تهران وارد پیک پنچم شد/ افزایش مراجعان به مراکز درمانی/ هشدار نسبت به گسترش ویروس دلتا در جنوب شرق کشور

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران در گفت‌وگو با ایلنا: تهران وارد پیک پنچم شد/ افزایش مراجعان به مراکز درمانی/ هشدار نسبت به گسترش ویروس دلتا در جنوب شرق کشور

«نادر توکلی» معاون درمان ستاد کرونای استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در مورد وضعیت شیوع ویروس کرونا طی روزهای اخیر، بیان کرد: در مورد وضعیت تهران باید بگویم که طی ده روز گذشته ما شاهد افزایش ۱۰ درصدی مبتلایان و بستری‌ها بودیم و تعداد کل مراجعان در حوزه‌ی درمان به ۷ هزار و ۱۰۰ نفر رسیده است.

توکلی در مورد وضعیت ویروس دلتا، افزود: چیزی که الان می‌بینیم متاسفانه گسترشی است که در زاهدان و سیستان و بلوچستان اتفاق افتاده و به نظر گسترشی در جنوب شرق کشور رخ می‌دهد. توکلی در مورد وضعیت واکسیناسیون سیستم آموزشی، ادامه داد: تا مهر ماه زمان زیادی مانده، اما آموزش حضوری تصمیمی است که گرفته شده است و به نظر می‌آید وضعیت آموزشی در این مدت ضربه‌ی جبران ناپذیر دیده و در صدد هستیم تا واکسن دانش‌آموزان را تزریق کنیم. چون همانطور که می‌دانید خیلی از کشورها از جمله چین مجوز تزریق واکسن برای کودکان هم گرفتند و اگر در کشور ما هم این اتفاق بیفتد خیالمان راحت‌تر می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخستین سفر وزیر خارجه اسرائیل به امارات؛ یائیر لاپید وارد ابوظبی شدمهمترین برنامه در نظر‌گرفته شده برای این سفر که یائیر لاپید آنرا تاریخی توصیف کرده افتتاح سفارتخانه اسرائیل در ابوظبی و گشایش کنسولگری این کشور در دبی عنوان شده است. السعودية والإمارات تواصلان قتل الأطفال في اليمن وإسرائيل في فلسطين ... !!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایدن: هرگز به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌‌ای را نخواهم داددولت جدید اسرائیل نیز در بدو تشکیل از تهدید‌های هسته‌ای ایران به عنوان نخستین نگرانی‌های امنیتی خود یاد کرده و یادآور شده بود که موضع کشورش در قبال تهران نسبت به گذشته هیچ تغییری نکرده است. دنیا بگا رفت ول کنید هسته ای رو If the benefits of money are involved and your pocket is profitable, then this statement will work again
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ده‌ها پناهجو پس از شکنجه پلیس یونان به صورت برهنه به ترکیه رانده‌ شدندوزارت دفاع ترکیه از نجات پناهجویانی که از سوی یونان به صورت برهنه رانده شده‌اند، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی این چی؟ اینم کار یونانه؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست ۳۴۵ دانشجوی دانشگاه تهران برای لغو اخراج کسری نوری | DW | 28.06.2021گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران در نامه‌ای به ریاست این دانشگاه خواستار لغو فوری محرومیت کسری نوری، دانشجوی زندانی شدند. او از دراویش گنابادی زندانی است که به دلیل 'عدم مراجعه برای ثبت نام' اخراج شده است. آیا ما ملت ایران در جنگ 8 ساله، 'شهیدان درویش' دادیم که امروز آنها بخاطر عقاید شخصی شان در زندان باشند؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۶۳ شهر ایران در وضعیت قرمز و احتمال قرمز شدن تهران | DW | 29.06.2021مناطق قرمز کرونا از جنوب به مرکز و شمال کشور در حال گسترش است. طبق آخرین آمارها ۶۳ شهر در کشور به رنگ قرمز کرونایی در آمدند. خبرگزاری ایسنا از قطعی‌شدن وضعیت قرمز تهران خبر داده است. تحویل بگیرید ، در زمان رای دادن همه جا و تمام رفت آمدها آزاد نتیجه کشتار ی که دارد اتفاق میافتد .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خیز موج پنجم کرونا در کمین استان تهران و اصفهان | DW | 28.06.2021شمار ثبت قطعی ابتلا به کرونا در اصفهان افزایشی ۳۰ درصدی داشته است. مسئولان از احتمال موج پنجم کرونا در اصفهان می‌گویند. گرچه شهرهای استان تهران در وضعیت نارنجی قرار دارند، اما خطر موج پنجم کرونا در این استان جدی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »