تهران نارنجی شد؛ محدودیت‌ها تعدیل می‌شوند | DW | 03.12.2020

13/09/1399 01:14:00 ب.ظ

تهران دیگر قرمز نیست. از شنبه ۱۵ آذر، بخشی از محدودیت‌ها برداشته می‌شوند اما منع تردد شبانه ادامه می‌یابد. رئیس اتاق اصناف از شهروندان و کسبه خواست پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا مغازه‌ها دوباره تعطیل نشوند.

تهران دیگر قرمز نیست. از شنبه ۱۵ آذر، بخشی از محدودیت‌ها برداشته می‌شوند اما منع تردد شبانه ادامه می‌یابد. رئیس اتاق اصناف از شهروندان و کسبه خواست پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا مغازه‌ها دوباره تعطیل نشوند. مشاغل ممنوعه، شامل کسب‌و کارهای مستقر در پاساژهای مسقف، کافه‌ها و رستوران‌ها، آرایشگاه‌های زنانه، استخرها و باشگاه‌های ورزشی، پارک‌‌های تفریح و بازی، سینما‌ها، تئاترها، موزه‌ها هستند.

کلیه مراکز آموزشی، اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه علمیه و کلاس‌های مختلف تعطیل می‌مانند. کلیه مراسم مذهبی، نمازهای جماعت و جمعه نیز ممنوع هستند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید او با اتکا به ۱۴۵هزار مورد بازدید نیروی انتظامی در ۱۰ روز گذشته، رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی اصناف را ۹۰درصد عنوان کرد و همراهی کسبه و مردم در این زمینه را ستود. زالی ابراز امیدواری کرد که ادامه این همراهی‌اثرات مطلوبی داشته و به گشایش‌هایی بیانجامد.

کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام headtopics.com

کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام کرونا در ایران؛ رنج مردم و آزمون نظام

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>