تنها بعد از ۱۴ ماه، نخست وزیر ایتالیا قصد کناره‌گیری دارد

30/05/1398 01:47:00 ق.ظ

♦️ تنها بعد از ۱۴ ماه، نخست وزیر ایتالیا قصد کناره‌گیری دارد ⚡️ جوزپه کونته در اعتراض به عملکرد وزیر کشور که رهبر یک حزب ضد پذیرش مهاجران است، کناره‌گیری می کند.

Italy’s prime minister announced his resignation on Tuesday as he made a blistering attack on his own interior minister, Matteo Salvini, accusing him of sinking the ruling coalition and endangering the economy for personal and political gain. مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ نامه نسرین ستوده از زندان درباره «تلاش خلاقانه و مسالمت آمیز» برای پایان حجاب اجباری؛ این حق به زودی به ما بر می‌گردد «نسرین ستوده» وکیل دادگستری و فعال مدنی زندانی در اوین با انتشار نامه‌ای تلاش زنان برای «آزادی» و «حق انتخاب پوشش»...

مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ نامه نسرین ستوده از زندان درباره «تلاش خلاقانه و مسالمت آمیز» برای پایان حجاب اجباری؛ این حق به زودی به ما بر می‌گردد «نسرین ستوده» وکیل دادگستری و فعال مدنی زندانی در اوین با انتشار نامه‌ای تلاش زنان برای «آزادی» و «حق انتخاب پوشش» را تحسین برانگیز توصیف و از صدور احکام طولانی برای این زنان انتقاد کرد.

نسرین ستوده در نامه خود که روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد ماه در تارنما و شبکه‌های اجتماعی سازمان «عفو بین‌الملل» منتشر شده است، نوشت: «تلاشی که امروزه بانوان ایرانی برای آزادی و حق انتخاب پوشش‌شان می‌کنند، تحسین‌برانگیز است. این تحسین بیش از هر چیز به دلیل روش مسالمت‌جویانه‌ای است که انتخاب کرده‌اند و در مقابل با احکامی مجموعا چند صد ساله مواجه شده‌اند.»

خانم ستوده تلاش زنان برای پایان دادن به حجاب اجباری را «خلاقانه و مسالمت‌آمیز» توصیف کرده است. او همچنین با اشاره به نقش زنان در دهه‌های گذشته نوشت: «کنترل شبانه‌روزی، شخصیت و جسم و جان و روح آنان را نشانه رفت،‌ اما آن‌ها برخلاف انتظار روییدند و بالیدند.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

ارتش سوریه بعد از 5 سال وارد «خان شیخون» شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«ارتش سوریه بعد از ۵ سال وارد خان_شیخون شد» ارتش سوریه پس از محاصره شهر راهبردی خان شیخون در حومه جنوبی استان ادلب و عقب زدن تروریست‌ها، شب گذشته موفق شد پس از پنج سال وارد این شهر شود

نفتکش ایرانی بعد از ترک جبل الطارق، به جای سوریه به سمت یونان حرکت کردنفتکش ایرانی «گریس ۱»، که اخیرا نام خود را به «آدریان دریا ۱» تغییر داده است، جبل‌الطارق را ترک و به سمت یونان حرکت کرده است. به گزارش رویترز، کشتی «آدریان دریا ۱» براساس اطلاعاتی که از سوی سایت‌ها

نبرد خان‌شیخون؛ شورشیان بعد از پنج سال 'عقب رانده شدند'نیروهای مخالف سوریه از شهر راهبردی خان‌شیخون، در استان ادلب عقب‌نشینی کردند. استان ادلب آخرین منطقه‌ایست که در دست شورشیان است. خان‌شیخون از پنج سال پیش در دست شورشیان بوده. نیروهای دولتی سوری با پشتیبانی روسیه، در هفته‌های اخیر به نزدیک خان‌شیخون رسیده و بر شدت حملات خود افزوده بودند.

بنای یادبود قربانیان شش سال بعد از بمبگذاری ماراتن بوستون کامل شد🔺بنای یادبود قربانیان شش سال بعد از بمبگذاری ماراتن بوستون کامل شد ⚡️سه سنگ این ستون‌های یادبود که یک تا یک و نیم متری ارتفاع دارند از مکان هایی در اطراف شهر بوستون که برای هر یک از قربانیان اهمیتی خاص داشت، برداشته شده‌اند.

بعد از انتقادها از زوج سلطنتی بریتانیا؛ «التون جان» از پرنس هری دفاع کرد: ما هزینه جت خصوصی را دادیمبعد از انتقادها از زوج سلطنتی بریتانیا؛ «التون جان» از پرنس هری دفاع کرد: ما هزینه جت خصوصی را دادیم التون جان می گوید او و همسرش هزینه استفاده دوک و دوشس ساسکس از جت خصوصی را پرداخته اند.

آمریکا ۲۰ روز بعد از خروج رسمی از پیمان موشکی با روسیه یک فروند موشک کروز را آزمایش کردآمریکا ۲۰ روز بعد از خروج رسمی از پیمان موشکی با روسیه یک فروند موشک کروز را آزمایش کرد این نخستین آزمایش موشکی آمریکا بعد از خروج از پیمان منع موشک‌های میان‌برد هسته‌ای با روسیه موسوم به آی‌ان‌اف (INF) است.