تنگسیری: نباید بیگانگان در خلیج فارس حرف اول را بزنند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

🔻افشاگری فرمانده نیروی دریایی سپاه :ما 2 بار آمریکایی‌ها را در خلیج فارس گرفتیم یک بار در سال 82 و در ورودی اروند بود/4 آمریکایی و 2 کویتی بود، که رسانه‌ای نشد/8 انگلیسی را گرفتیم، که به ذلت افتادند، مستندات آن موجود است مشروح خبر را اینجا_بخوانیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سردار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از ظهر سه شنبه در همایش «طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناورها» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری برگزار شد، طی سخنانی بیان کرد: کشور ما 2200 کیلومتر آب در جنوب و حدود 1200 کیلومتر ساحل در شمال کشور دارد و می‌توان ایران را کشوری دریایی دانست، که این امر نیازمند اقتدار کشور در آب است.

وی با بیان اینکه حضور بیگانگان در خلیج فارس به گذشته باز می‌گردد، گفت: خلیج فارس همواره برای جهان ارزشمند بوده است، حضور مقتدر ما در دریا نیازمند به کار علمی از ساخت شناورها، موج شکن‌ها و… است و اعتقاد ما بر این است، که از دانشگاه‌ها و نخبگان علمی در نیروی دریایی سپاه استفاده شود و امروز افتخار ما ارتباط با 32 دانشگاه کشور است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا با زبان نفرت وقایع تعریف میکنی؟

چند بارم نماز جمعه‌رو تو کاخ سفید خوندید خواستید ریا نشه صداشو در نیاوردید.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هزینه‌های سنگین حل و فصل پرونده‌های مفاسد اقتصادی نباید بر بیت‌المال تحمیل شودمعاون اول رئیس جمهور: *هزینه‌های سنگین حل و فصل پرونده‌های مفاسد اقتصادی نباید بر بیت‌المال تحمیل شود *با کسانی که در مقابل قانون می ایستند و با گردن کلفتی از پرداخت مطالبات بانکها امتناع می کنند باید به طور جدی برخورد شود باید اول با تو بعد با بانک ها بعد با گردن کلفت ها برخورد کرد عجب حرف پدرسوختانه ای یعنی با مفاسد اقتصادی بزرگ برخورد نشه دیگه، وگرنه هزینه های قضایی بر عهده چه کسیه؟ امان از شرافتی که عده ای ندارن بلاخره دوره ٨ساله آقاي روحاني وهمكارانش كم كم رو به پايان است متاسفانه بيشترين دروغ بيشترين ضربه وبيشترين دزدي حكومت در زمان آقاي روحاني اتفاق افتاده كاش تا ىىًًًًًًًوً
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همکاری چپی‌های منکر خدا برای عبور از یک مرحله بی‌فایده نبود/ باید بهره زحمت‌هایی که کشیدیم را به دست آوریممحمدتقی مصباح یزدی از استادان علمیه قم، با اشاره به اختلاف فهم‌ها و اختلاف سلیقه‌ها گفت: جامعه را نباید دو قطبی کرد و افراد را صفر یا صد دانست؛ چنین نیست که افراد یا ضد انقلابند و یا انقلابی صد در صد هستند؛ بلکه حتی ایمان هم درجاتی دارد. خدا نگذره از بدخواهان مردم و مملکت
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چه کسانی حق بیمه بیکاری را می‌پردازند؟یک کارشناس اقتصادی از دولت خواست که اعتبار جداگانه‌ای برای تقویت منابع صندوق بیمه بیکاری پیش‌بینی کند. وی گفت: درصورتی که صندوق بیمه بیکاری توان پرداخت حق بیمه بیکاری به افراد بیکار شده را نداشته باشد نباید سه درصد حق بیمه‌های بیکاری را از حقوق و دریافتی آنها کسر کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هانت: دنبال رویارویی با ایران نیستیم؛ حضورمان را در خلیج فارس افزایش می‌دهیمجرمی هانت، وزیر امور خارجه بریتانیا، گفت بریتانیا به دنبال رویارویی با ایران نیست اما برای تامین 'آزادی کشتیرانی' در خلیج فارس باید حضور خود را در منطقه افزایش دهد. آقای هانت گفت ایران باید بداند که بریتانیا در مورد آزادی کشتیرانی به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد. او همچنین گفت اگر ایران تضمین دهد به سوریه نفت ندهد، بریتانیا نفتکش گریس یک را آزاد خواهد کرد. ناچاریم به شما خوش‌آمد بگوییم! لطفا با خودتون «پوشک» هم بیارین⁦:-)⁩ کیرمم نیستی
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جهانگیری: امکان ندارد امنیت را در خلیج فارس بدون ایران تصور کردجهانگیری: *ایران در خاورمیانه کشور بزرگی است امکان ندارد امنیت را در خلیج فارس بدون ایران تصور کرد آنکه می‌تواند برای منطقه امنیت تامین کند ایران است *می‌خواستند با توقیف نفتکش ایران توسط انگلیس، با زبان زور صحبت کنند اما فهمیدند ما هم زبان زور داریم آمريكا اومد خليج فارس، انگليس هم كه اومد، ايرانم هيچ گوهي نيس پس شلوغش نكن👎 شما مردید امنیت اقتصادی را در درون کشور و برای ملت فلک زده خودتون تامین کنید. امنیت منطقه پیش کش شما. اول كي كشتي ديگران را سوراخ كرد. ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تنش در خلیج فارس؛ جهش در بهای نفت | DW | 22.07.2019بازار نفت دستخوش کشمکش جاری بر سر نفتکش‌هاست. قیمت نفت در نخستین روز هفته افزایش قابل توجهی نشان داد. هر بشکه نفت برنت دریای شمال به ۶۳دلار و ۸۲ سنت رسید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »