توافق اوپک و متحدانش بر سر کاهش تولید نفت؛ رئیس جمهوری آمریکا از این توافق استقبال کرد

25/01/1399 10:24 ق.ظ

🔺توافق اوپک و متحدانش بر سر کاهش تولید نفت؛ رئیس جمهوری آمریکا از این توافق استقبال کرد ⚡️پس از توافق اوپک و متحدان آن بر سر کاهش تولید نفت در ماه‌های مه و ژوئن، رئیس‌ جمهوری آمریکا از این «توافق بزرگ نفتی» استقبال کرد.

پس از توافق اوپک و متحدان آن بر سر کاهش تولید نفت در ماه‌های مه و ژوئن، رئیس‌ جمهوری آمریکا از این «توافق بزرگ نفتی» استقبال کرد. پرزیدنت دونالد ترامپ در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: «توافق بزرگ نفت آمار مبتلایان به کرونا در جهان به یک میلیون ۸۰۰هزارنفر نزدیک شد براساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز، تا کنون یک میلیون و ۷۷۷هزار و ۶۶۶نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و کووید ۱۹ جان ۱۰۸هزار و ۸۶۷نفر را گرفته است.

در این بین کشورهای ایالات متحده، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و آلمان بیشترین آمار مبتلایان را به خود اختصاص داده‌اند.

در ایالات متحده ، شمار مبتلایان از ۵۳۳هزار نفر گذشته و مرگ بیش از ۲۰ هزار نفر نیز ثبت شده است. اسپانیا در رده بیشترین شمار مبتلایان پس از آمریکا قرار گرفته و بیش از ۱۶۶هزار نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند. شمار مرگ نیز در

اسپانیا به ۱۷هزارنفر نزدیک شده است. ایتالیا با ابتلای بیش از ۱۵۲هزار نفر به کووید۱۹ و مرگ بیش از ۱۹هزار و ۴۰۰نفر بعد از آمریکا بیشترین شمار تلفات جانی از این بیماری را دارد. اما دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرده که به زودی برای بازگشایی بخش‌هایی از ایالات متحده تصمیم گیری خواهد کرد. headtopics.com

در گفت‌وگو با شبکه فاکس نیوز این تصمیم را «سخت‌ترین تصمیم» دوران ریاست جمهوری خود اعلام کرده است و به مردم اطمینان داده که بسیاری از «افراد باهوش» در این باره به او مشاوره می دهند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اوپک پلاس بر سر بزرگ‌ترین کاهش عرضه نفت توافق کردکشورهای عضو اوپک و غیراوپک در زمینه بزرگ‌ترین کاهش عرضه نفت جهان توافق کردند. - خبرگزاری آناتولی

وضعیت بازارهای جهانی نفت پس از 'توافق تاریخی' اوپک پلاس | DW | 13.04.2020اوپک پلاس در راستای کاهش تولید نفت به 'توافق تاریخی' دست یافت. علت این تصمیم تاریخی سقوط بهای نفت در بازارهای جهانی است. آیا تصمیم اعلام‌شده از سوی کشورهای عضو اوپک پلاس می‌تواند ثبات را به بازار جهانی نفت بازگرداند؟

افت قیمت نفت به رغم توافق کاهش تولید اوپک پلاس | DW | 11.04.2020قیمت نفت به رغم توافق روز پنج‌شنبه اوپک و کشورهای هم‌پیمان برای کاهش روزانه ۱۰ میلیون بشکه نفت، نه تنها افزایش نیافت، بلکه بیش از ۴ درصد نیز افت کرد. اما علت چیست؟

رویترز: اوپک پلاس برای بحث درباره توافق کاهش تولید نفت نشست مجازی برگزار می‌کند🔺رویترز: اوپک پلاس برای بحث درباره توافق کاهش تولید نفت نشست مجازی برگزار می‌کند ⚡️اوپک و متحدان آن روز یکشنبه ۲۴ فروردین یک نشست مجازی با هدف پایان دادن به تقابلی برگزار می‌کنند که مانع نهایی شدن توافق کاهش تولید جهانی نفت شده است.

صعود قیمت نفت در واکنش به نهایی شدن توافق اوپک پلاسصعود قیمت نفت در واکنش به نهایی شدن توافق اوپک پلاس قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی در واکنش به توافق تولیدکنندگان با بزرگترین کاهش تولید تاریخ این صنعت، بیش از یک دلار افزایش یافت اما نگرانیها نسبت به اشباع عرضه رشد قیمتها را محدود نگه داشت.

مرگ سه نسل از اعضای یک خانواده بر اثر کرونا