تهران و اصفهان؛ میزبان «شهر خاموش» آنلاین کیهان کلهر

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کنسرت کیهان_کلهر | کیهان کلهر قصد دارد تا کنسرت «شهر خاموش» خود را بار دیگر در دو شهر به روی صحنه ببرد اما این‌بار این هنرمند کنسرت خود را بصورت مجازی و برای همه مردم ایران برگزار خواهد کرد

کیهان کلهر نوازنده بین المللی کمانچه و برنده جایزه جهانی وومکس که پیش از این در دوران شیوع کرونا حضوری فعال در فضای مجازی داشت و با صدای ساز خود در کنار مردم حضور داشته، با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود از برنامه برگزاری کنسرت شهرخاموش در شهرهای تهران و اصفهان بصورت مجازی و رایگان خبر داد.

این هنرمند که پیش از این با تکنوازی سه تار خود در موزه آبگینه بصورت برخط میهمان مردم خانه نشین جهان در شبهای کرونایی بود، در صفحه شخصی خود نوشت: دوشنبه سیزدهم مردادماه شهر خاموش را در خانه هایتان می‌نوازیم. فروردین نود و هشت و در شروع تور شهرخاموش قرار به رفتن به اغلب شهرهای کشورمان را داشتیم و بخشی از برنامه های ما نیز کنسرت برای هموطنان در شهرهای مرزی و از سر گیری اجراهای رایگان ویژه تور قبلی در مناطق محروم بود که به دلیل شیوع کرونا امکان پذیر نشد.

این نوازنده بین المللی در ادامه پیام خود نوشته است: از این رو بر ادامه این اجراها بصورت پخش زنده در فضای مجازی و با امکان دسترسی برای همه و بصورت رایگان و برای همه مخاطبان در اینستاگرام و یوتیوب تصمیم گرفتیم تا در این احوال برای ساعتی همدلانه در کنارتان بنوازیم و بشنویم. کیهان کلهر ادامه داد: به این منظور دو مکان زیبا که برای تمام ایرانیان خاطره انگیز و عزیز است را در تهران و اصفهان انتخاب کردیم که اطلاعات آن متعابا به آگاهی خواهد رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعلیق یک هفته ای اجرای طرح ترافیک در شهر تهرانرئیس جمهور حفاظت از سلامتی و جان مردم را اولویت نخست تمامی مباحث، دستورالعمل‌ها و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا دانست و تاکید کرد که در دستورالعمل‌های برگزاری کنکور و مراسم سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، حفاظت از سلامتی و جان مردم به عنوان اولویت نخست، مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سه نیروگاه تهران در آستانه بازنشستگی/ راندمان نیروگاه‌ها به ۵۵ درصد می‌رسدمدیر عامل شرکت برق حرارتی گفت: تهران دارای سه نیروگاه قدیمی با راندمان بسیار پایین است که ساخت پست جدید GIS 230 کیلووات نیروگاه ری، گام اول برای بازنشسته کردن واحدهای قدیمی این مجموعه برداشته شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهران ۴ درجه خنک می‌شودتهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران اعلام کرد: دمای هوای تهران از بعدازظهر امروز، پنجشنبه با یک روند کاهشی از ۳۸ به ۳۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

افزایش بستری بیماران کرونایی در سنین 20 تا 29 سال در تهران/ بالاترین میزان ابتلا به کرونا در مناطق شرقی تهران- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimفرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران ضمن اشاره به افزایش آمار بستری بیماران 20 تا 29 ساله در تهران گفت: بالاترین میزان ابتلا در مناطق شرقی و جنوب شرقی گزارش شده است. فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران: استان و شهر تهران در روزهای اخیر در شرایط قرمز قرار گرفته است. کرج نیز مشابه همین شرایط دارد که کار را برای پایتخت سخت‌تر می‌کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انسداد مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزادراه تهران - شمالرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از یک طرفه شدن دو محور منتهی به شمال از بعد از ظهر امروز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نفس حضور الکاظمی در تهران موفقیت‌آمیز بود/ هنوز برای پیش‌بینی روند میانجی‌گری عراق میان تهران و ریاض زود استرضا میرابیان در گفت‌وگو با ایلنا: نفس حضور الکاظمی در تهران موفقیت‌آمیز بود/ هنوز برای پیش‌بینی روند میانجی‌گری عراق میان تهران و ریاض زود است کسی شماره ازش داره
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »