تهدید حسن نصرالله به هدف قرار دادن میدان گازی کاریش در مدیترانه

20/03/1401 01:27 ق.ظ

حسن نصرالله، رهبر گروه شبه‌نظامی حزب‌الله لبنان نسبت به اقدامات اسرائیل در میدان گازی «کاریش» در دریای مدیترانه هشدار داد و تهدید کرد، این میدان گازی را هدف قرار خواهد داد.

حسن نصرالله، رهبر گروه شبه‌نظامی حزب‌الله لبنان نسبت به اقدامات اسرائیل در میدان گازی «کاریش» در دریای مدیترانه هشدار داد و تهدید کرد، این میدان گازی را هدف قرار خواهد داد. مراسم حج امسال پس از دو سال وقفه به‌خاطر کرونا برگزار می‌شود علی‌رغم اعتراض ایران به عربستان سعودی در مورد افزایش هزینه‌های سفر حج و با این‌که علی خامنه‌ای نیز ضمن اعتراض از لزوم «تجدیدنظر» عربستان در هزینه‌های حج گفت، مقامات عربستان هنوز...

مراسم حج امسال پس از دو سال وقفه به‌خاطر کرونا برگزار می‌شود علی‌رغم اعتراض ایران به عربستان سعودی در مورد افزایش هزینه‌های سفر حج و با این‌که علی خامنه‌ای نیز ضمن اعتراض از لزوم «تجدیدنظر» عربستان در هزینه‌های حج گفت، مقامات عربستان هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده‌اند.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز چهارشنبه، ۱۸ خرداد، در دیدار با کارگزاران ایرانی سفر حج با بیان این‌که «مکه که مال آن‌ها نیست، مال همه است» افزود: «این چیزهایی که نقل کردند از افزایش بعضی هزینه‌ها و مانند این‌ها، این‌ها کارهایی است که باید تجدید نظر کنند.»

یک روز پیش از این اظهارنظر رهبر جمهوری اسلامی، رئیس سازمان حج و زیارت ایران نیز شرایط حجم امسال را «سخت و بی‌سابقه» توصیف کرده و از «اعتراض شدید» این سازمان به عربستان در مورد افزایش بی‌رویه قیمت‌ها خبر داده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

این اسکول فکر میکنه..سینما رکس آبادانه..ک اتش بزنه؟ بزودی پای دار میری..از سوراخ موشت جنب نخووورر مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار_و_مزدورانش مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی ټامیانوته صرف غیبت پاتی د سخت پی مصوف دی أقترح أن يستمر نصرالله في الاختباء في المخبأ ، مقاطع الفيديو الخاصة به من هناك لا تثير إعجاب أحد.

اسرائیل می‌گوید آماده دفاع از منافع استراتژیک خود در میدان گازی کاریش استاسرائیل می‌گوید میدان گازی کاریش «چندین کیلومتر دور از منطقه مورد مناقشه با لبنان» است و قرار نیست که از منطقه مورد مناقشه گاز استخراج شود. اسراییل دزد بی شرف اصلا اسرائیل مگه مرز میشناسه

اسرائیل می‌گوید آماده دفاع از منافع استراتژیک خود در میدان گازی کاریش استاسرائیل می‌گوید میدان گازی کاریش «چندین کیلومتر دور از منطقه مورد مناقشه با لبنان» است و قرار نیست که از منطقه مورد مناقشه گاز استخراج شود. اسراییل دزد بی شرف اصلا اسرائیل مگه مرز میشناسه

خاموشی هدفمند درحرم مطهر امام خمینی(ره)خاموشی هدفمند درحرم مطهر امام خمینی(ره) در راستای استفاده بهینه‌تر از برق در ایام تابستان، بخشی از روشنایی‌های حرم مطهر امام خمینی(ره) با اولویت قرار دادن رفاه مسافران و زائرین به صورت هدفمند مدیریت خواهد شد. ای لعنت بر خمینی واقعا این قبر همان دجال است این قبر که از قصر پادشاهان پر زرق و برق است‼ حالا چند میلیون لامپ کلا در این قصر وجود دارد که با خاموش کردن چندین لامپ در برق کشور تاثیر دارد؟‼‼ به امید روزی کادوی قبر این جنایتکار وطنفروش مستراح برای مسافران بسازیم که حداقل یک استفاده‌ای داشته باشه. لعنت_بر_خمینی مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار_و_مزدورانش

