توئیتر یک پیام‌ آیت‌الله خامنه‌ای درباره واکسن کرونا را حذف کرد

19/10/1399 11:38 ب.ظ

توئیتر یک پیام‌ آیت‌الله خامنه‌ای درباره واکسن کرونا را حذف کرد ایران آمریکا واکسن

توئیتر یک پیام‌ رهبر ایران درباره واکسن‌های کرونای ساخت آمریکا، انگلستان و فرانسه را پاک کرد.شرکت «توئیتر» یک پیام آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران را به‌دلیل «نقض قوانین توییتر» موقتا از دسترس کاربران خارج کرد.

آیت‌الله خامنه‌ای در این پیام توئیتری به‌زبان انگلیسی نوشته بود: واکسن‌هایی با مبدا آمریکا، انگلستان و حتی فرانسه قابل اطمینان نبوده و واردات این واکسن‌ها به کشور (ایران) باید ممنوع شود. توئیتر در صفحه کاربری خامنه‌ای نوشته که وی با انتشار این پیام قوانین این شبکه اجتماعی را نقض کرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آیت‌الله رئیسی: کارگروه ویژه ظرف یک ماه طرح خود را برای ساماندهی موضوع کوله‌بری ارائه کندبه گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در دومین روز سفر به استان کرمانشاه، در یادمان شهدای پاوه و در جمع خانواده شهدا و ایثارگران این شهر اظهار داشت: مردم پاوه نماد افتخار، ایثار، شهادت، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن هستند. وی همچنین در جمع تعدادی از پرستاران و کادر درمانی این شهر نیز حاضر شد. خدا کنه واقعا پیگیر دستورتون باشید بعد از یکماه 🎈 مملكتو ب فنا داديد حقوق_پزشکان کمپین_اعتراضی_پزشکان_جوان hasanRouhani mb_ghalibaf khamenei_fa Alirabiei_ir Eshagh_jahangiri drshariatmadari fars ghazizadehSA Abrahimraeese ensafnews irna halakhorshid saeednamaki mrzafarghandi

دیدار پاپ با آیت‌الله سیستانی؛ انزوای یک «ولی امر» خودخواندهEhsanMehrabi7 روح الله زم رو به بهانهٔ دیدن سیستانی کشوندند عراق، بعد هم دزدیدنش و اعدامش کردند، تمام مدت یک کلمه از سیستانی صدا در نیمد. وأقعا آخوند خوب آخوند مرده ست.

مصادره املاک بهاییان یک روستا در مازندران؛ جزییات دردناک یک سرکوب

یک عاشقانه‌ ناآرام؛ تنها یک زنجیر طلا از معشوقی ماند که جنگ‌جوی فاطمیون شد

احتمال دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای؛ یک اعتراف و یک تهدید | DW | 09.02.2021وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی تلویحا اعتراف کرده که ایران در صورت لزوم اقدام به تجهیز خود به سلاح هسته‌ای خواهد کرد. رئیس سازمان انرژی اتمی ایران نیز گفته است که این کشور 'همه آستانه‌های قدرت هسته‌ای' را در اختیار دارد. ویروس اسلامی از نوع شیعه په نه په! میخواستی زندگی ما رو فلج کنی ما هم با لبخند نگات کنیم؟ شکی نیست که تنها هدفشون رسیدن به بمب اتمیست .واقعیت این است مشکلشان در نگرش شان نسبت بدنیا از دیدگاه حقانیت خود نگاه میکنند که تاریخ این حیوانات را بخود ندیده .