تهران‌گردی با دوچرخه از زبان یک روزنامه‌نگار

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مینا_اکبری روزنامه‌نگار سابق و مستندساز فعلی در ویدیویی که در صفحه کمپین دوچرخه_سوارم منتشر شده درباره تجربه دوچرخه‌_سواری در تهران و محدودیت‌هایی که برای دوچرخه_سواری_زنان طی ۴ دهه زندگی‌‌اش رخ داده گفته است. جزئیات بیشتر👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی

که اولین تجربه‌‌اش در دوچرخه‌سواری به چهار دهه قبل می‌رسد؛ آن‌جا که برای اولین بار پدرش برای تولد او یک دوچرخه خرید؛ اما در آن زمان که خانم اکبری تنها هفت سال داشت، مدارس اجازه استفاده از دوچرخه را به دانش‌آموزان دختر نمی‌دادند.

در دوره «پیروز حناچی» به عنوان شهردار تهران اما طرحی با عنوان «بی‌دود» آغاز شد که مجموعه کامل‌ترین از تجربه‌های پیشین بود. پدر خانم اکبری برای تولد چهل سالگی این مستندساز برایش دوچرخه‌ای خریده و او چهار است که زندگی جدیدی را با دوچرخه‌سواری در سطح شهر تهران تجربه کرده است: «من تهران را یک‌بار دیگر با دوچرخه کشف کردم و پیشنهاد می‌کنم که شما هم تهران را یک بار با دوچرخه ببینید.»کمپین «دوچرخه سوارم» که با هشتگی با همین عنوان در شبکه‌های اجتماعی در دسترس است، تجربه‌های افراد مختلف از دوچرخه‌سواری را بازگو می‌کند و از دوچرخه‌سواری به عنوان یک وسیله نقلیه برای تردد در سطح شهر یاد می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تقدیر نتانیاهو از تلاش سفیر آمریکا برای صلح اعراب با اسرائیل و مقابله با ایرانصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. سفیر آمریکا اسم نداره آیا؟؟؟!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نخستین تماس بایدن با ترودو خواهد بود؛ از تماس با پوتین فعلا خبری نیستبه گفته سخنگوی کاخ سفید فعلا هیچ برنامه‌ای برای تماس آقای بایدن با ولادیمیر پوتین در دستور کار نیست. پوتین آدمه مگه ؟؟؟ ی حیوان وحشیه که توی روسیه زندگی میکنه !!! پوتین: به تخمم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کنسرت مجازی «با عشق از ایران» با اجرای مونیکا جلیلیمونیکا جلیلی، خواننده آمریکایی یک کنسرت مجازی به نام «با عشق از ایران» اجرا کرد. این کنسرت در شهر سات لیک‌ سیتی در ایالت یوتا ترتیب یافت، و یکی از برنامه‌های هنری بود که با حمایت سازمان «تعالی در جامعه» (به انگلیسی: Excellence in Community
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حساب‌های کاربری با بیش از ۵هزار مخاطب با نظارت قضایی مواجه می‌شوند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاسبی با واکسن کرونا؛ از بازار سیاه تا تور مسافرتی با واکسن | DW | 21.02.2021خستگی شهروندان از انتظار برای دریافت واکسن کرونا‌، سوداگران و فعالان بازار سیاه را به اتخاذ ترفندهای متفاوتی سوق داده است. برخی شرکت‌های مسافرتی 'سفر واکسن' عرضه می‌کنند و عده‌ای در فضای مجازی واکسن کرونا می‌فروشند. همه کثافتکاری‌ها در مقابل کاری که دولت‌ها دارن می‌کنن خیرخواهانه حساب میشه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »