از گرانی_بنزین مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از رشد ۱۰ درصدی مصرف گاز طبیعی خودرو‌های گازسوز منطقه تهران هم‌زمان با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت خبر داد أفزايش دلار چيه باز؟ آخه این آمار محتمل چیه که میدید آمارر فقیر تر شدن مردم پس از گرانی بنزین رو لطفا اعلام نمایید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »