توئیت منتسب به استاندار کرمان، جعلی و غیرواقعی است

04/12/1400 11:36 ق.ظ

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت: *توئیت منتسب به استاندار کرمان، جعلی و غیرواقعی است *برکناری فرماندار رفسنجان قطعی است *تا ساعاتی دیگر حکم سرپرست جدید این فرمانداری از سوی استاندار کرمان صادر می‌شود

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت اعلام کرد که تصاویر و محتوای منتشر شده منتسب به توئیتر استاندار کرمان، جعلی و غیرواقعی است. برکناری فرماندار رفسنجان قطعی است و تا ساعاتی دیگر حکم سرپرست جدید این فرمانداری از سوی استاندار کرمان صادر می شود.»

برکناری فرماندار رفسنجان قطعی است و تا ساعاتی دیگر حکم سرپرست جدید این فرمانداری از سوی استاندار کرمان صادر می شود.»

ادامه مطلب:
isna_farsi »

آزادیخواه: محتوای طرح صیانت نسبت به آنچه که مجلس به آن رأی داده تغییر کرده استآزادیخواه، نماینده مجلس: *محتوای طرح صیانت نسبت به آنچه که مجلس به آن رأی داده تغییر کرده است *این طرح باید از کمیسیون مشترک به صحن مجلس بازگردد *همه ما موظف هستیم که به قانون عمل کنیم *ما حق نداریم خلاف آنچه که به آن قسم خورده‌ایم عمل کنیم

آمریکا: مذاکرات وین پیشرفت قابل توجهی داشته است/موضوع زندانیان، جدای از بحث برجام استسخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس خبری به سوالی درباره احتمال انجام شدن توافق در چند روز آتی و موضوع تبادل زندانیان آمریکایی در ایران پاسخ داد.

رئیسی: برای رسیدن به توافق، لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر ضروری استرئیسی: برای رسیدن به توافق، لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر ضروری است رئیس جمهور ایران گفت که لغو تحریم‌ها و تضمین معتبر برای دستیابی به یک توافق در وین ضروری است.

پنتاگون: روسیه ممکن است امروز به اوکراین حمله کندسخنگوی پنتاگون: خیلی وقت پیش گفته بودیم که حمله روسیه می‌تواند در هر روزی اتفاق بیفتد. امروز ممکن است همان روز باشد ما به استفاده از تمامی گزینه‌های دیپلماتیک ادامه خواهیم داد

طالبان: آب رود هیرمند به‌دلیل مشکلات فنی به ایران نرسیده استوزارت انرژی و آب طالبان به تذکر مقام‌های ایرانی درباره‌ی آب رود هیرمند واکنش نشان داد و اعلام کرد که آب این رودخانه‌، به‌دلیل «مشکلات فنی» به ایران نرسیده و عمدی نیست. 😂🤣😅چقدرهم دریچه سد پیشرفتس انگار ماهواره ایی کنترل میشه که به مشکل برخورده یه دریچه هندلی که مشکلی پیدانمیکنه میخوان ندن بهونه کردن😅🤣از خودمون یادگرفتن علیه همسایه هامون🤣😅😂باباآب بدین خشکیدیم😹 بر پدر آدم دروغگو لعنت🦶 پس چرا دولت ایران به دلیل هزاران مشکل و گرفتاری اقتصادی جلوی ورود میلیون‌ها مهاجر رو که عملا سربار جامعه هستند نمی‌گیره؟!!!

رسیدن مذاکرات برجام به «مراحل نهایی»؛ رویترز: ایران ظاهرا آماده مبادله زندانیان استیک منبع دیپلماتیک مطلع از روند مذاکرات برجام گفت که انتظار می‌رود آمریکا و ایران به زودی در مورد مبادله زندانیان توافق کنند.

به گزارش ایسنا، در پی انتشار توئیتی منتسب به استاندار کرمان با این مضمون که «با دستور ریاست محترم جمهوری با فرماندار رفسنجان برخورد جدی انجام گرفت و ایشان به مدت 10 روز از حقوق و مزایای مدیریت محروم خواهند شد و در صورت تکرار رفتار برخورد جدی تر انجام خواهد شد» مهدی عرفاتی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت اعلام کرد: «تصاویر و محتوای منتشر شده منتسب به توئیتر استاندار کرمان، جعلی و غیرواقعی است.

برکناری فرماندار رفسنجان قطعی است و تا ساعاتی دیگر حکم سرپرست جدید این فرمانداری از سوی استاندار کرمان صادر می شود.»

در پی رفتار نامناسب سرپرست فرمانداری رفسنجان با یکی از خبرنگاران، روز گذشته احمد وحیدی وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار کرمان، دستور عزل علی اکبر پورمحمدی را صادر کرد.