تهران وارد پیک پنچم شد/ افزایش مراجعان به مراکز درمانی/ هشدار نسبت به گسترش ویروس دلتا در جنوب شرق کشور

09/04/1400 10:47:00 ق.ظ

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران در گفت‌وگو با ایلنا: تهران وارد پیک پنچم شد/ افزایش مراجعان به مراکز درمانی/ هشدار نسبت به گسترش ویروس دلتا در جنوب شرق کشور

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران با اشاره به اینکه تهران وارد پیک پنچم شده است، از افزایش ۱۰ درصدی مراجعان به مراکز درمانی خبر داد. وی ادامه داد: تعداد بستری‌ها از هزار مورد در روز هم عبور کرده که این خودش یک زنگ خطر است و برای...

وی ادامه داد: تعداد بستری‌ها از هزار مورد در روز هم عبور کرده که این خودش یک زنگ خطر است و برای اولین بار در یک ماه اخیر تعداد بستری‌ها اینقدر شده است. توکلی در مورد وضعیت ویروس دلتا، افزود: چیزی که الان می‌بینیم متاسفانه گسترشی است که در زاهدان و سیستان و بلوچستان اتفاق افتاده و به نظر گسترشی در جنوب شرق کشور رخ می‌دهد.

وی گفت: متاسفانه همانطور که می‌دانید پروازها هم کنسل نشده و وسایل نقلیه هم فعالیت‌شان در انجام است، بنابراین افزایش در استان تهران قریب‌الوقوع است و قابل ذکر است که تهران عملا وارد پیک پنچم شده و روند ابتلا افزایشی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

روایت سالی که 3 فصل « بهار، تابستان و زمستانی طولانی» داشت | وحیده کریمی

روزهای پایانی سال 1400 با امید به احیای برجام تمام شد. در یک‌قدمی امضای توافق برای رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به میز مذاکرات، روسیه اثری منفی بر برجام گذاشت تا تبعات حمله نظامی‌اش به اوکراین را به حداقل برساند. این‌گونه شد که جنگ روسیه و اوکراین که در‌واقع باید بی‌ربط‌ترین واقعه به ایران 1401 می‌‌بود، از همان لحظات قبل از تحویل سال سایه سنگین خود را بر منافع ملی انداخت و تا روزهای پایانی سال هم ایران یک متضرر برای «هیچ» در این نبرد دور از مرزهای خود شد. از یک سو روسیه و از سوی دیگر تندروهای داخلی چنان ریشه برجام را زدند که در روزهای پایانی اسفند، امیدها برای توافق برای رفع تحریم‌ها به کمترین حد ممکن رسید و احتمال فعال‌شدن مکانیسم ماشه جدی‌تر از همیشه شد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نخستین سفر وزیر خارجه اسرائیل به امارات؛ یائیر لاپید وارد ابوظبی شدمهمترین برنامه در نظر‌گرفته شده برای این سفر که یائیر لاپید آنرا تاریخی توصیف کرده افتتاح سفارتخانه اسرائیل در ابوظبی و گشایش کنسولگری این کشور در دبی عنوان شده است. السعودية والإمارات تواصلان قتل الأطفال في اليمن وإسرائيل في فلسطين ... !!!

بایدن: هرگز به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌‌ای را نخواهم داددولت جدید اسرائیل نیز در بدو تشکیل از تهدید‌های هسته‌ای ایران به عنوان نخستین نگرانی‌های امنیتی خود یاد کرده و یادآور شده بود که موضع کشورش در قبال تهران نسبت به گذشته هیچ تغییری نکرده است. دنیا بگا رفت ول کنید هسته ای رو If the benefits of money are involved and your pocket is profitable, then this statement will work again

ده‌ها پناهجو پس از شکنجه پلیس یونان به صورت برهنه به ترکیه رانده‌ شدندوزارت دفاع ترکیه از نجات پناهجویانی که از سوی یونان به صورت برهنه رانده شده‌اند، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی این چی؟ اینم کار یونانه؟

درخواست ۳۴۵ دانشجوی دانشگاه تهران برای لغو اخراج کسری نوری | DW | 28.06.2021گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران در نامه‌ای به ریاست این دانشگاه خواستار لغو فوری محرومیت کسری نوری، دانشجوی زندانی شدند. او از دراویش گنابادی زندانی است که به دلیل 'عدم مراجعه برای ثبت نام' اخراج شده است. آیا ما ملت ایران در جنگ 8 ساله، 'شهیدان درویش' دادیم که امروز آنها بخاطر عقاید شخصی شان در زندان باشند؟

۶۳ شهر ایران در وضعیت قرمز و احتمال قرمز شدن تهران | DW | 29.06.2021مناطق قرمز کرونا از جنوب به مرکز و شمال کشور در حال گسترش است. طبق آخرین آمارها ۶۳ شهر در کشور به رنگ قرمز کرونایی در آمدند. خبرگزاری ایسنا از قطعی‌شدن وضعیت قرمز تهران خبر داده است. تحویل بگیرید ، در زمان رای دادن همه جا و تمام رفت آمدها آزاد نتیجه کشتار ی که دارد اتفاق میافتد .

خیز موج پنجم کرونا در کمین استان تهران و اصفهان | DW | 28.06.2021شمار ثبت قطعی ابتلا به کرونا در اصفهان افزایشی ۳۰ درصدی داشته است. مسئولان از احتمال موج پنجم کرونا در اصفهان می‌گویند. گرچه شهرهای استان تهران در وضعیت نارنجی قرار دارند، اما خطر موج پنجم کرونا در این استان جدی است.