تنگه هرمز تا پایان هفته مواج است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی هرمزگان، با اشاره به پیش‌بینی وضعیت جوی، دریایی و دمایی استان گفت: شرق خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان تا روز جمعه هفدهم فروردین ماه به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب مواج و متلاطم است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، مجتبی حمزه‌نژاد گفت: دریا طی امروز به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب با افزایش سرعت بادهای غربی، متلاطم خواهد شد که توصیه می‌شود تمهیدات لازم جهت تردد ایمن شناورها به ویژه شناورهای سبک صیادی و تفریحی انجام شود.

وی بیان کرد: امروز همچنین در ساعات صبح پدیده غالب سواحل و جزایر مه صبحگاهی خواهد بود که سبب کاهش موقتی دید افقی در برخی جزایر نیز خواهد شد. کارشناس هواشناسی هرمزگان اظهار کرد: در طول روز در آسمان استان گذر ابر پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب وقوع رگبار پراکنده باران در ارتفاعات استان دور از انتظار نیست.

حمزه‌نژاد با اشاره به نوسان دمایی یک تا ۲ درجه‌ای دما در استان، گفت: در شبانه روز گذشته دمای شهر بندرعباس ۲۰ درجه بالای صفر گزارش شده است و همچنین حاجی‌آباد با ۱۵ درجه و جاسک با ۲۴ درجه به ترتیب کمترین و بیشترین دما را در ۲۴ ساعت گذشته داشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دریای عمان و تنگه هرمز مواج استکارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی هرمزگان گفت: تداوم وزش باد نسبت شدید جنوب غربی و شمال غربی، سبب مواج مواندن دریا در محدوده خلیج‌فارس، دریای عمان و بخش‌هایی از تنگه هرمز به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش ۱۷۰۰مگاواتی ظرفیت تولیدبرق تا تابستانمدیر عامل توانیر گفت: پیش بینی ما این است که تا تابستان ۱۷۰۰ مگاوات و تا پایان سال ۲ هزار مگاوات از این ظرفیت در مدار تولید قرار گیرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تشکیل پرونده برای ۴۶۰ واحد متخلف در قم طی ایام نوروزمدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم گفت: از ۱۵ اسفند تا پایان سال، ۱۲۱۷ مورد بازرسی از اصناف صورت گرفته است که برای ۴۶۰ مورد از آنها پرونده تخلف تشکیل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحویل کارت‌های سوخت از یک ماه به یک هفته کاهش می‌یابدمعاون وزیر نفت ­گفت: با الکترونیکی شدن خدمات صدور کارت‌های سوخت تا پایان اردیبهشت، ­ زمان تحویل این کارت‌ها از یک ماه به یک هفته کاهش می‌یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تداوم بارش باران در بیشتر نقاط کشور تا پایان هفتهرئیس مرکز ملی پیش‌بینی سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران در اغلب نقاط کشور طی امروز تا پایان هفته جاری خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

غول‌هایی که پا پس نمی‌کشند؛ کدام تیم قهرمان لیگ برتر می‌شود؟در فاصله ۹ هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتبال انگلیس در فصل ۲۴-۲۰۲۳ فقط سه امتیاز بین تیم‌هال لیورپول، منچستر سیتی و آرسنال فاصله است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »