تهدید اتحادیه اروپا علیه لندن: تعلیق توافق تجاری برکسیت منتفی نیست

25/03/1401 09:01:00 ب.ظ

تهدید اتحادیه اروپا علیه لندن: تعلیق توافق تجاری برکسیت منتفی نیست جزئیات بیشتر🔽

ماروش شفچوویچ، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا و معاون کمیسیون این اتحادیه به یورونیوز گفت: «واکنش‌ ما [به لندن] بسیار قاطع و آرام و درعین حال متناسب خواهد بود.» #EuropeNews کمیسیون اتحادیه اروپا می‌گوید تعلیق توافق تجاری برکسیت را در صورت تصویب لایحه مورد نظر دولت بریتانیا که در آن بخش‌هایی از این توافق نادیده گرفته شده است منتفی نمی‌داند.

ماروش شفچوویچ، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا و معاون کمیسیون این اتحادیه به یورونیوز گفت: «واکنش‌ ما [به لندن] بسیار قاطع و آرام و درعین حال متناسب خواهد بود.»

وی پیش از این گفته بود که بروکسل اقدام حقوقی علیه بریتانیا را بار دیگر در دستور کار قرار می‌دهد. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید رابطه ما با بریتانیا بر اعتماد استوار است. باید بگویم که با پیش نویس این لایحه که پس از ۱۸ ماه مذاکره دو طرف ارائه شده این اعتماد خدشه‌دار شده است.

ماروش شفچوویچ مذاکره‌کننده ارشد اتحادیه اروپا توافق تجاری اتحادیه اروپا با بریتانیا که به دنبال برکسیت صورت گرفت از ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ به اجرا در آمد. ماروش شفچوویچ اظهار داشت: «رابطه ما با بریتانیا بر اعتماد استوار است. باید بگویم که با پیش نویس این لایحه که پس از ۱۸ ماه مذاکره دو طرف ارائه شده این اعتماد خدشه‌دار شده است.» headtopics.com

دفتر نخست‌وزیر بریتانیا دو روز قبل پیش‌نویس لایحه‌ای را ارائه کرد که در آن برخی از مفاد پروتکل مرتبط با ایرلند شمالی لغو شده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

تحریم‌های اتحادیه اروپا باعث افزایش قیمت نفت و افزایش درآمد روسیه می‌شودتحریم‌های اتحادیه اروپا باعث افزایش قیمت نفت و افزایش درآمد روسیه می‌شود کارشناسان معتقدند تحریم‌های اتحادیه اروپا بر واردات نفت از روسیه، تاثیر مورد انتظار را بر اقتصاد روسیه نداشته است.

پایان «جنگ ویسکی» و ۴۹ سال اختلاف مرزی؛ کانادا همسایه زمینی اتحادیه اروپا شدملانی جولی، وزیر خارجه کانادا و یپه کوفو همتای دانمارکی او پس از امضای این توافق‌نامه در حالی که دو بطری ویسکی و اشناپس به یکدیگر هدیه می‌دادند، به شوخی گفتند که از این پس کانادا می‌تواند درخواست عضویت خود را در اتحادیه اروپا ارائه کند.

با مداخلۀ دادگاه حقوق بشر اروپا، اولین پرواز اجباری پناهجویان از بریتانیا به رواندا لغو شدوزیر کشور بریتانیا ضمن انتقاد به حکم آخرین لحظۀ دادگاه حقوق بشر اعلام کرد که دولت منصرف نخواهد شد و فهرست مهاجران را برای پرواز بعدی آماده خواهد کرد. چپولا توی کونشون عروسی‌ه. ازجمله رسانه‌ی فخیمه‌ی یورونیوز. باز هم تکرار میکنم ..این نقض فاحش حقوق بشر است ..همان حقوق بشری که لوح حقوق بشر کوروش بزرگ را در موزه لندن جای داده اند . پناهجو اگر میخواست که خودش مستقیم به روآندا میرفت نیازی نبود دولت انگلیس پرواز او را چارتر کند ... پفیوز ها اینهم حقوق بشر غرب!همگی رسوا، شعاری، متناقض، گزینشی!...فقط برای دیگران خوب نسخه می پیچند! اما خودشان هزاران 'جنایت' را یدک می کِشند!به راستی مایه: شرم است...

دبیرکل «ناتو»: روسیه قصد دارد شالوده‌ امنیت اروپا را دگرگون کندینس استولتنبرگ، دبیرکل پیمان نظامی-امنیتی آتلانتیک شمالی «ناتو» هشدار داد که جاه‌طلبی‌های ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه فراتر از اوکراین می‌رود، و قصد روسیه یا اسراییل قصد دارد از طریق جنگ اکرایین انتقام هولوکاست را از اروپا بگیرد؟ به راستی قربانی جنگ اکراین چه کشورهای هستند به صورت مستقیم و غیر مستقیم چه کشورهای نابود میشوند؟

هشدار آژانس مواد مخدر اروپا: تولید و مصرف روانگردان‌های جدید افزایش یافته استدر این گزارش بر خطر تبدیل شدن قاره سبز به یک «مرکز جهانی مواد مخدر» و نه فقط «یک بازار مصرف» تاکید شده است.

صفر تا صد قطعنامه‌ی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی؛ کدام تحریم؟- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim🎥 بخش اول - صفر تا صد قطعنامه‌_شورای_حکام؛ کدام تحریم؟ واکنش ایران چه باید باشد؟ محتوای قطعنامه جدید آژانس، نه برای پیگیری یک بحث حقوقی بلکه برای فشار به ایران برای دست کشیدن از خواسته های خود به منظور دریافت امتیازهای اقتصادی در مذاکرات وین است 🎥 بخش دوم - صفر تا صد قطعنامه‌_شورای_حکام؛ کدام تحریم؟ واکنش ایران چه باید باشد؟ محتوای قطعنامه جدید آژانس، نه برای پیگیری یک بحث حقوقی بلکه برای فشار به ایران برای دست کشیدن از خواسته های خود به منظور دریافت امتیازهای اقتصادی در مذاکرات وین است بسیار عالی بود توضیحات امتیاز اقتصادی برای کی رو هم‌بگید م ج های ماله کش