توئیتر حساب کاربری رئیس‌جمهور را در اختیار جو بایدن می‌گذارد | DW | 21.11.2020

01/09/1399 05:37 ب.ظ

توئیتر اعلام کرد که در روز تحلیف بایدن حساب کاربری ویژه رئیس‌جمهور به او واگذار خواهد شد. دونالد ترامپ اعلام کرده است که نتیجه انتخابات را به‌رسمیت نمی‌شناسد و از همکاری با تیم بایدن برای انتقال قدرت خودداری می‌کند.

توئیتر اعلام کرد که در روز تحلیف بایدن حساب کاربری ویژه رئیس‌جمهور به او واگذار خواهد شد. دونالد ترامپ اعلام کرده است که نتیجه انتخابات را به‌رسمیت نمی‌شناسد و از همکاری با تیم بایدن برای انتقال قدرت خودداری می‌کند. توئیتر اعلام کرد، فارغ از این که دونالد ترامپ چگونه رفتار کند، حساب کاربری ویژه رئیس جمهور آمریکا در این شبکه اجتماعی با پسوند @POTUS در اختیار جو بایدن قرار خواهد گرفت.

برای توئیتر نتیجه رسمی انتخابات ملاک است، به همین دلیل در توئیت‌هایی که دونالد ترامپ خود را پیروز انتخابات می‌خواند، با خط قرمز هشدار داده می‌شود که نتایج رسمی با ادعای ترامپ هم‌خوانی ندارد.

در روز تحلیف بایدن تمامی توییت‌هایی که در حساب‌های توئیتری رسمی رئیس جمهور، همسرش و همکاران او وجود دارد، در بایگانی ملی ایالات متحده ثبت می‌شوند و جانشینان آنها از این حساب‌های کاربری استفاده خواهند کرد.

این اتفاق هنگام واگذاری أمور به دونالد ترامپ توسط باراک أوباما در سال ۲۰۱۶ نیز رخ داد. البته ترامپ تاکنون بیشتر از حساب توئیتری شخصی خودش با پسوند realDonaldTrump که ۸۸ میلیون فالوئر دارد استفاده می‌کند تا حساب رسمی. headtopics.com

به این خانم میگویند چاپلوس از طایفه اخوندهای انگلیس پرور

😅😅😅

یە جای کار میلنگە ! تو کاسە داغتر ازاش شدی DW

ادامه مطلب:
dw_persian »

ترامپ غیر قابل پیش بینی بوده است، اگر نتایج انتخابات را قبول نکند، آمریکا را به سمت هرج و مرج سوق می دهد و اگر نتایج انتخابات را قبول کند باید کناره گیری کند. چیزی که کاملا مشخص است این هست که قدرت بسیار دوست داشتنی است و کمتر کسی حاضر به کناره گیری از قدرت است، او هم استثنا نیست شتر در خواب بیند پنبه دانه....

تمام رسانه ها و گلوبالیستها و امپریالیسمهای اسلامی و اکثر حکومتهای اتحادیه اروپا خوششون نمیار ترامپ رای بیاره چون موی دماغ خیلیاشون شده چند تا رسانه معلوم الحال با قصد مخدوش كردن باور مردم از اخبار و اطلاعات ، تغريباً موفق عمل كرده اند ، بايد بدانيم با نظامى اطلاعاتى نميتوان رو بازى كرد ، اگر مردم باور كنند كه رسانه هاى خارج از كشور دروغ ميگويند ، نظام موفق شده دامان همه را مثل خودش آلوده كند .

زنده باد ترامپ جو بایدن توییتر فیس بوک دویچه و تمامی رسانه ها و گلوبالیست های شریک در جنایت علیه مردم این آرزوتونو به گوررر میبرین . عجله نکنید شب دراز است گل مرجان

چرا برای توییتر رئیس جمھوری بایدن مھمتر ازترامپ باشد درحالیکہ ھنوز ھیچ دادگاھی یامراجع قانونی رسمی انتخاب بایدن راباوجود ثبت تقلب حکم جدیدی ندادہ ازجملہ کنگرہ آمریکا کہ قویا انتخاب بایدن راتائید نکرد ممکن است ترامپ با انتقال قدرت به صورت مشروط موافقت کند مثلاً چون ‌مسئله ایران حل نشده مانده است در این مدت باقی مانده به ایران فرصت بازگشت به مذاکرات و پذیرش بی قید و شرط شروط آمریکا را بدهد و اگر ایران نپذیرد یک حمله نظامی انجام دهد و ادامه و پایان آنرا به بایدن بسپارد .

برابر عرف اقدام توییتر قابل تحسین است توئیتر گوه خورد با راوی که شما هستید حساب ترامپ مربوط به قبل از ریاست جمهوری بوده و در سال 2009 ساخته شده Mr facke news ,cover these as well ¯\\_(ツ)_/¯ شتر در خواب بیند پنبه دانه....تا شماهارو بگا نده جایی نمیره رسانه های فارسی زبان خارج از ایران در حرومزادگی گوی سبقت رو از هم ربوده اند. دارید رکورد میزنید!!! توییتر_گه_خورد

تو گوه خوردي كي اين حرفو زده اخه پفيوزا!! چرا منبع نميارين! خاك بر سرشما و خانوادتون!! ته کثافت فعلا با پولش و قدرت سیاسی اش دارد حداکثر فشار را به مسئولین ایالت هائی می آورد که باخته است . فکر کنم آخرش با پس گردنی بیرونش کنند وگرنه این موجود حرف حساب نمی فهمه

توئیتر گ .....خورد

روز بیستم ژانویه ۲۰۲۱ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده به‌طور رسمی اداره أمور مملکت را به‌عهده می‌گیرد. هنوز معلوم نیست که آیا رئیس جمهور فعلی تا آن روز شکست انتخاباتی خود را می‌یذیرد و داوطلبانه کاخ سفید را ترک می‌کند یا خیر.

توئیتر اعلام کرد، فارغ از این که دونالد ترامپ چگونه رفتار کند، حساب کاربری ویژه رئیس جمهور آمریکا در این شبکه اجتماعی با پسوند @POTUS در اختیار جو بایدن قرار خواهد گرفت.

برای توئیتر نتیجه رسمی انتخابات ملاک است، به همین دلیل در توئیت‌هایی که دونالد ترامپ خود را پیروز انتخابات می‌خواند، با خط قرمز هشدار داده می‌شود که نتایج رسمی با ادعای ترامپ هم‌خوانی ندارد.

در روز تحلیف بایدن تمامی توییت‌هایی که در حساب‌های توئیتری رسمی رئیس جمهور، همسرش و همکاران او وجود دارد، در بایگانی ملی ایالات متحده ثبت می‌شوند و جانشینان آنها از این حساب‌های کاربری استفاده خواهند کرد.

این اتفاق هنگام واگذاری أمور به دونالد ترامپ توسط باراک أوباما در سال ۲۰۱۶ نیز رخ داد.

البته ترامپ تاکنون بیشتر از حساب توئیتری شخصی خودش با پسوند realDonaldTrump که ۸۸ میلیون فالوئر دارد استفاده می‌کند تا حساب رسمی.

او ار طریق حساب شخصی‌اش ۵۸ هزار توئیت منتشر کرده است. رقیب او جو بایدن کمتر از هفت‌هزار پیام توئیتری انتشار داده است.