حمله پهپادی به کنسولگری آمریکا در اربیل عراقیک منبع امنیتی شامگاه چهارشنبه 18 خرداد به خبرگزاری «رویترز» گفت که یک هجوم پهپادی کنسولگری آمریکا را در شهر اربیل در شمال عراق هدف قرار داده است.ستاد

اقدامات سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیر حقوقی آژانساقدامات سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیر حقوقی آژانس سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رفتارهای غیرحقوقی و گزارش‌های سیاسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اقداماتی را در دستور کار قرار داده که جزییات آن تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد.

جنگ در اوکراین؛ کی‌یف: نبرد «سورودونتسک» از دشوارترین‌ نبردها استرئیس جمهور لهستان می گوید تماس با پوتین مانند صحبت با هیتلر است جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

اعتراض خامنه‌ای و سازمان حج و زیارت به افزایش قیمت‌ها در عربستان سعودی

مراسم حج امسال پس از دو سال وقفه به‌خاطر کرونا برگزار می‌شود

علی‌رغم اعتراض ایران به عربستان سعودی در مورد افزایش هزینه‌های سفر حج و با این‌که علی خامنه‌ای نیز ضمن اعتراض از لزوم «تجدیدنظر» عربستان در هزینه‌های حج گفت، مقامات عربستان هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده‌اند.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز چهارشنبه، ۱۸ خرداد، در دیدار با کارگزاران ایرانی سفر حج با بیان این‌که «مکه که مال آن‌ها نیست، مال همه است» افزود: «این چیزهایی که نقل کردند از افزایش بعضی هزینه‌ها و مانند این‌ها، این‌ها کارهایی است که باید تجدید نظر کنند.»

یک روز پیش از این اظهارنظر رهبر جمهوری اسلامی، رئیس سازمان حج و زیارت ایران نیز شرایط حجم امسال را «سخت و بی‌سابقه» توصیف کرده و از «اعتراض شدید» این سازمان به عربستان در مورد افزایش بی‌رویه قیمت‌ها خبر داده بود.

با این حال، به‌ گفته صادق حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت، وزارت حج عربستان به مکاتبات اعتراضی در این زمینه هیچ جوابی نداده است.

میانگین هزینه هر مسافر حج در سال جاری حدود ۴۵۰۰ دلار اعلام شده است که با توجه به نرخ دلار آزاد در ایران معادل حدود ۱۳۰ میلیون تومان برای هر مسافر می‌شود، اما بر اساس تثبیت نرخ ارز به‌ طور خاص برای سفر حج، هر دلار برای حجاج فقط ۹ هزار تومان محاسبه می‌شود و مابقی را حکومت ایران از بودجه عمومی کشور می‌پردازد.

اعتراض رهبر جمهوری اسلامی به عربستان در مورد افزایش هزینه حج در حالی است که او، دست‌کم در سخنرانی‌های اخیر خود، هیچ اعتراضی به موج گرانی‌ها و افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در داخل کشور نکرده است.

افزایش نرخ تورم و افزایش مداوم و افسارگسیخته قیمت انواع کالا و خدمات در ایران موجب شکل‌گیری تجمعات اعتراضی گسترده در صنوف مختلف از جمله معلمان، کارگران و کشاورزان شده است.

با این حال آقای خامنه‌ای در سخنرانی روز ۱۹ اردیبهشت برای گروهی از کارگران، اعتراضات صنفی کارگران را به «تحریکات دشمنان» نسبت داد و از همه خواست «کمک کنند تا دولت در برنامه‌های اقتصادی‌ خود به نتیجه برسد.»