تهران ۴ درجه خنک می‌شود

09/05/1399 01:04:00 ب.ظ

تهران ۴ درجه خنک می‌شود | هواشناسی استان تهران: دمای هوای تهران از بعدازظهر امروز، پنجشنبه با یک روند کاهشی از۳۸ به ۳۴درجه سانتیگراد می‌رسد

تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران اعلام کرد: دمای هوای تهران از بعدازظهر امروز، پنجشنبه با یک روند کاهشی از ۳۸ به ۳۴ درجه سانتیگراد می‌رسد. طی روزهای یکشنبه و دوشنبه آسمان تهران صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و روند افزایش نسبی دما قابل پیش‌بینی است.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه ۳۸ و ۲۲، جمعه ۳۴ و ۲۶، شنبه ۳۴ و ۲۷، یکشنبه ۳۷ و ۲۸ و دوشنبه ۳۷ و ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

معاون وزارت بهداشت: فاجعه اصلی در تهران رخ داده است | DW | 29.07.2020ایرج حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت می‌گوید بیش از یک پنجم مرگ و میر روزانه در ایران به بیماران کرونایی مربوط است. او حرکت دسته‌ها در ماه محرم را غیرممکن خواند و گفت در این زمینه منتظر نظر رهبر جمهوری اسلامی می‌مانیم.

محدودیتها در تهران فرمالیته نیست / مترو و اتوبوس همچنان شلوغ استبر اساس تصمیمات جدیدی که در راستای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ می‌شود، قرار بر اعمال محدودیت‌های منطقه‌ای به جای محدودیت‌های کشوری است؛ محدودیت‌هایی که گلایه اصناف درگیر را در پی داشته، برخی معتقدند اعمال آنها فرمالیته بوده و نتوانسته در کاهش موارد ابتلا و مرگ موثر واقع شود و عده زیادی هم تاکید بر اعمال محدودیت های گسترده تر از جمله دورکاری درصد بیشتری از کارمندان، لغو طرح ترافیک و ... دارند.

خانه در تهران یک‌ماهه ۱۰ درصد گران شد - BBC News فارسیمسکن باز هم گران شد. آمارهای وزارت راه و شهرسازی ایران نشان می‌دهد متوسط بهای هر متر مربع واحد مسکونی در تهران در تیرماه به ۲۱ میلیون تومان رسیده که ۱۰ درصد بیشتر از ماه قبل، و یک و نیم برابرِ تیر پارسال است.

اجاره خانه در تهران چقدر است؟قیمت اجاره مسکن به طور افسارگریخته‌ای در کشور بالا رفته است که تورم تنها در بازار مسکن خلاصه نمی‌شود بلکه همه اجناس و کالاها‌ متاثر از تورم شده‌اند و در این شرایط سبد خانوار نیز روز به روز کوچک‌ و کوچک‌تر می‌شود

انسداد آزاد راه 'تهران–شمال' تا اطلاع ثانویانسداد آزاد راه 'تهران–شمال' تا اطلاع ثانوی رئیس پلیس راهور تهران: مسیر شمال جنوب آزاد راه ' تهران-شمال ' حد فاصل استان البرز - تهران ( قطعه یک) از امروز تا اطلاع بعدی مسدود است

مذاکره تهران - سئول برای گسترش تجارت کالاهای بشردوستانهمذاکره تهران - سئول برای گسترش تجارت کالاهای بشردوستانه کره‌جنوبی قرار است درباره گسترش تجارت کالاهای بشردوستانه مانند دارو، روز چهارشنبه با ایران مذاکراتی مجازی انجام دهد. کره‌جنوبی پیش از این نیز در ماه مه چنین محموله‌ای به ایران ارسال کرده بود.